76

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Jeśli aktualne, to chętnie kupię 100 sztuk.
Pozdrawiam.

77

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Tomekd: sprawdzę po weekendzie, bo mam jeszcze zamówienie na 200 sztuk, a z przyczyn technicznych teraz nie dam rady sprawdzić.

Sikor umarł...

78

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Sikor napisał/a:

Tomekd: sprawdzę po weekendzie, bo mam jeszcze zamówienie na 200 sztuk, a z przyczyn technicznych teraz nie dam rady sprawdzić.

Ok, nie ma problemu.
Pozdrawiam.

79

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Dzieki Sikor za koperty. Sa extra. Szkoda ze tylko 100 zamowilem:)

.

80

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

ooo, już doszły? Liczyłem że będą na poniedziałek-wtorek ;)
Smacznego ;)

Sikor umarł...

81

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

chętnie kupie 100 szt.

82

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

@piopog: proszę do wtorku, do 20-tej o potwierdzenie 100 czy 200 sztuk, umówimy się na odbiór
@tomekd @dragmar: mam jeszcze 120 sztuk, jak pisałem - dla każdego mix (klejenie na zewnątrz/do wewnątrz, zamierzam sobie zostawić 20 sztuk. Jak piopog potwierdzi zakup 200 sztuk (był pierwszy) - proponuję podzielić się między sobą, ewentualnie jeden z Was zakupi - proszę się wypowiedzieć w wątku, jeśli piopog weźmie 100 sztuk - dla Was też będzie po 100.
Istnieje szansa, że mam jeszcze 100-200 sztuk klejonych na zewnątrz, ale w najbliższym czasie nie dostanę się do miejsca, gdzie mogą być, więc na to bym już nie liczył.
@tomekd @dragmar: proszę o ustalenia do środy, do godziny 20-tej

Sikor umarł...

83

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Chętny nadal na 100szt. jeżeli zostanie tylko 100, podziele się i wezmę 50 szt.:)

84

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Ja również jestem chętny na 100 szt, tak jak zadeklarowałem. Mógłbym wziąć nawet 200 szt, gdyby tyle było. Oczywiście jednak w takiej sytuacji podzielę się z dragmar, mimo iż byłem szybszy :P

85

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

@tomekd: akurat zadeklarowaliści esię w podobnym czasie - dragmar najpierw w PW :)
Czekam zatem na deklarację piopoga, wtedy będzie wszystko wiadomo.
====Edyta
Aha, zgodnie z wcześniejszą deklaracją - więcej kopert nie dorabiam, i tak mam sporo w plecy :(

Ostatnio edytowany przez Sikor (2016-01-11 14:19:59)

Sikor umarł...

86

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

szkoda :(

.

87

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Z racji dużego zainteresowania "podzielę się" i wezmę 150 szt.

88

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

@dragmar @tomekd: w takim razie jest po 75 sztuk dla każdego. Płatne - proporcjonalnie, wieczorem prześlę nr konta. Koszt wysyłki - niezmienny (9,50zł).
P.S.
Na "osłodę" każdy z Was otrzyma po dwie pocztówki "Atari nostalgia", gratis ;) Proszę o deklarację, czy się zgadzacie?

Sikor umarł...

89

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

"Atari nostalgia" pocztóweczki są pikne .. polecam :))

Ostatnio edytowany przez pablozp (2016-01-12 12:34:27)

.

90

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Ja się zgadzam :) Dzięki!

91

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

zgadzam sie

92

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Koperty wyszły, proszę o info, jak dojdą ;)

Sikor umarł...

93

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

@Sikor
Koperty dotarły. Dzięki wielkie :)
Pozdrawiam

94

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

thx za info i smacznego ;)

Sikor umarł...

