26

Odp: Orneta 2004 - co i jak?

Z racji faktu, że na przełomie lipca i sierpnia połowa atarowców będzie w Bolkowie, termin ten jest niedopuszczalny na organizację Quastu :D

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

27

Odp: Orneta 2004 - co i jak?

No to znaczy, że ja jestem w tej drugiej połowie bo ni cholery nawet nie wiem gdzie jest Bolków, nie mówiąc o tym że nie wiem co tam się atarowskiego będzie działo.

Quast na przełomie lipca i sierpnia (pierwszy weekend) to termin historyczny i BASTA.... jak muzułmańskie święto prawie ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

28

Odp: Orneta 2004 - co i jak?

no ale tym razem termin bedzie inny,  a w Bolkowie ??   no wlasnie co jest w Bolkowie ?

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

29

Odp: Orneta 2004 - co i jak?

Właśnie, ze sie tak zapytam, co to jest, gdzie jest, po co jest, co tam bedzie i dlaczego w tym bolkowie?:D

jmp $e477

30

Odp: Orneta 2004 - co i jak?

Ogolnopolski zlot cienkich Bolków :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

31

Odp: Orneta 2004 - co i jak?

trzymac sie temata bo bany beda ;)

32

Odp: Orneta 2004 - co i jak?

No to nie jedziemy :D
My grube bolki przecież :D

jmp $e477

33

Odp: Orneta 2004 - co i jak?

Nigdzie nie pisałem, że w Bolkowie będzie coś atarowskiego. Spójrzcie jednak na mój poprzedni post i 3 posty powyżej i wszystko stanie się jasne.

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

34

Odp: Orneta 2004 - co i jak?

dla tych, co sie dopytywali - link jest tutaj. :)
Czas trwania: 30 lipca - 1 sierpnia.

Zespolow tam wystepujacych (ARCANA, Clan of Xymox, Fading Colours...) raczej nie znajdziecie w komercyjnych stacjach radiowych...  :D  :lol:  :P

Skoro Van Eijk chcial lekko przelozyc termin QUAST w tym roku, to chyba nie bedzie problemow z odwiedzeniem obu imprez ? ;)

35

Odp: Orneta 2004 - co i jak?

Nigdzie nie pisałem, że w Bolkowie będzie coś atarowskiego. Spójrzcie jednak na mój poprzedni post i 3 posty powyżej i wszystko stanie się jasne.

chyba ci sie tematy misiu pomylili, bo jakos sie nie moge docztac. twoj pierwszy post w tym temacie mowi o Bolkowie ze beda tam atarowce a 3 posty wyzej tez sa od czapy  abo jest po prostu 2 w nocy i ja nie dowidze. Meska tylko (2 posty wyzej) zabrzęczała cos o Castle Party ale skad do licha ludzie mieli wiedziec, ze o Bolkow chodzi ??  i skad tam Atarowce ??

... mimo wszystko ja bede w Ornecie.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

36

Odp: Orneta 2004 - co i jak?

no to kiedy ta orgieta w koncu, bo juz mi w gardle zaschlo :)

37

Odp: Orneta 2004 - co i jak?

no właśnie kiedy?
-czas wypisać wniose urlopowy i zacząć zbierać na nową wątrobę ;)


Ma ktoś tel. do Ejkta?
Jeśli tak bardzo poproszę!

38

Odp: Orneta 2004 - co i jak?

Najlepiej 6-8 sierpień .... inaczej spotkają mnie dość poważne problemy z przyjeadem....; może lepiej Ejika zapytać jakie terminy wchodzą w game..; tj. gre :?:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

39

Odp: Orneta 2004 - co i jak?

To Eijk musi sprawdzić w kalendarzyku, kiedy dni ma niepłodne...

40

Odp: Orneta 2004 - co i jak?

Eeeee; tam, z prezerwatywą bezpieczniej. Eijk idzie z duchem czasu - w końcu jesteśmy w unii :D ...

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info