26

Odp: LOŻA sztdercy ???

Hej, witam!
Blizzard? :)
Super sprawa. Działałem na tym przez lata.
Mam schemat carta. Mam schemat interfejsu do tego. Mam dane do EPROM or EEPROM. Mam opis. Słowem, mam co potrzeba.
A wolno zapytać dlaczego do mnie (czyt. na mój adres nie trafiło zapytanie w tej sprawie?) Czy ja gryzę?
Oj ludziki, nieładnie tracić kasę i czas jak w sasięgu ręki jest to co potrzeba.
Zenon, ten od SERIOUS'a

27

Odp: LOŻA sztdercy ???

:) - Zenon - trzeba częściej na forum zaglądać :P:P:P:P

poza tym - wiemy, że od SERIO-USA (czy raczej Canada?); szkoda jednakże, że Jager engine do maga nie pisze.. a może jednak ??

Ostatnio edytowany przez Pin (2005-09-06 23:45:20)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

28

Odp: LOŻA sztdercy ???

Nie daje się namówić nawet na wspomnienia.
 
Niestety, brak było sprzętu by używać tego cudu. Jak nie chce Mahomet do góry to góra do mahometa.
Pin, może skrobniesz coś do Serio-Canada?

Ostatnio edytowany przez Zenon/Dial (2005-09-08 04:35:30)

29

Odp: LOŻA sztdercy ???

Zenon - pewnie i tego nie zauwazyles, ze ci, ktorym chce sie cos pisac, zapelniaja zawartosc "ATARIKI",
moze i Ty bys cos tam   (http://atariki.krap.pl/index.php/Ludzie)   napisal o swojej skromnej osobie oraz wiecej o zinie Serio-Canada ??? ;)

30

Odp: LOŻA sztdercy ???

Zauważyłem, zauważyłem, tylko nie jestem z gumy....
A wszystko o mnie jest w.... Serious, wbrew pozorom.:)
Najpierw nowy #17, potem reszta świata, Tu wskakuję w wolnych chwilach, by się odprężyć a nie tworzyć
A  coś do SERIOUS'a skrobniesz? Mało czasu, kruca bomba!

Ostatnio edytowany przez Zenon/Dial (2005-09-08 04:37:07)

31

Odp: LOŻA sztdercy ???

Zenon, ja się tak zastanawiam, czy aby TY jesteś serious (tak z czystej ciekawości). ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

32

Odp: LOŻA sztdercy ???

Zenon/Dial napisał/a:

A wszystko o mnie jest w.... Serious, wbrew pozorom.:)

a więc wpisz w Atariki info o sobie... w końcu znasz siebie najlepiej! ;)

Zenon/Dial napisał/a:

A  coś do SERIOUS'a skrobniesz?

wątpię, bo jak dla mnie ziny straciły rację bytu obecnie... Przecież wszystkie sprawy załatwiane są obecnie tutaj oraz na sajcie Atari8.  Twierdzę tak nie bez podstaw, bo z 2,3 lata temu napisałem coś (artykuł o scenie) do najnowszego, planowanego SYZYGY, który dotąd ukazać się nie może (zresztą nie tylko ja, bo też np. Fox). Powód ? Przede wszystkim chyba brak dostatecznej ilości artykułów, widać ludzie wolą tu pisać...  :|

33

Odp: LOŻA sztdercy ???

a ja mam temata do seriousa - z racji na przygotowania do upublicznienia GUI dla Sparta DOS X :) - a i przy okazji miałbym pre-text do napisania nfo o programie; do czego zbieram się już dość długo.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

34

Odp: LOŻA sztdercy ???

Zachęcam, namawiam, zapraszam, tym bardziej, że w #17 nie byłoby tylko elektronicznie :)
Kiedy spodziewać się textu? Przed 15 listopada 2005? O.K. Już notuję i rezerwuję miejsce na dysku. SIDE A :) dla przejawiających inicjatywę.

35

Odp: LOŻA sztdercy ???

no i co że odgrzane po 10 latach :)

mariuszbox napisał/a:

Aby osiągnąć 2600 trzeba było dokupić interfejs.

Czy prędkość 2600 działa tylko na zewnętrznym interfejsie firmy SZOK?
Czy (X)C(A)12 nie da rady przerobić?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

36

Odp: LOŻA sztdercy ???

z praktyki wiem, że tylko jeden z dwóch moich egz. XC11 dawał rady z 1200bps. Cokolwiek powyżej - "dokładka" ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

37

Odp: LOŻA sztdercy ???

No ale jaka dokładka? Płytka turbo 2600 do środka XC11(12), czy tylko zewnętrzny interfejs SZOK do innego magnetofonu?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.