101

Odp: [K] SIO2PC na USB

skrzyp napisał/a:

20 to nie, ale 30-40 za SIO2PC bym dał.

też bym jedno łyknął w podobnej cenie

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

102

Odp: [K] SIO2PC na USB

Sikor napisał/a:

@Rufus, nie rób z siebie idioty, chyba, że nim jesteś. Choć fakt - nie dyskutuje się z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. Gdzie ja, As... czy skrzyp napisaliśmy o 1000 sztuk? Duddie i Lotharek pisali o 500 razy dwa, więc o 1000 sztuk w sumie. Nas trzech po sztuce  - więc pomyśl, zanim się zbłaźnisz totalnie. Czekamy na prototyp, bo póki co uważam Cię za buca i idiotę, który tylko potrafi kłapać ozorem. Dodatkowo, jak napisał Bezrobotny - nie potrafisz dokładnie zwymiarować produktu, więc nie pisz, że każdy może sobie wtyczkę "przypiłować" - bo producent (w tym przypadku Ty) powinien dać produkt gotowy do pracy.

Sikor dobrze napisane.. Myśle ze dalsza dyskusja nie ma sensu to jakiś troll a tylko go karmimy..
I tak tego nie zrobi.. Ilu już takich było elektroników , wchodzili na forum podniecali sie i tak samo szybko znikali ....


p.s..
tak to się robi:
http://www.ebay.co.uk/itm/FURIA-Amiga-6 … 1988167094

Ostatnio edytowany przez AS... (2015-11-04 08:31:20)

103

Odp: [K] SIO2PC na USB

Przede wszystkim, to co robi Lotharek jest zbawieniem dla osób które same nie potrafią same zmontować sobie gadżetów do sprzętu. Bo oferują je w ciągłej sprzedaży.  to jest największa zaleta, bo dzięki temu nie muszę skrobać zaskórniaków jak tylko ktoś ogłosi "ROBIE 10 SZTUK, ZAPISUJCIE SIE KTO CHCE", tylko mogę sobie rozplanować te zakupy. Tylko że taka ciągła sprzedaż też ma swoje koszty, których, przy chałupniczej produkcji nie ma.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

104

Odp: [K] SIO2PC na USB

ja nie wiem w ogóle o co ta cała draka :> jedni robią tak, inni inaczej, jedni chałupniczo i dorywczo, inni regularnie i w działalności gosp. Każdy za tyle za ile mu się kalkuluje.  Ktoś postanawia, że będzie robił inaczej i taniej  - ok. Niech sobie robi, niech da topik czy są chętni, niech szacuje ilość zamówień.. niech sobie dłubie.. a jak wydłubie niech da odpowiednie ogłoszenie i tyle. Wszyscy będą zadowoleni.. A po co jakieś przytyki, wycieczki i wojenki?
Sam Rufus źle zaczął bo zdaje się, że na 1 stronie zaczął od komentarzy pod adresem Lotharka, ale po owocach Rufusa poznamy ;) Tak więc czekamy :>

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

105

Odp: [K] SIO2PC na USB

Adam Klobukowski napisał/a:

Tylko że taka ciągła sprzedaż też ma swoje koszty, których, przy chałupniczej produkcji nie ma.

niestety... i nie sa to tylko koszty materialne. Rufus, masz prawo do swoich pogladow - to daje wolnosc slowa, ale nie organizuj sobie prywatnych wycieczek, bo nie znasz mnie a o prowadzeniu dzialalnosci  w realiach UE i RP wydaje mi sie ze bardzo malo wiesz....

reasumujac - zycze szczescia i powodzenia, podtrzymuje swoja chec zakupu z poprzedniego posta

ps. na przyszlosc - dobra rada - czytamy ze zrozumieniem...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey