51

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Tylko jedno zauwazcie. Imprezy skupione w okolicach krakow, slask, dolny slask. Dla mnie jest to zajebiscie daleko. Bylem w glucholazach. Drugi raz w ciagu kilku miesiecy nie moge sobie pozwolic na tak daleka impre.

.

52

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Powiem tak:
- PH wpiął się w termin, niestety. Można tam było spotkać Voy-a, Lotharka, Vasca, Nostego plus sporo ludzi z Wa-wy
- Ja nie wybrałem PH, ale nie było opcji - na dwa wyjazdy w tym roku nie miałem szans, o czym pisałem wcześniej, tym niemniej liczyłem, że pojedzie więcej osób?
- Dużo zamieszania wywołała sprawa innych party - niestety
- Jakieś produkcje były?
- Iron, ile wtopiłeś? Może uda się choć częściowo pokryć straty, choć ode mnie nie licz na wiele - nadal pod kreską jestem

Sikor umarł...

53

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Dziekuje wszystkim którzy przybyli, z mojej strony mogę powiedzieć że ch** mnie to boli i Ironia 2k16 i tak się odbędzie. Po pierwszym moim zorganizowanym party wyniosłem co nie co, np. najwazniejsza sprawa to za nic w życiu następnym razem nie bede walil na party prosto z nocki, druga sprawa to koszty, napewno w przyszlym roku podniose cene wejsciowki, zawsze latwiej miec nadmiar gotowki i wtedy zrobic np zwroty niz kombinowac w druga strone, trzecia sprawa to organizacja rzutnika, tutaj bezapelacyjnie musze zmienic zrodlo, tyle ode mnie tak na szybciora, jak sie dzisiaj dowiem ile dokladnie musze zaplacic (jakis plus minus w zaleznosci od zuzycia pradu) to bede kombinowal co dalej, puki co zbieram sie na party place celem pozbierania mojego sprzetu, wyniesienia smieci i oddania kluczy.

54

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Liczymy na jakieś relacje i recenzje :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

55

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Jest trochę fotek, postaram się w tym tygodniu udostępnić. :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

56

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Wieczór, proponuje napisać do Larka, on lubi robić relacje z party ;)

Dorzucam fotkę grupową, gdyby się Koala z Grzybsonem tak nie ruchali to by nie wyszli tacy rozmazani :D

Ostatnio edytowany przez Iron (2015-09-28 10:17:55)

Post's attachments

DSC01835a.JPG 1.08 mb, liczba pobrań: 3 (od 2015-09-28) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

57

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

No właśnie od jakiegoś czasu chyba nie lubi, leń :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

58

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Miejscówka super! Jeśli chcesz kontynuować w przyszłym roku to świetna wiadomość :-)
Projektor, nagłośnienie, _worki na śmieci_ ;-) - Następnym razem na pewno uda się to zorganizować lepiej :-)
Tym razem ze względu na ilość uczestników obeszło się bez i nie był to problem.
Co do najmniejszej ilości uczestników... Sikor czy dobrze pamiętam, że kiedyś w Stęszewie byliśmy tylko my dwaj i organizator? :-)

59

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

pablozp napisał/a:

Tylko jedno zauwazcie. Imprezy skupione w okolicach krakow, slask, dolny slask.

Zloty zazwyczaj są tam, gdzie organizatorzy. Trudno to przeskoczyć. Na południu obecnie odbywa się rzeczywiście najwięcej zlotów, ale jeszcze niedawno oni mieli zawsze daleko...

Nie przypominam sobie żadnego zlotu na Dolnym Śląsku... ;P (poświęć się, użyj wielkich liter ;))

60

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Hej hej!
Party bardzo udane - kameralne - takie też lubię:D Dało się z wszystkimi spokojnie porozmawiać (a i tak mam troszkę niedosytu)
Już się nie mogę doczekać na edycję 2k16 gdzie na pewno przyjadę i zrobię (jak zwykle:P) jakąś produkcję ;)
Iron: wielkie dzięki!! Napisz co z tymi niepokrytymi kosztami na forum - ja się z chęcią dorzucę

61

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Vasco/Tristesse napisał/a:
pablozp napisał/a:

Tylko jedno zauwazcie. Imprezy skupione w okolicach krakow, slask, dolny slask.

Zloty zazwyczaj są tam, gdzie organizatorzy. Trudno to przeskoczyć. Na południu obecnie odbywa się rzeczywiście najwięcej zlotów, ale jeszcze niedawno oni mieli zawsze daleko...

Nie przypominam sobie żadnego zlotu na Dolnym Śląsku... ;P (poświęć się, użyj wielkich liter ;))

Dolny Śląsk - "DECRUNCH"
nie obrażę się jak ktoś napisze  "lUBELSKIE" :)
jak mówisz o organizacji to pewnie jak ja bym zorganizował w Lublinie to nikt by nie przyjechał :)) a ja byłem w głuchołazach  :)

.

62

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Ja bym do Lublina przyjechal ;P

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

63

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

@syscall   no ja wiem  że ty byś nawet przyszedł :)))

.

64

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

pablozp napisał/a:

Dolny Śląsk - "DECRUNCH"
nie obrażę się jak ktoś napisze  "lUBELSKIE" smile
jak mówisz o organizacji to pewnie jak ja bym zorganizował w Lublinie to nikt by nie przyjechał smile) a ja byłem w głuchołazach  :)


Nie mówię nie... W tamtych okolicach mnie jeszcze nie było :)

Ostatnio edytowany przez Alex_D (2015-09-28 11:48:28)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

65

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

marekp napisał/a:

Sikor czy dobrze pamiętam, że kiedyś w Stęszewie byliśmy tylko my dwaj i organizator?

No, była jeszcze banda dresów, która się dobijała i ostatecznie chyba uszkodzili Ci antenę w samochodzie ;P Poiza tym - zgadza się ;)

Sikor umarł...

66

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Podsumowując, na zlocie mimo wspomnianej liczby osób było bardzo miło i sympatycznie.
Rozmowy toczyły się nawet w trybie synchroniczno-asynchronicznym :)

@Iron, jeśli trzeba by się jeszcze coś dorzucić do kosztów, to na mnie tez możesz liczyć.

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

67

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

dla chętnych: stuff na pigwie:
--edit: już za momęcik.. już za chwilunię;)

Ostatnio edytowany przez koala (2015-09-29 11:15:34)

68

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Panowie, mega informacja, osoba z ktora sie ugadywalem wstepnie w marcu byla niezbyt zorientowana w temacie i wzięła cene z kosmosu, nie trzeba robić żadnej zrzutki, wszystkie osoby które wystawiły prace na kompotach proszone są o podanie numerów kont celem przesłania nagród pieniężnych. Niech ktoś wrzuci te info na AOL bo mój telefon niezbyt współpracuje z AOLem a do grzyba mam zawalonego z powodu remontu.

69

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Wrzuciłem na AOL

70

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

@Iron: nie wiem jak to liczyłeś, ale z moich kalkulacji ni hu hu nie wychodzi;)
Jeżeli jakimś _cudem_ Ci coś zostało - zostaw na kolejną edycję:] Chyba to mówię za wszystkich wystawiających;)

71

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Fotki z Ironii dostępne na Pigwie :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

72

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Ten unknown to Iron ;)

73

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Oj... już poprawiam. :)

EDIT: a tu link: http://ftp.pigwa.net/stuff/parties/medi … nny,Poland

Ostatnio edytowany przez voy (2015-10-02 09:18:26)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie