1

Temat: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

STało SiĘ !

Poniższy komunikat ma charakter wielce oficjalny, w myśl prawa handlowego nie stanowi oferty ale należy brać go na poważnie !

QuaST Party 2004 odbędzie się w dniach: 30-31.07 - 01.08 2004 !!!!!!

Dziś oficjalnie ustanowiłem termin imprezy z MDK Orneta. Niedługo wykonam aktualizację stronki www.quast.orneta.net - tam będzie wszystko (czytaj: w sam raz) opisane.

Uprzejmie informuję, iż urodził mi się syn i jak do tej pory nie wznosiłem z cała resztą toastów - tak teraz wzniosę !!!

Imprezkę sponsorują dwa rurkowe rosomaki z hitu QP2003 - tj. Manamana Frasunek itp itd.

W skrócie - przyjazd jak zwykle w czwartek od godzin wieczornych, spanie w MDKu zapewnione (warunki troche polowe), tym razem będzie jedzonko na miejscu, być może MDK zdąży załatwić normalny prysznic - itp.

Co do konkursów - będą - co do nagród - będą - jakie ? - w zależności od nas samych - zrzutka jak rok temu.

Więcej wkrótce na stronce.

Pozdrawiam Wszystkich

EIjk

ps. jak zwykle będzie kilka niespodzianek
ps. może jakieś zapasy w makaronie ? Mesiah rulz!
ps. może w końcu pełne dem compo ?

2

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

no trudno. no to mi sie Castle Party poszło kochać. pewnie pojade i tak właśnie na CP..... szkoda  :cry:

Ejik -thx za uznanie ;p Ja sie pisze na repeat. mnie opinia wisi ;p kto mnie zna jaka jestem - to mnie zna. a ja sie wtedy na serio świetnie bawiłam ;>.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

3

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

No - to zajesuperaśnie! Regulamin już się tworzy. Rada Dziewięciu Rzekła HOWGH!!!  :D

Kurde - aż się doczekać nie mogę!  8)

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Rolo na maxiora. Eijk: mega szacuno-frasunek za to!

5

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

no to już wiem kiedy mam brać urlopa w pracy
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Ejk frasunek  :P

6

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Fajno! Mam nadzieje, iz tym razem pojawi sie wieksza ilosc duzych atarek i produkcji. Nakupowaliscie troche na allegro wiec juz teraz szukajcie wiekszych walizek ;). Teraz tylko czekac......

ślamk!

7

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Aisak ja zabieram zajcewa i biezemy twoja lub jego furke:D i smigamy na Ornete! juz mam $$ odlozone na %%% i brum bruma

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

8

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

5 GRAPHICS 0:
7 A=INT(RND(0)*255):POKE 710,A
10 PRINT "ZAJEBISCIE !!!"
20 PRINT "SKŁADAM W PONIEDZIAŁEK WNIOSEK O URLOP!"
30 PRINT "AS I MALY - WYJEZDZAMY w CZWARTEK ?"
40 SOUND 1.2.3.A
50 GOTO 7

RUN

Zajec/sword ;)

9

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Shit, f**k, ja juz mam przyznany od 7. VIII urlop ale zrobie co moge, zeby przyjechac.
Wilson znasz jakies nowe zwrotki?:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

10

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Mialy byc pozniej niz wczesniej.... :(

Nic, bede od poczatku lipca zone straszyl, to moze wczesniej urodzi ;)

11

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

5 GRAPHICS 0:
7 A=INT(RND(0)*255):POKE 710,A
10 PRINT "ZAJEBISCIE !!!"
20 PRINT "SKŁADAM W PONIEDZIAŁEK WNIOSEK O URLOP!"
30 PRINT "AS I MALY - WYJEZDZAMY w CZWARTEK ?"
40 SOUND 1.2.3.A
50 GOTO 7

RUN

ready
czwartek :twisted:

12

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

no trudno. no to mi sie Castle Party poszło kochać. pewnie pojade i tak właśnie na CP..... szkoda

Ten sam problem i to samo rozwiązanie jak podejrzewam. Deine Lakaien i Clan of Xymox to ja nie przepuszczę.
A demko na party dowiozą grayscalowcy (w końcu współautorzy).

