Temat: Warszawa 1 kwietnia, tj. dziś

Dziś wieczorem spotykam się z Mono, który akurat odwiedza Warszawę, na piwo i pogaduchy w lokalu "Znajomi znajomych", ul. Wilcza 58A, ok. 18:30. Stolik na piętrze w "sali kinowej".

Strona lokalu, menu itp., Google maps

W planie są takie atrakcje jak zgrywanie programów z taśmy i przerabianie na format CAS (wiemy co to znaczy szalona zabawa!).

Jeśli ktoś z Was mimo tak bliskiego terminu ma czas i ochotę się dołączyć, albo ma pod ręką jakąś MEGA RARE kasetę którą chciałby "zarchiwizować" - to zapraszam.  Mają dobre grzane piwo, jak znalazł na dzisiejszą pogodę.

Ostatnio edytowany przez Krótki (2015-04-01 13:51:52)

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

2

Odp: Warszawa 1 kwietnia, tj. dziś

Długo będziecie?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

3

Odp: Warszawa 1 kwietnia, tj. dziś

kurde...a jak to żart aprilisowy ??

.

4

Odp: Warszawa 1 kwietnia, tj. dziś

To nie żart, zapomniałem że w tym szczególnym dniu trzeba bardzo wyraźnie to zaznaczać.

Bo ja wiem, myślę że co najmniej do 21 tam posiedzimy, nie ustalaliśmy tego. Będziemy na piętrze w "sali kinowej".

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

5

Odp: Warszawa 1 kwietnia, tj. dziś

O, fajnie! Może też się pojawimy. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Warszawa 1 kwietnia, tj. dziś

Ja bym chętnie zajrzał ale raczej nie dam rady... Za późno dałeś znać... :-(

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

7

Odp: Warszawa 1 kwietnia, tj. dziś

to zaraz będę

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

8

Odp: Warszawa 1 kwietnia, tj. dziś

Fajnie było! Dziękuję uczestnikom, no i Organizatorowi.
A kasetki z ST z mojej winy nie udało się zgrać, bo zapomniałem zabrać la-ptoka :/ więc jako się rzekło powędrowała do Krótkiego.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

9

Odp: Warszawa 1 kwietnia, tj. dziś

Potwierdzam było fajnie!

10

Odp: Warszawa 1 kwietnia, tj. dziś

Potwierdzam, było super. A jeszcze biorąc pod uwagę, że tak ad hoc, to już rewela! :)

@Asu, dyskietki poszukaj! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: Warszawa 1 kwietnia, tj. dziś

No właśnie było ad hoc, sorry Duddie, gdybym wcześniej bym poinformował, ale sam się późno dowiedziałem. W ogóle nie spodziewałem się takiego odzewu, w efekcie kisiliśmy się w ośmioro przy 4-osobowym stoliku, bo miejsc zabrakło.

Mono i Miker przynieśli mi po kasetce, za co dziękuję, CAS-y wrzuciłem na AtariOnline.pl. Parę tygodni może jeszcze potrwać zanim zeskanuję etykiety.

Miker, do "Geografii świata" powina być książeczka z instrukcją, masz ją może?

Ostatnio edytowany przez Krótki (2015-04-06 23:03:03)

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari