Temat: TOMS Multi Drive w CA-2001

No właśnie, jak w temacie: czy ktoś z szanownych Atarowców posiada jakieś informacje na temat włożenia tej przeróbki do CA-2001 lub może sam jest w stanie się tego podjąć? Bardzo by mi zależało na usprawnieniu stacji właśnie TOMSem Multi :D Pozdrówka!

2

Odp: TOMS Multi Drive w CA-2001

Z takimi pytaniami to np do Pecusia nalezaloby walic...

3

Odp: TOMS Multi Drive w CA-2001

yo!

za dzien lub dwa odbiore stacje Ca-2001 z multi wiec pewnie szybko podziele sie spostrzezeniami,z tego co wiem to jak masz starego qmega to sa tam jakies zgrzyty,bo rom w stacji ma jakies bugi,ale rzeczywiscie  Pecus bedzie wiedzial lepiej,to spec w tych kwestiach..

yo rzeznik Azbest!

gep/lamers^dial

4

Odp: TOMS Multi Drive w CA-2001

Ja powiem tak. Da sie zrobic jesli siedzi kontroler w wersji 40pin (na plycie jest miejsce na mala wersje, a byly one montowane glownie w CA 2001).
Co do robienia - to ze wzgledow czasowych i niecheci do grzebania w elektornice, zrobie tylko te, ktore dostalem i nic wiecej. Koncze dokumentacje (mam juz schemat i oryginalna plytke w Protelu) i opublikuje ja, to wszystko co moge zrobic.
Oryginal faktycznie mial od cholery bledow w tym kilka powaznych, splodzilem kiedys poprawione ROMy sa do sciagniecia na AIM.
Jest tam wersja ROMu pasujaca do oryginalnej plytki i druga do MULTI zastepujacego oryginalny ROM stacji.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

5

Odp: TOMS Multi Drive w CA-2001

Co do robienia - to ze wzgledow czasowych i niecheci do grzebania w elektornice, zrobie tylko te, ktore dostalem i nic wiecej.

Uffff dobrze ze sie wyrobilem :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: TOMS Multi Drive w CA-2001

zrób zrób pecuś - a ja jak dorwe CA2001 - i popatrze w Twoją dokumentacje (i jak wyjdzie mi przeróbka na mojej stacji) to chętnie zainteresowanym zaimplementuje to cacko ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: TOMS Multi Drive w CA-2001

Dokumentacja to podstawa ;) Fajnie, że będzie, wtedy się może sam pomęczę a jak nie wyjdzie to Pigułę poprosze :)

8

Odp: TOMS Multi Drive w CA-2001

A jak mnie moja na wyraz zawodna pamięć nie myli to o TMD w CA2001 było w którymś z ostatnich numerów SERIOUSa. Co, gdzie, jak i czym

9

Odp: TOMS Multi Drive w CA-2001

Odkurzam pradawny temat, który kiedyś założyłem.
CA-2001 TMD również posiadam od parunastu lat, ale ostatnio mnie tknęło: czy stacja CA-2001 (lub LDW) z TOMSem Multi nadal generuje SIO Audio ładowania? Mam firmware poprawiony przez Pecusia i praktycznie nie słyszę tych fajnych i subtelnych pisków i szelestów podczas ładowania w 1x SIO produkcji z wyłączonym głównym dźwiękiem transmisji SIO (czyli bez pik, pik, pik ;-) ).

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-11-03 15:08:31)