Temat: Sprawdź swojego diesla spod znaku VW (1.6, 2.0 TDI). Żenada.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_Volkswagena
https://en.wikipedia.org/wiki/Volkswage … violations

Posiadacze aut spod znaku VW mogą sprawdzić swoje auta pod adresem:
http://info.volkswagen.com/pl/pl/home

Po sprawdzeniu, na obecność zmodyfikowanego oprogramowania i w przypadku braku takiej modyfikacji dostaniemy komunikat:


Szanowni Państwo,

chcielibyśmy potwierdzić, że samochód z podanym przez Państwa numerem nadwozia XXXXXXXXXXXXXX nie posiada oprogramowania optymalizującego wartości emisji tlenków azotu (NOx) na stanowisku testowym (NEDC).

Głęboko ubolewamy nad faktem, że Państwa zaufanie do marki Volkswagen jest teraz wystawiane na ciężką próbę i dokładamy wszelkich starań, aby wyjaśnić nieprawidłowości i w pełni odzyskać zaufanie, którym tak wiele osób nas obdarzyło.

Będziemy nadal otwarcie i na bieżąco informować wszystkich naszych klientów. W przypadku pytań, prosimy skorzystać z funkcji kontaktu na tej stronie internetowej.

Z poważaniem

Volkswagen

Przerażające jest to jak zlewa i bagatelizuje problem VW pisząc o oprogramowaniu które miało FAŁSZOWAĆ dane, że to oprogramowanie optymalizujące wyniki pomiarów emisji tlenków azotu.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Sprawdź swojego diesla spod znaku VW (1.6, 2.0 TDI). Żenada.

Butthurt volkswagenowcow mocno wyczuwalny :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3

Odp: Sprawdź swojego diesla spod znaku VW (1.6, 2.0 TDI). Żenada.

;)

Ostatnio edytowany przez Lt_Bri (2015-10-06 19:52:54)

wszystkie trzy strony świata

4

Odp: Sprawdź swojego diesla spod znaku VW (1.6, 2.0 TDI). Żenada.

a ja mialbym cala ta ecosrake i downsizing w nosie. leje do baku i wymagam.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

5

Odp: Sprawdź swojego diesla spod znaku VW (1.6, 2.0 TDI). Żenada.

No oczywiscie, dlatego nie rozumiem tego calego zgrzytu oburzonych :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

6

Odp: Sprawdź swojego diesla spod znaku VW (1.6, 2.0 TDI). Żenada.

Fakt, jeden woli podpalaną krowę inny rasowego Mustanga :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: Sprawdź swojego diesla spod znaku VW (1.6, 2.0 TDI). Żenada.

To dla mnie smutna wiadomość. Do tej pory byłem przekonany, że posiadając nieekologiczne samochody dokładam, na przekór większości swoją małą cegiełkę do zagłady ludzkiej cywilizacji. Tymczasem wielu użytkowników VW uczestniczyło w tym samym procederze zupełnie nieświadomie, zmniejszając w ten sposób siłę mojego oddziaływania... To... Oszustwo! Czuję się oszukany przez VW :-(

8

Odp: Sprawdź swojego diesla spod znaku VW (1.6, 2.0 TDI). Żenada.

Lajkuje ten post marekp :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

9

Odp: Sprawdź swojego diesla spod znaku VW (1.6, 2.0 TDI). Żenada.

syscall napisał/a:

Butthurt volkswagenowcow mocno wyczuwalny :)

Ja o słupie ty o .... . Istotą mojego postu jest zwrócenie uwagi nie na działania VW zmierzające do zwiększania mocy kosztem zatruwania środowiska, tylko na nieprawdziwy sposób opisu cheata:) Po prostu zwróciło moją uwagę określenie oprogramowanie optymalizujące :)

Btw. Nie przywiązuję się do marki.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

10

Odp: Sprawdź swojego diesla spod znaku VW (1.6, 2.0 TDI). Żenada.

E tam. Nie zapominajcie, że VW zaczął karierę od zlecenia Führera, a kapitał budował na niewolniczej pracy Waszych dziadków! Czymże więc jest to drobne przejęzyczenie... :)

Ostatnio edytowany przez epi (2015-10-07 08:56:23)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

11

Odp: Sprawdź swojego diesla spod znaku VW (1.6, 2.0 TDI). Żenada.

A tak w ogóle to raban wszczeli Amerykanie, którzy:

A. Nie podpisali traktatu z Kioto w sprawie ochorny środowiska
B. Sprzedaż VW na ich rynku jest mała w skali 15 mln nowych aut.
C. Jeden silnik HEMI 6 l w ich osobowych ciężarówkach daje tyle spalin co 3 - 4 VW.

Po prostu odwracają uwagę od siebie.

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-10-07 10:59:01)

12

Odp: Sprawdź swojego diesla spod znaku VW (1.6, 2.0 TDI). Żenada.

Grzeniu, ja do ciebie nie pisalem :) Sam fakt jednak ze odpowiedziales w ten sposob pokazuje ze mialem racje ;)
Najblizej mi do postu markap :) jestem zasadniczo przeciwnikiem ochrony srodowiska przez kombinowanie z emisjami :) Carbon tax to szatan :)
I szczerze to mnie wali czy jakis producent samochodow cos miesza czy nie miesza w komputerze zeby te oszukac. Wole zeby optymalizowal 'emisje' niz np czas wybuchu airbaga :)
A ze 'passacik w tedeiku' stal sie w polsce synonimem dobrego samochodu  to juz nie moja wina :)

Ostatnio edytowany przez syscall (2015-10-07 11:46:50)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021