26

Odp: Sztab Oksywie

Namówię Krolla aby przytargał Hades-a 06 który jest skonfigurowany i pięknie działa w 1280x1014 :P

27

Odp: Sztab Oksywie

Łe, a ja akurat teraz jestem w Gdyni jeszcze tylko półtora dnia :<

There's special place for me in hell. It's called the throne.

28

Odp: Sztab Oksywie

eee Mesławo, czemuś nie dała znać, żeś na Babich Dołach!? :)

gep/lamers^dial

29

Odp: Sztab Oksywie

Zajob na babich Dołach ;). Pracowałam od wtorku do dzisiaj do 4 rano na identyfikatorni i i tak bym nie miała czasu dupy ruszyć. Jutro generalnie wieczorem atakujemy Tawerne na Skwerze, więc jak coś, to wiesz :).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

30

Odp: Sztab Oksywie

Witam !

No może wpadnę Wasze gęby chociaż obejrzeć o Atari już nie wspominając :) Na którą ta zabawa jest planowana ?
Coś zabrać dla kogoś ? Coś do pokazania przywieść czy jak ?

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)

Odp: Sztab Oksywie

Żbiku: zasadniczo, można wpadać od 16. Bierz cokolwiek masz ciekawego do pokazania :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

Odp: Sztab Oksywie

AS... napisał/a:

A jak się uda namówić Krolla aby zabrał mojego HAdes-a ze sobą to jeszcze do sprzętu sztabowe będzie można  dołaczyć Hadesa :P

1) Eeee, jak to. To Kroll oddał/sprzedał Ci tego Hadesa, który doń przyszedł?

2) Kroll do Gdyni nie podjedzie, bo to jednak za daleko na dwa dni (jeden dzień?) posiedzenia.
Z Krakowa, znaczy się.

Uważam, że jak teleportacja zostanie wprowadzona do szerokiego użytku, to życie scenowe i bytność na parties bardzo się ożywi.

Ostatnio edytowany przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM (2011-07-07 10:43:10)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

33

Odp: Sztab Oksywie

1. Kroll nie ma jednego Hades-a 060, ma ich kilka :P z czego jeden jest dla mnie :P 
Oczywiście jak już dorwę się do Hades-a to będę musiał go trochę "odnowić" tak jak to było z moimi dwoma Falcon-ami :)

2. Wiem ale, to zupełnie inna sytuacja miała na to wpływ, Kroll miał mieć przejazd za free w dwie strony :P

Tak bardzo poproszę o teleportację, w tym tygodniu trzy dni spędziłem w swojej stolicy i słabo mi się robi na myśl o tym jak wyglądają nasze drogi, bo jest to w zasadzie jeden wielki plac budowy :P


EDIT..
na sztabie będą conajmniej 3 Falcony turbo :P
!!!Będziemy katować!!!

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-07-09 14:49:39)

Odp: Sztab Oksywie

Sztab uważam za zdecydowanie udany. Naoglądaliśmy się dem i gier na falcona i malucha :D

Najbardziej 'zmęczył' się Henryk, mam nadzieję że trafi do domu ;)

A Gepard... Gepard na następnym sztabie będzie pił karniaki :P (zostało mi w lodówce osiem nadliczbowych piw)

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2011-07-10 07:30:50)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

35

Odp: Sztab Oksywie

Gepard to Lama jakich mało ... umawia się i wyłącza telefon jak mała dziewczynka ;]
Adamie zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia jak usłyszałem o twojej chorobie i chemioterapii :( to bylem w szoku....
Sztab udany ... były flakony (sux) i małe atari ;-)
Kolejny sztab u Żbika ;D choć miejscówka u Maskotki świetna :)
Żbiku trochę przesadzał z nalewaniem ... ;-)
ps. Asie - nie wypadl ci z kieszeni Sic Cart ? ;d
ps2. Henio - ty tez go nie zgubiłeś i dojechales z Piterem do domu ?

Ostatnio edytowany przez stryker (2011-07-10 08:57:42)

"wszystko się kiedyś kończy......."

