1

Temat: WAP-NIAK 2016?

Nie ukrywam, że od czasów zeszłego Wap-niaka chodzi mi po głowie temat kontynuacji party, szczególnie po zainteresowaniu, które wyraziliście m. in. tutaj, na forum, jak również na party w Głuchołazach.

Jak więc bym to sobie wyobrażał?
1) Party place? - znane, ogródki działkowe na Jagiellońskiej.
2) Konwencja? - raczej luźna, choć jakieś compoty by się przydały (mam parę pomysłów), generalnie Wap-niakowa. Można nawet zachować nazwę, o ile Sikor nie zaprotestuje. :)
3) Termin? Okolice maja 2016. Napiszcie, jaki termin najbardziej byłby Wam odpowiadał (majówka, koniec maja, inny).
4) Platformy? Atari 8-bit i Spectrum, ew. może jeszcze jakieś. Czekam na propozycje.

Kto/co będzie potrzebny?
1) Oczywiście sponsorzy - jak w poprzednich edycjach tego party. Mile widziani także "niefinansowi". :)
2) Osoba prowadząca compo, najlepiej z nagłośnieniem. Pinek, czy ew. można na Ciebie liczyć? :)
3) Dodatkowy rzutnik. Mam jeden, jak coś, ale - tak jakby co, sprzęt to sprzęt, może siąść.
4) Oczywiście partyzanci. Bez Was nie ma imprezy!

Może o czymś zapomniałem. Oświećcie mnie, jak coś

Co mamy zapewnione
1) Atmosfera znana z poprzednich Wap-niaków.
2) Niekończący się strumień piwa/innych używek, z pobliskiej Biedronki.
3) Kiełbaski na miejscu? To jeszcze do dogadania, w razie czego sami sobie będziemy grillować. :)

Czego nie obiecuję
1) Pogody - niestety ta jest nieprzewidywalna
2) Tego, że party nie będzie 100% Sikor-free (ale chyba mi to wybaczycie). ;)

To jak panowie, czy można na Was liczyć?

I Ty zostaniesz big endianem...

2

Odp: WAP-NIAK 2016?

Jak najbardziej jestem za :)

Co do terminu, jestem otwarty, byleby lody puściły ;) . Ważne, żeby był ustalony wcześniej (przed końcem tego roku) żebym mógł zaplanować finansowo i urlopowo. O ile nic się nie wysypie, to jakaś nagroda (co prawda głównie dla kolekcjonerów) też się znajdzie :)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

3

Odp: WAP-NIAK 2016?

Jestem baaaardzo za. Termin... koniec maja byłby cudny

.

4

Odp: WAP-NIAK 2016?

miker napisał/a:

Można nawet zachować nazwę, o ile Sikor nie zaprotestuje.

Sikor nie zaprotestuje - jest to nazwa - jak przypominam - zaproponowana przez Lewisa. Jak też rozmawialiśmy luźno - pomogę załatwić salę, ale na organizację z wiadomych powodów się nie piszę. Za to chętnie nawiedzę partyplace ;)

Sikor umarł...

5

Odp: WAP-NIAK 2016?

Jestem za. WAP-NIAK musi wrócić!

6

Odp: WAP-NIAK 2016?

wapniako musi być, pewna sprawa! data jakaby nie była to jakaś będzie - zawsze coś komuś nie podpasuje, więc się nie ma co przejmować i robić! mam rzutniczek, stary ale jary.

http://www.5oft.pl/

7

Odp: WAP-NIAK 2016?

E tam zaraz stary :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

8

Odp: WAP-NIAK 2016?

A

miker napisał/a:

3) Termin? Okolice maja 2016. Napiszcie, jaki termin najbardziej byłby Wam odpowiadał (majówka, koniec maja, inny).

A Derenegeracja czy Grzybsoniada na pewno się nie odbędzie w tym terminie?
Poważnie pytam, bez ukrytych podtekstów.

Niezależnie od powyższego pytania: majówka (czyli długi weekend 1-3 maja) to dla mnie najgorszy możliwy termin każdej imprezy, na którym na 99% nie będę. Po prostu rodzina ma swoje prawa.

9

Odp: WAP-NIAK 2016?

@Nosty: jasna sprawa, na razie sonduję sytuację i czekam na propozycje/uwagi/whatewah.

I Ty zostaniesz big endianem...

10

Odp: WAP-NIAK 2016?

Jak na razie widzę całą masę zainteresowanych, co oznacza, że moja decyzja o wycofaniu się była słuszna. Gdzie te setki osób namawiające mnie na reaktywację zlotu podczas Głuchołaz :P Miker, powodzenia :P

Sikor umarł...

11

Odp: WAP-NIAK 2016?

Sikor, ale przecież decyzja o odwołaniu Wapniaka była ponoć podyktowana czymś innym niż frekwencją.

12

Odp: WAP-NIAK 2016?

W tym temacie: Sikor sam nie wie, czego chce od życia :D :D

.: miejsce na twoją reklamę :.