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

13

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

no to czadzix !


mista borkowski arturze - moje gratulacje z powodu powodu jakim jest niewatpliwie meski potomek !!! niech sie rakiet nie czepia, rosnie zdrowo i na chwale narodu naszego.

LUBUDUBU, LUBUDUBU niech nam zyje prezes naszego klubu ... niech zyje nam !!!

14

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Trzaby jakis RLT powoli organizowac ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

wlasnie

All I hear is the sound of me falling on the ground

16

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

:( no to padaka...ja nie dam rady w tym terminie =(  buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.............

17

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Po prostu Orneta... cokolwiek mialoby sie wydarzyc w tym okresie, to ma nizszy priorytet, wiec chyba tylko porwanie mnie przez UFO mogloby przeszkodzic w moim dotarciu na party :)

Eijk, czy sklepy monopolowe przygotowaly juz w magazynach zapasy, zeby w czasie party nie zawiesc ? :)

18

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

No wlasnie, przekaz im zeby panie sklepowe usunely ze swojego slownika zdanie "Nie ma Byx`ów".

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Tego, no chrzciny rozumiem na Quascie? ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

20

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Uprzejmie informuję, iż urodził mi się syn i jak do tej pory nie wznosiłem z cała resztą toastów - tak teraz wzniosę !!!

FRASUNEK!! gratuluje synka!  :o

być może MDK zdąży załatwić normalny prysznic - itp.

o, to byłoby good idea --'. choć kąpanie sie w jeziorku było zajebiste ;p. co nie zmienia faktu, ze jednak prysznic by sie po prostu przydal.... jednak prawie trzy dni to jest + dobre 11 godzin w pociagu...  :? 

Co do konkursów - będą - co do nagród - będą - jakie ? - w zależności od nas samych - zrzutka jak rok temu.

yeah, jak rok temu dorzuce sie jakąs dyszke ;>. btw. Eijk, przewidujesz Crazy Compo jakies? ; ) jakieś sklejanie chrupek czy coś? albo teraz będzie trzeba zjeść całą pizze? lol ;p

ps. jak zwykle będzie kilka niespodzianek

tato Eijku, jakiiiiiiiiiiiiiiiiich? :p

ps. może jakieś zapasy w makaronie ? Mesiah rulz!

w makaronie? O_o spaghetti jak dotąd wolałam jeść ;p. miss mokrego w fancie r0l0 ;D i mnie sie pisze przez dwa 'eS' ;] ale teraz może by tak podczas mmp puścić muze z atari?  :rolleyes:

dobra. frasunek dla Eijka. nie jade na CP, kumple będą musieli beze mnie przeżyć. choć nie ukrywam, że żałuję, ze tak sie podle skolidowały te terminy :cry: (nie da się już nie zrobić?). od razu mówię: przyniosę mojego chłopaka na Ornete.

właśnie, Eijk, ile wjazd kosztuje?

There's special place for me in hell. It's called the throne.

21

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

oczywista stawiam sie!   ;)))))))))   zajefajnie ;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

22

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

ql, wpadne na pewno:) jak nic sie nie pokrzyzuje w miedzyczasie:)

sun/goes/nowhere/fo/real

23

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

No to bardzo sie ciesze - tez bede.

pozdrawiam,

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

24

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Mialy byc pozniej niz wczesniej....

zgadza sie....  :(


no trudno. no to mi sie Castle Party poszło kochać. pewnie pojade i tak właśnie na CP..... szkoda

Ten sam problem i to samo rozwiązanie jak podejrzewam.

no to ja  też go mam... i wahanie...  :rolleyes:

25

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Jaskier, Dracon: no nie mozecie nam tego zrobic!!