226

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

benzoesan smrodu :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Dely proszę Cię o kontakt ! :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

228

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

hej
a jest jakaś strona? info o kompotach (nawet takie podstawowe jak - JAKIE compo się odbędą)
kopię i szukam w tym serialu - ale tylko jakieś moszny, zamki, wojenki c64 i inne takie
- nie na moje sterane nerwy ;) - jak tu "rzyć" panie?

nie - ale tak serio - dajcie proszę uprzejmie jakieś podstawowe informacje w łatwo osiągalnym miejscu
bo przekopać się przez to nie idzie (nawet jak na 6 stronie w 8 poście jest wyłożone na tacy)

bo " ...w tradycyjnym miejscu i terminie" oznacza dla mnie tyle co... szum wiatru w nadmorskich sosen konarach ;P

229

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Tu masz stronkę z zeszłego roku: http://www.atari.org.pl/party14/

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

230

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Yerzu pisał tutaj ostatnio o msx compo.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

231

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

willy: o to to - dzięki !
mono: nieee, tego by raczej nikt nie przeżył ;)
tzn jak bym przygotował coś na to kompo

232

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Nocleg zaklepany, dzięki za wskazanie miejscówek.

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Ludzie!!!
Proszę o info o pracach , bo muszę kupić nagrody !

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

234

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Ja będę bez prac - po ostatnich scysjach jakakolwiek działalność scenowa przestała mnie bawić.  Zamierzam co prawda coś dłubać na Atarce, ale nie będę tego wystawiał na party, a być może wszystko ulegnie zapomnieniu w niezmierzonych czeluściach szuflady.
Jak będzie konkurs gierkowy lub coś innego, niezwiązanego z wystawianiem własnych wypocin - chętnie wezmę udział. Póki co jadę na piwo i kiełbaski :P

Sikor umarł...

235

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

... ja jadę na wódkę z Pasiem ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

236

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Ja jadę zmarnotrawić termin ;)

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Ludzie!!!
Proszę o info o pracach , bo muszę kupić nagrody !

Na razie tylko dwie prace na digi-compo 65XE, więc nie wiadomo, czy konkurs na 100% się odbędzie.
Mieli jeszcze przysyłać. Co poniektóre bydlaki.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

238

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Ryszard Mauersberg napisał/a:

(...) bo muszę kupić nagrody !

Ryśku, a nie można zostać, jak to dotychczas było, przy żywej gotówce? Moim skromnym zdaniem taka nagroda jest najlepsza. Zawsze widziałem radość w oczach osób odbierających kasę po wygranych compotach w Głuchołazach ;). W przeciwieństwie do innych party tu było można zarobić... na wyjazd do Głuchołaz.

239

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Wszystko przeciw mnie i przyjazdowi, ale nadal walczę, tydzień temu komputer w samochodzie mi zastrajkował, pogoda się popsuła, a dzisiaj dowiedziałem się że kończę prasę na początku sierpnia i będę...nevermind. I tak przyjadę (mam nadzieję)

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

240

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Będziesz, albo nie będziesz, nie ma co panikować :) Wlasnie teraz to idealny moment żeby pojechać na party :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

241

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Ktos jedzie z lublina lub okolic ?

.

242

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

ten post był nawet zabawny :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

243

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Uprasza się też wszystkich kierowców o nie planowanie siermiężnej w skutkach zabawy w sobotnio-niedzielny wieczór ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

244

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

alo. bede jechal z warszawy popoludniowa pora, moze byc nie za pozna popoludniowa, rzedu 15:00.
trzy miejsca mam potencjalnie do zagospodarowania.

w ćwartek. ;)

Ostatnio edytowany przez krap (2015-07-17 12:45:57)

--
= krap.pl =

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

krap a na listę się zapisałeś ? :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

246

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

zapisalbym sie, ale w tym roku jest ona na tyle tajna, ze nie umiem jej znalezc.
serio. szukalem jakies strony zlotu, ale nie umiem, slaby jestem z tych komputerow.

--
= krap.pl =

247

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

http://atariarea.krap.pl/party15/

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

248

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Chyba zle sformulowalem pytanie. Jeszcze raz :
Czy ktos chce sie ze mna zabrac z lublina do glucholaz ?? W piatek po 13 i powrot w niedziele

.

249

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

potwierdziłem pobyt "pod bukiem" :))) juz licze godziny :))

.

250

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Ryszard Mauersberg napisał/a:

thePink W Zlatych Horach jest muzeum kopania złota. Mogę załatwić aby było otwarte w sobotę.A po tym w góry!

Jest już jakiś konkretny plan co do ewentualnych, zorganizowanych atrakcji/wycieczek? :)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.