36

Odp: Sztab Oksywie

Dokładnie sztab bardzo udany!!!
Żbik zrobił nam mała "lekcję" historii, czekamy na zdjecia i jak to zobaczą nasi forumowi kolekcjonerzy to zejdą na zawał :P
(Kilka oryginalnych gier na małe Atari w takim wydaniu :) )
Na sztabie byli:
-Żbik
-AdamK
-Grey
-Stryker
-Henryk
-Cieplik
-AS
-Piter (ale zniknął nagle na dwie godziny :P )

Stryjku nie wiem, jeszcze nie zacząłem się rozpakowywać :)

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-07-10 09:12:22)

37

Odp: Sztab Oksywie

Witam !

Panowie impreza była Mega Udana :) Nie było tak szstywno jak rok temu w Gdańsku ( w tym lokalu ). Nie ma to jak Swojskie domowe klimaty :) Co do ilości osób uważam że takie imprezy do 10 osób są chyba najlepsze, ponieważ każdy z każdym jest w stanie pogadać. Na Party ma się na rozmowy parę dni to wtedy impreza masowa jak najbardziej ma sens. Co do Gepard-a to tradycjyjnie trudno się z nim umówić na przysłowiowe piwo :) Tempo trochę narzuciłem z polewaniem, ale wiecie jak to jest 23.15 tuż tuż a My trzeźwi prawie wszyscy :) Bardzo się cieszyłem, że mogłem się z Wami wszystkimi zobaczyć. Odżyła chociaż we fragmencie Atarowska dusza. Wiele bym dał za to żeby czas się zatrzymał w tamtej epoce. Co do spotkania u Mnie to jest ono aktualne dam znać dokładnie kiedy, ale będzie to na pewno sierpieć, ostatni lub przedostatni weekend. Sobota tak jak u Adama teraz byłaby idealnym rozwiązaniem. Miejsca dużo więc dla ewentualnych przyjezdnym śpiwory zapewnię :) Co do lekcji historii AS to fajnie by było jak mógłbym pokazać jak się produkowało gry na małe Atari, to była naprawdę przednia zabawa, aby utrudnić zwykłym i tym bardziej zaawansowanym użytkownikom ich kopiowanie i aby autorzy gier zarobili jak najwięcej. Oryginalnych gier i programów zarówno polskich jak i zagranicznych mam dosyć dużo, żeby nie powiedzieć że nie widziałem nikogo kto ma więcej :)
Co do kodu źródłowego Toms-a Multi, który pokazywałem Wam na listingach i na dyskietce to myślę, że mógłbym to udostępnić ale wypadałoby się zapytać o to samych TOMS-ów czy mogę. W końcu to nie Moje dzieło, w dziwnych okolicznościach stałem się posiadaczem tego kodu. Opowiadałem Strykerowi, że po długiej rozmowie z Panem Tadeuszem Okoniem, zdecydował się przekazać Mi ten kod, abym jeszcze lepiej mógł wykorzystać możliwości stacji dysków z przeróbką TOMS Multi co zresztą zrobiłem. Napisaliśmy z Baelem kawałem dobrego softu, pozwala np. formatować ścieżkę dyskietki ale bez wybranego sektora :) A na tym nie sformatowanym sektorze mogę zapisywać Weak sektory. Same Weak sektory może kopiować TOMS Multi, ale pozostała treść ścieżki nie może być sformatowana :) Nasz program pozwalał zrobić 2 w 1. Pirat jak trafiał na coś takiego, rozkładał ręce, bo albo miał skopiowaną ścieżkę i wówczas Weak sektor nie był możliwy do założenia, albo miał Weak sektor i nie miał reszty ścieżki.
Jak zdadniecie kto pierwszy takie zabezpieczenie założył i w jakiej grze na małe Atari to dostanie fajny Gift małoatarowski :) Dodam dla ułatwienia że byłem jedyną osobą, która potrafiła skopiować tak zabezpieczoną grę :) Autor zabezpieczeń jak się dowiedział jak to zrobiłem i pokazałem działającą kopię oryginału, uścisnął Mi dłoń i powiedział " trafiłem na godnego Siebie przeciwnika " :)
Mógłbym pisać godzinami na tematy mało atarowskie, słowem nie jeden raz musimy się jeszcze spotkać abyście się kilka ciekwych rzeczy dowiedzieli, które robiono przed 1996 rokiem, później już znacie scenę jaka jest do teraz.

