1

Temat: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Jak w tytule, jest zainteresowanie, jakie terminy by was interesowały?

2

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Zainteresowany!
termin wrześniowo-październikowy jest jak najbardziej OK:)
tylko upewnić się żeby z niczym nie kolidował:]

3

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Puki co nie mam kalendarza uroczystości kościelnych na Górze Św Anny a to ważne gdyż iż ponieważ jak coś się dzieje to żonka pracuje a ktoś się dzieciakami opiekuje tak jak np. dzisiaj, sala wstępnie zamówiona na wrzesień/październik ;)

4

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

chętnie bym przyjechał, muszę jednak zweryfikować grafik i sprawdzić co mam zajęte w 2016.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Witam
Bardzo daleko :), ale jeżeli będzie postaram się na 90%

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

6

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Jestem zainteresowany. Początek października byłby dla mnie najlepszy.

7

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Nie wiem, jak z ogrzewaniem - nie byłem. Jeśli nie będzie Głuchhołaz - co zapowiadał Rysiek - optymalny byłby koniec wakacji jakoś (o ile Miker nie zrobi Wapniaka w tym terminie). W ciągu roku szkolnego może być problem.
I, Iron - dwie sprawy:
1. Powiadom o terminie jak najwcześniej
2. Zrób odpowiednio wcześniej stronę, nawet kiepską, tylko z informacją - ale zrób. I olej przy tym facebolka...
Te dwie rzeczy mogą znacząco wpłynąć na frekfencję.

Sikor umarł...

8

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Myślę termin ustalić w okresie ferii zimowych, też chodze do szkoły i też mam ferie, bede wtedy już miał kalendarz imprez na caly rok wiec bede mogl planowac wrzesien/pazdziernik aczkolwiek nie wykluczam wczesniej/pozniej.Bedzie czas zrobić jakąś stronkę, przy okazji przypomnę sobie jak się w htmlu grzebało ;)

Ostatnio edytowany przez Iron (2015-10-04 21:36:21)

9

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

@Sikor - matko boska. Forever w marcu. Wapniaka Miker ma robić w maju. W okolicy wakacji ma być Silly Venture (no chyba, że coś), nie warto się więc zbliżać z terminem do Silly, bo odbije się to na 100% na frekwencji Ironii. Zweryfikowałbym jeszcze RiverWash, RTLE, PH, lecz tutaj to tydzień odstępu wystarczy tak jak by coś.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Dlatego się nioe wtrącam, tylko piszę, że z mojej strony będzie ciężko dotrzeć.

Sikor umarł...

11

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Ja bym ewentualnie celował tak, żeby się w przyszłym roku pojawić :)

12

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

ja jestem na bank ;)

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

"chętnie bym przyjechał, muszę jednak zweryfikować grafik i sprawdzić co mam zajęte w 2016"  a co masz w grafiku ?

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

14

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Foto reportarze ślubne z terminami na 2016 rok. W tym roku dzięki temu właśnie nie przyjechałem na Ironię.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Mi wrzesień-październik w sumie jak najbardziej pasuje jeśli chodzi o Ironię, aczkolwiek zgadzam się z Sikorem, wcześniejsze powiadomienie zwiększa szansę na przyjazd.

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

16

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Termin będzie ustalany w momencie kiedy zdobędę kalendarz uroczystości na Górze Świętej Anny (jest tego sporo), wtedy będę się próbował wstrzelić w jakiś wolny termin, kiedy to nastąpi ciężko powiedzieć ale gdzieś grudzień albo styczeń, bardzo ewentualnie luty ;)

17

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

No i panowie mam kalendarz na przyszły rok, wstępnie dla mnie jako organizatora najlepsza data to 16-18 wrzesień, teraz słucham waszych podpowiedzi, sugestii co do terminu ;)

P.S. Ma ktoś jakieś linki do imprez typu Load Error etc aby można zweryfikować terminy??

Ostatnio edytowany przez Iron (2015-12-09 09:20:41)

18

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Jak dla mnie termin jest jak najbardziej akceptowalny :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

...jeśli pojedzie Pan Pinokio lub Pan Mono...

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

20

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Za,daleko

.

21

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

heh, mi będzie ciężko we wrześniu... :( Ale powodzonka ;)

Sikor umarł...

22

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Bedę - blisko:)
w sumie pół polski ma blisko - zajefajna miejscówa!

23

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Raczej nie, ale już 23-25 września mógłbym być.

24

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Na razie, to mam zajęty 3.09.2016 - i wówczas na bank nie przyjadę. Poza tym terminem sprawa otwarta z tym, że i tak potrzebuję ostateczny termin zlotu znać jak najszybciej, bo zajęć na 2016 powoli mi przybywa ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

25

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Dokładna analiza oraz dyskusja z domownikami zaowocowala dwoma mozliwymi terminami, mianowicie 16-18 oraz tak jak Larek zaproponowal 23-25, teraz czekam na wasze deklaracje ktory termin lepszy