95

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Miałem nie robić, ale ponieważ dostałem zapytanie na PW - jest szansa na kolejną partię. I teraz tak: planuję zrobić koperty na offsecie 200gram i/lub kredzie 200gram, aby wszystko było sztywniejsze, partie pakowane po 100 sztuk. Póki co badam zainteresowanie, powiedzmy do niedzieli wieczór, wtedy się dowiem o aktualną cenę i dopiero wtedy oczekuję deklaracji zakupu - nie ukrywam, że choć w części płatną za pomocą przedpłat, decyzja oczywiście po podaniu ceny (i wtedy deklaracje i częściowe przynajmniej przedpłaty). Koperty będą (o ile zrobię) bez żadnego nadruku, sklejone, tym razem dopilnuję, aby skrzydełka były na wierzchu ;) Na koperty będzie możliwość wystawienia faktury VAT (właściwie na każdy zakup kopert mogę taką fakturę wystawić). Proszę o listę ewentualnych chętnych, a właściwie dwie (ilości proszę podawać w 100-kach):
Lista 1: jestem zainteresowany kopertami offset 200g
1. Twój_Nick 100 sztuk

Lista 2: jestem zainteresowany kopertami kreda 200g
1. Twój_nick 500 sztuk
Tak spreparowane listy proszę skopiować i dopisywać się w wątku - pierwszą osobę proszę o odpowiednią zamianę w polach wój_nick i ilościach. Wysyłka kurierem lub odbiór osobisty w Warszawie, możecie się umawiać na paczki zbiorcze. Poczta mnie ostatnio za bardzo wkurza "doskonałą" jakością usług.

Sikor umarł...

96

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Jak ktoś chce, to mam sporo kopert, które zostały mi po wydanych grach w Retronics. Idealny stan, bo są z nowych dyskietek.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

97

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Dobra, wracam do tematu - jeśli są chętni. Udało mi się uzyskać w miarę sensowną cenę na koperty o gramaturze 200 gram, podaję ceny dla zainteresowanych - ponieważ do takich cen muszę zamówić minimum 3000 sztuk (opcja 1) lub minimum 5000 sztuk (opcja 2) - ewentualne zamówienie zacznę realizować po zebraniu nie mniej niż połowy zamówień i wpłaty za nie. Po zebraniu połowy zamówień ruszam - czas oczekiwania około dwa tygodnie (aby utrzymać cenę nie mogę się wpakować w środek produkcji). Ceny skalkulowane dla 100 sztuk/pakiet, więc w razie czego proszę wziąć to pod uwagę. Proszę też wpisywać informacje offset/kreda, kreda jest droższa o 0,01zł/szt, czyli złotówkę na 100 sztukach, przy czym wystarczy pakiet 100sztuk innego materiału. W razie czego wystawiam fakturę:
ilość sztuk  | opcja 1 | opcja 2
--------------+----------+-----------
100-400     |  80zł     | 65zł
--------------+----------+-----------
500-900     |  75zł     |  59zł
--------------+----------+-----------
1000+        |  70zł     |  50zł
--------------------------------------
Wszystkie oferty będą liczone według ogólnej liczby zamówień, czyli - jak pisałem - jak zbiorę połowę zamówień (czyli 1500 na opcję pierwszą lub 2500 na opcję drugą z ogólnej sumy zamówień) - przyjmuję wpłaty według kalkulacji. Przy zamówieniu rzędu 10000 kopert jest prawdopodobieństwo zejścia jeszcze o grosz na sztuce, ale to już nie czyni różnicy chyba.
Ewentualne deklaracje (ilość i jakie - pakiety (po 100 sztuk, kreda offset)) proszę o listę poniżej. Do tego dojdzie koszt wysyłki (paczka ekonomiczna pocztowa).

Sikor umarł...

98

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

1. pancio.net + 200 szt.

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

99

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

@pancio: kreda czy offset?
@all: określcie od razu rodzaj materiału. Ja osobiście wolę offset, ale kreda bywa trwalsza. Przy tej gramaturze z kolei offset jest niewątpliwie sztywniejszy.
Aha, ceny skalkulowane dla zamawiającego, więc tych się jednostkowo trzymamy.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2019-02-08 12:37:24)

Sikor umarł...

100

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

1. pancio.net + 200 szt. OFFSET

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email