Pozdrawiam Adama, życzę powrotu do zdrowia, musisz być cierpliwy i pewny Siebie, żyj tak jakby świat miał się jutro skończyć, nie pij w okresie lecznia, zdrowo się odżywiaj. Wiem jak to jest -> 14 lat po operacji i chemioterapii. Nie daj się !!!

Pozdrawiam: Żbiku

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)

38

Odp: Sztab Oksywie

zdjcia moje :)

www.atari.kni.com.pl

Henryka odwiozłem :)) trafił do domu szczęśliwie - chociaż dwa razy musieliśmy się cofać - Henryk nie mógł rozpoznać okolicy :)

ale wykorzystałem sytuacje i Henryk obiecał przygotować coś super na SV :)

Ostatnio edytowany przez piter (2011-07-10 10:27:55)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

39

Odp: Sztab Oksywie

@żbiku: "Nie było tak szstywno jak rok temu w Gdańsku ( w tym lokalu )." No to pojechałeś :D Nie wiem czemu Ci było "sztywno", ale my bawiliśmy się dobrze :P (Koza wracał np. w bagażniku Hospesa).

Oto moje fotki: sztab OXYwie 09.07.2011.rar

@AdamK: dzięki za super imprezę, co prawda mogłem być tylko 3 godziny, ale warto było :)

Pozdro oczywiście dla całej reszty!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: Sztab Oksywie

Zarzuciłem zdjęcia Greya do siebie na FB w celu łatwiejszego oglądania: http://www.facebook.com/media/set/?set= … 0184704622

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

41

Odp: Sztab Oksywie

:) Witam! :) Od rana zastanawiam się co tu napisać i prawdę mówiąc nie wiem. Przede wszystkim dla Adama serdeczne dzięki za wspaniałą imprezę. Atmosfera była gorąca, jak dla mnie aż za gorąca.
Podziękowania dla Żbika za za fajny kawałek historii.
Stryker nie martw się. Nic nie zgubiłem.
Piter dzięki za podwiezienie mnie do domu. Chyba nie było aż tak źle?
Pozdrowienia dla wszystkich sztabowiczów.
Adam a Tobie szczególnie najserdeczniejsze życzenia jak najszybszego powrotu do zdrowia. Trzymaj się i nie daj się.
Skąd u mnie w torbie komplet czystych dyskietek od żbika?

Ostatnio edytowany przez Henryk (2011-07-10 13:30:47)

42

Odp: Sztab Oksywie

Heniu dyskietki są ode Mnie, jesteśmy nawet rozliczeni :)
No czekam tego sierpnia jak zbawienia, mam nadzieję że chłopaki przyjadą i impreza się uda !

Pozdrawiam: Żbiku

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)

43

Odp: Sztab Oksywie

Sorki Panowie, ale zapomniałem napisać jeszcze raz iż nie będzie mnie na 100% ( co zresztą wynika z mojego wpisu z początku topica). Byłem na weselisku w Bojanie i upoiłem się wodą ognistą. Dresofonik zostawiłem niestety w domu, stąd brak kontaktu. Też ubolewam, że pierwszy raz nie byłem na trójmiejskim sztabie...

Adamie: wracaj do zdrowia!!! Trzymam kciuki!!!

Stryjek: a ty przestań p*.*ć jak mała dziewczynka, bo w życiu sa ważniejsze rzeczy niż komputerek :]

Ostatnio edytowany przez gepard (2011-07-10 20:31:38)

gep/lamers^dial

44

Odp: Sztab Oksywie

Stryker, górnik roku :)
Mam nadzieję że będziesz stryjek …:….
To były czasy!!!

45

Odp: Sztab Oksywie

As - a co to się stało, żeś bez słowa na Głuchołazy nie dojechał? ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info