51

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Sorki, miałem na myśli 3k, 5k i 10k :)
Albo może 2k, 5k i 10k.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

52

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 74#p190274 - 2K masz, przy 10000 do około 0,50zł/szt można wynegocjować, może nawet ciut taniej. Ale tyle nie zamówię, chyba, że z wcześniejszą wpłatą.

Sikor umarł...

53

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Dobra, pewnie 1000 będzie zrobione, do odbioru na Wapniaku. Do wysyłki - przedpłata.

Sikor umarł...

54

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Brawo Sikor!!!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

55

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Sikor napisał/a:

Dobra, pewnie 1000 będzie zrobione, do odbioru na Wapniaku. Do wysyłki - przedpłata.

Czy to koperty tylko dla uicr0Bee, czy w tym tysiącu jest moja setka?

56

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

jest i Twoja - uicr0Bee zamówił tylko 100. Póki co mam (to znaczy się - mam mieć w czwartek wieczorem) nadmiar.

Sikor umarł...

57

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Sikor napisał/a:

Póki co mam (to znaczy się - mam mieć w czwartek wieczorem) nadmiar.

To super. To się jakoś umówimy w Centrum/okolicach na odbiór w przyszłym tygodniu?

58

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Wpadnij w weekend na wapniaka ;) Jak nie zechcesz zostać - posiedisz 5 minut i nie zapłacisz wejściówki. W piątek będę po 16-tej pewnie jakoś. Adres: ogródki działkowe, ul. Jagiellońska 61a.

Sikor umarł...

59

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Sikor napisał/a:

Wpadnij w weekend na wapniaka ;) Jak nie zechcesz zostać - posiedisz 5 minut i nie zapłacisz wejściówki. W piątek będę po 16-tej pewnie jakoś. Adres: ogródki działkowe, ul. Jagiellońska 61a.

Niestety w weekend haruję :-(. Wpadnę na działkę po 16. Odebrałbym też koperty dla Duddie'ego, OK?

60

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

O.K. Jak potwierdzi, że o.k,. Zapraszam :)

Sikor umarł...

61

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Sikor napisał/a:

O.K. Jak potwierdzi, że o.k,. Zapraszam :)

OK. Do zobaczenia w piątek :-).

62

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

:)

Sikor umarł...

63

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

cienko jest więc nie udzielałem się w temacie.

jak kiedyś będziecie robili jeszcze dodruk owych kopert dajcie znać.

mam 105 fabrycznie nowych 5.25 w pudle ale nie mają niestety opakowań

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

64

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Dobra, sprawa wygląda tak:
- gepardowe nieodebrane, więc idą do puli.
Mam jeszcze na zbyciu:
400 sztuk zwykłych, kreda 130 gram, pakiet 100 sztuk 80zł;
500 sztuk klejonych do wewnątrz (rąbnęli się za pierwszym razem), użytkowe (sprawdzałem), pakiet 100 sztuk za 75zł (po kosztach właściwie).
Do całkowitych kosztów zamówienia należy doliczyć koszt wysyłki - 9,50zł (niezależnie od ilości). Mogę wystawić fakturę VAt (z wyjątkiem wysyłki), jak komuś potrzebna.
Czekam około tygodnia - jak nie zejdą tu, lecą na alledrogo. Po sprzedaży tej partii, jak się zbierze kolejny 1000 sztuk - możliwy dodruk (będzie taniej, bo wykrojnik już mamy), ale póki nie zwrócą się koszty (nie sprzedam tego, co zrobione) - dorobienie uważam za niemożliwe.

Sikor umarł...

65

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Wiosenna wyprz...
Zwykłe: 50zł/100 sztuk
Klejone do wewnątrz: 45zł/100 sztuk
Dorabiać nie zamierzam, i takk w sumie mam w plecy. Ogłoszenie ważne do niedzieli.

Sikor umarł...

66

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Zostało 300 lub 400 sztuk - 35zł za pakiet 100 sztuk, mieszany (zwykłe i wewnętrzne), oferta ważna do końca roku, potem allegro, potem śmietnik jak nie zejdą. Decyduje kolejność zgłoszeń. Do całkowitych kosztów należy doliczyć koszt wysyłki - 9,50zł niezależnie od ilości (na terytorium Polski).
Więcej kopert nie zamierzam dorabiać. Mam i tak od cholery w plecy - ale takie ryzyko zawodowe.
P.S.
Na sam towar mogę wystawić fakturę VAT, jak ktoś potrzebuje, na wysyłkę nie.

Sikor umarł...

67

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Zostało 300 lub 400 sztuk - 35zł za pakiet 100 sztuk, mieszany (zwykłe i wewnętrzne), oferta ważna do końca roku, potem allegro, potem śmietnik jak nie zejdą. Decyduje kolejność zgłoszeń. Do całkowitych kosztów należy doliczyć koszt wysyłki - 9,50zł niezależnie od ilości (na terytorium Polski).
Więcej kopert nie zamierzam dorabiać. Mam i tak od cholery w plecy - ale takie ryzyko zawodowe.
P.S.
Na sam towar mogę wystawić fakturę VAT, jak ktoś potrzebuje, na wysyłkę nie.

Sikor umarł...

68

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Ja tylko mogę powiedzieć że koperty Sikora są eleganckie i warto te parę złotych wydać, jeżeli kto ma dyskietki bez kopert albo w jakichś starych, zniszczonych. Szkoda żeby poszły na śmieci i żeby chłop na nich stracił, warto Kolegę wspomóc.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2015-12-27 17:16:32)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

69

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Biore 100 sztuk

.

70

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Sikor. Wyslalem ci PMke

Ostatnio edytowany przez pablozp (2015-12-28 12:41:13)

.

71

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

.

Ostatnio edytowany przez pablozp (2015-12-28 00:03:53)

.

72

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

o.k. 100 mniej.

Sikor umarł...

73

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

@pabloz: poproszę o wpłatę, chciałbym wysłać w czwartek

Sikor umarł...

74

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

@sikor  kasa poszła. adres na PM wsylałem

.

75

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

o.k. Dzięki i pozdrawiam, wysyłam w czwartek.

Sikor umarł...