13

Odp: WAP-NIAK 2016?

Termin na razie dosc odległy, więc przypuszczam, że ew. chętni się zadeklarują nieco później, gdy już będą pewni planów urlopowych etc.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

14

Odp: WAP-NIAK 2016?

sikor: a co ma ankieta do frekwencji na party?chyba nic. masz poza tym dziwnie roszczeniowe podejscie do zycia, bez urazy

15

Odp: WAP-NIAK 2016?

Będę :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

16

Odp: WAP-NIAK 2016?

Sikor napisał/a:

Gdzie te setki osób namawiające mnie na reaktywację zlotu podczas Głuchołaz :P Miker, powodzenia :P

Na Głuchołazach odmówiłeś, więc o co Ci chodzi. Teraz sprawe przejął miker, w innym terminie i Ciebie nikt nie będzie już namawiał, podejrzewam. Majowy wapniak dla mnie pod znakiem zapytania. Za daleko jeszcze do decyzji. Wogole PO KI CHU zmieniac termin?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

17

Odp: WAP-NIAK 2016?

W okolicach września jest Ironia, która terminowo zastąpiła Wapniaka (zwolnienie terminu) i jak się party przyjmie, po co wjeżdżać z terminem. Pomyślałem więc o maju, ponieważ tam termin zwolniła Grzybsoniada (no, chyba że mam nieaktualne informacje). Derenegeracja też wydaje się, póki co przynajmniej, inicjatywą jednorazową. Zapraszam do dyskusji. Uważam, że jest szansa dojść do porozumienia w wiadomej sprawie. Kwestia jest tylko na tyle prozaiczna, że chodzi o zaklepanie sali i zebranie funduszy. Także słucham i notuję. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

18

Odp: WAP-NIAK 2016?

spelniam obywatelski obowiazek i wypowiem sie: party w maju to tradycja,wiec nie powinno byc problemu z frekwencja,warszawa w centrum kraju wiec wszystkim rownie blisko,czy majowka czy nie to jest temat do dyskusji

19

Odp: WAP-NIAK 2016?

...a  z tego co wiem od organizatorów, ta generacja z przedrostkiem to jednorazowa impreza, więc uważam, że majowy termin jest jak najbardziej pasujący i odległy od innych zlotów, by każdy kto chce zdążył uzbierać  i urlop i kasę:)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

20

Odp: WAP-NIAK 2016?

@skrzyp @gorgh @larek: ja tylko stwiierdzam fakt, że po pijaku wszyscy są na ach i och, a jak przyjdzie co do czego to głowa w piasek. Cieszę się, że Mikerowi się chce - jak napisałem, ja wapniaka już nie zamierzam robić. I tak larek, moja decyzja była decyzją podyktowaną wiadomą sprawą. A skrzypa prosze o nieocenianie innych własną miarą, za młody jest jeszcze na to.
@syscall, ty jak zwykle masz jakieś problemy. POroszę Cię, nie siej zamętu
@miker, salę pomogę załatwić, jak obiecałem. Reszta w Twoich rękach, jeśli impreza dojdzie do skutku.

Sikor umarł...

21

Odp: WAP-NIAK 2016?

Cóż... Miker mimo że wiekowy to jednak jeszcze może i chce ;). I trzeba wspierać a nie zbaczać z tematu bo to dopiero sieje zamęt. Więc może skupmy się na temacie co gdzie kiedy, a własne opinie na temat wypowiedzi innych :D. Proszę więc o rzeczowe wypowiedzi...

.... Dziękuję

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

22

Odp: WAP-NIAK 2016?

Wszystko juz zostalo powiedziane wiec co tu pisac po proznicy.
Wapniak byl swietna impreza i wielka szkoda, ze w tym roku jej nie bedzie. A w przyszlym? Poczekamy, zobaczymy. Jezeli bedzie to super. Ci co przyjezdzali zapewne znow przyjada choc, imo, za wczesnie na stuprocentowe deklaracje.
Najbardziej szkoda terminu wrzesniowego, poniewaz party we wrzesniu bylo idealne na zamkniecie letniego sezonu. A co do nowego terminu to sie okaze. Majowka, jak dla mnie odpada, ale poczekajmy na dalszy rozwoj wydarzen. Mysle, ze bedzie dobrze :)

23

Odp: WAP-NIAK 2016?

Mazi, przecież wrzesień to mam nadzieję druga Ironia, więc termin żaden nie przepadł... nie wiem o co kaman ...

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

24

Odp: WAP-NIAK 2016?

Niby tak, ale po tych paru edycjach, czlowiek juz przywykl, ze Wapniak jest we wrzesniu. No wez wyobraz sobie Easta w lipcu :)
A co do Ironi to drugie party, w sezonie, pod rzad w Opolskiem chyba nie dla mnie. Ale czas pokaze.

25

Odp: WAP-NIAK 2016?

Ja chcę EAST'a w lipcu... i te piecyki na full... FINLAND SAUN'S Party :P
Frytki latem... hmmm to jest dopiero hardcor...

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles