26

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

23-25

27

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Ironia 2k16 obowiązkowa!
Głosuję za 23-25 września 2016 roku!

+ PH, tym razem jest w czerwcu,
+ SV2k16: jak pisał Grey na "fejsie" SV2k16 nie będzie
+ pinoko/pablo: kiedy Gryll#3? to też ważne!

+ jeszcze coś na wiosnę w KRK może się odpali;) dam znać:)

Atari 800XL, LWD2000, XC12, sio2sd, Neptun 156, QuckShot II, AtariTouchMe

28

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Ja mam taki pomysł.

Niech się zgadają wszyscy organizatorzy imprez retro w Polsce i utworzą dokument Kalendarza Google, który można byłoby przejrzeć, zaimportować sobie do telefonu lub dowolnego innego urządzenia (przez synchronizację Google lub eksport do formatu iCal/CalDAV)

.: miejsce na twoją reklamę :.

29

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

kris3d napisał/a:

+ SV2k16: jak pisał Grey na "fejsie" SV2k16 nie będzie

Jak to nie będzie?

30

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

"
Dear Scene-Friends. I've got a message yesterday, that somebody created SV2k16 profiles on some popular scene web-sites - unfortunately, it wasn't me. Currently I am not in good mood to promise anything party related. Sorry. There's some very few polish people in this Atari world, who don't treat it as our common hobby, but the "battlefield" - what is enough crap. I gave up after some sensless quarrels, 'coz I couldn't find it "fun" anymore. I was pretty sure it's a matter of time and I can throw it out from my mind in the future. I really did my best to find motivation to continue this Silly (ad)Venture, but for now - I've freezed all my Atari party activities. Maybe someday it will change, but maybe not. Have a nice time at STNICCC and keep the Atari flag on top !
"

31

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Nigdzie nie napisałem że definitywnie się wycofuję. Po tym komunikacie dostałem niezłego kopa w mail'ach i PMkach, więc hold your breath. Przez dwóch baranów nie zorganizowałem SV w 2015 roku, ale co będzie w 2016? Dajcie mi czas do połowy stycznia.

Przepraszam za off-top.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

32

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Trzymam kciuki, i za SV i za Ironię!

Proszę nie siać defetyzmu ;)

33

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

SV musi być! A przed lub po Ironia :)

PunBB bbcode test

34

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

@grey: "...to ja przepraszam!" angielski słaby u mnie, a jak widać kopa do działania czasem trzeba sprowokować;)
Trzymam więc wszystko co się da za SV2k16 i za IRONIA_2k16:) na obu się melduję:)

A tymczasem, Wy trzymajcie paluchy (albo co wam tam w ręce wpadnie) za retro-crazy-noise-in-KRK (nazwa robocza):)

Atari 800XL, LWD2000, XC12, sio2sd, Neptun 156, QuckShot II, AtariTouchMe

35

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

@kris3d: spokojnie, napisałem że "zamroziłem" wszelką aktywność związaną z party i nie wiem czy to się odmieni czy nie - tak pokrótce.

Trzymając się tematu - oczywiście kibicuję inicjatywie Ironii.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

36

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

23-25 jak najbardziej może być jak dla mnie.
No i miejscówka naprawdę super :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

37

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Temat umarł, czy jak? :O

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

38

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Temat nie umarł, nie odzywam się bo mam zajob w pracy i do tego egzaminy semestralne ale po cichu realizuje swoje plany ;)

39

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

A ja głosuję za 9-11 września:)
Później mnie niestety nie będzie;(

40

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

@Iron: No to mnie uspokoiłeś, przynajmniej wiadomo, że coś się dzieje i mam nadzieję, że zlot wypali :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

41

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

3 września mi tylko odpada - teoretycznie.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

42

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Jak dla mnie termin późniejszy jest jak najbardziej w porządku :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

43

Odp: Ironia 2k16 - Robimy coś?

Oficjalny termin - 16-18 września

Wiem że wszystkim nie dogodzę z terminem ale liczę się z tym, nie spinam się na ilość partyzantów, nie zamierzam konkurować z SV.

Na dniach będą działania pod postacią strony www itd.