1

Temat: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Rysiu, mam pytanie - czy mogę się wstępnie szykować na grilla i piwko u Ciebie w 2016 roku? Nawet, jeśli nie będzie zlotu? Termin uważam za stały.

Sikor umarł...

2

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Kolejna próba przemycenia tematu 'Party w 2016'? :D :D :D

Panie Sikorze, dopiero zamykamy pierwszy kwartał 2015...

.: miejsce na twoją reklamę :.

3

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

A ja też chętnie "pogrilluję". Może nawet przy dźwiękach POKEY-a.

@skrzyp:

http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=2434&download=0

Post's attachments

no-co-ty-nie-powiesz-serio.jpg 30.17 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

"nawet jesli nie bedzie zlotu"? Sikor znowu krecisz jakas gownoburze, nikt przeciez Glucholazow nie odwolal :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

5

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Nie interesują mnie wasze wojenki i party. Po prostu chcę się z Ryśkiem napić piwa w 2016 roku i nikt mi tego nie zabroni.

Sikor umarł...

6

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Mikey - czy mogę umówić się na piwo u Ciebie na kwadracie, tak w okolicy 28 lutego 2018 wieczorem, najlepiej po godzinie 20? :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Pin napisał/a:

Mikey - czy mogę umówić się na piwo u Ciebie na kwadracie, tak w okolicy 28 lutego 2018 wieczorem, najlepiej po godzinie 20? :D

A jedziesz przez Kraków? :D

.: miejsce na twoją reklamę :.

8

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Zrob oficjalny topik, liste oraz ankiete :P

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

9

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

To jeszcze konkurs zróbcie. Ale koniecznie z deadline za 1 godzinę...
Będzie multimedialnie :).

10

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

@Sikor: proszę Ty już nie pisz, bo swoimi postami w jakimś stopniu próbujesz "naprawić" to co zje****ś, otwórz drzwi, rozpędź się i walnij w futrynę, może pomoże ale w Twoim przypadku może być za późno.  :(

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

11

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Grey, czy jak nie będzie party w 2035 w listopadzie, to czy możemy się umówić na piwko w sali gimnastycznej w szkole. Najlepiej tak w piątek zacząć i w niedziele zakończyć.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

12

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

To my z Lewisem zrobimy Twittera 2019 mniej więcej w połowie drogi, czyli na Visby w ogrodzie botanicznym, kto chętny ? :P

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

13

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

@maly_swd: przykro mi, ale wydaje mi się że 2035 to raczej niemożliwe. umówmy się na 2043, będę w godzinach 18:00-20:00 przy wejściu do sali gimnastycznej. W ramach naszego spotkania przewiduję tylko dwa piwka.  Jak nie możesz to nie przychodź, i tak nikt tęsknił nie będzie.

p.s. Sorry że nie piszę do Ciebie bezpośrednio z tą propozycją spotkania face-to-face, ale wiem że nie masz maila. Jakbyś chciał wyskoczyć na papierosa do Gdańska to koniecznie załóż wątek na forum ;)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2015-04-22 23:22:16)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

14

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

@Grey, jakbyś był przy wejściu to zamów mi proszę kebaba, co? Bo to się zawsze długo czeka...

Btw. już sobie wyobrażam SV 2043': Mała czarna wjeżdża na wózku, w kącie zamiast beczek z piwem butle z tlenem, Kuba drukuje protezy, karetka przed budynkiem...

15

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

dlaczego 2043 a nie 2044 ? :)

16

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Jak chcę się napić piwa z "Kowalskim", to po prostu kontaktuję się z tym "Kowalskim", a nie zamieszczam ogłoszenia w tej sprawie w prasie ogólnokrajowej, mimo, że mam do tego prawo i nikt mi tego nie może zabronić. Po prostu lubię proste i skuteczne rozwiązania, a nie takie, które tworzą komplikacje i wymagają większego nakładu środków (sił, czasu, pieniędzy, nerwów itp) dla uzyskania tego samego efektu.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2015-04-23 06:58:37)

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Party 2015 jest nadal aktualne . Co będzie w 2016r. nie wiem , może nie dożyje. :) Mimo to na piwo już dzisiaj zapraszam.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

18

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Szeryf napisał/a:

@Grey, jakbyś był przy wejściu to zamów mi proszę kebaba, co? Bo to się zawsze długo czeka...

Btw. już sobie wyobrażam SV 2043': Mała czarna wjeżdża na wózku, w kącie zamiast beczek z piwem butle z tlenem, Kuba drukuje protezy, karetka przed budynkiem...

Nawet teledysk już mamy:
https://www.youtube.com/watch?v=yQJXu_NynZc

19

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Żenua

20

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Party 2015 jest nadal aktualne . Co będzie w 2016r. nie wiem , może nie dożyje. :) Mimo to na piwo już dzisiaj zapraszam.

Dziękuję Rysiu za odpowiedź, więc już dziś się wstępnie zapisuję na piwko w przyszłym roku.
@reszta_deviantów: chyba możecie sobie palnąć w łeb, skoro wchodzicie w temat przeznaczony dla Ryszarda. Piszę na forum publicznym, gdyż przypuszczam, że nie tylko ja takiego piwka z Rysiem bym się napił - wszak do Czech dwa kroki i to piwko inaczej smakuje. Ja się wam w party nie wpi*, więc możecie się odwalić od naszego grilla i piwka.

Sikor umarł...

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Sikor, ordynarnie i nieudolnie ściemniasz.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

22

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

@Adam Kłobukowski: czyżbyście się obawiali Głuchołaz? Nie jadę na sv, więc chcę sobie w wakacje miło umilić czas, lubię się napić z Rysiem, a góry to dobre miejsce. Nie zamierzam dać się wciągnąć w Wasze wojenki - wali mnie to. Jak widzisz - ściemniać nie muszę, a że sam nie zamierzam robić party w przyszłym roku, to uważam, że tam jest dobre miejsce, aby się napić z przyjaciółmi i wyskoczyć na małe zakupy do Czech przy okazji.

Sikor umarł...

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Sikor: nie wiem co to znaczy 'obawiać się Głuchołaz'. Obawiam się jedynie tego, że swoim 'uderzeniem prewencyjnym', którym chcesz na Ryszardzie wymusić deklarację co do terminu, rozpoczynasz wojenkę. To nawet nieudolne nie jest, a raczej żenujące.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

24

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Adam: ale termin Glucholaz jest niezmienny i znany od 10 lat, nie ma co go ponownie oglaszac. Co innego decyzja o organizacji a jak na razie Ryszard nie wycofal sie. Nie myl tego.

25

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

@AdamK: spokojnie :) Chętnie odpocznę po SV i wyskoczę w góry. Jedziemy?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)