Temat: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

Cześć, nie wiem czy wiecie coś w temacie liczników elektrycznych i
gazowych SMART METERS. U mnie w Anglii właśnie chcieli mi zamontować w
kwietniu, ale odmówiłem i chcę używać nadal starsze wersje.
Z tego co wiem w Polsce są już montowane i do 2020 roku mają być
zainstalowane w 80% gospodarstw i mieszkań. Ludzie nie mają pojęcia że
są bardzo groźne dla zdrowia. jest o tym głośno na świecie, ale wiele
ludzi o tym nie wie, bo media o tym nie informują. Tu podaję linki,
obejrzyjcie wszystkie:

https://feminaliberata.wordpress.com/20 … a-zdrowia/

https://www.youtube.com/watch?v=y4JDEspdx58

https://www.youtube.com/watch?v=BN37GIcSVs4

https://www.youtube.com/watch?v=n1RrGY6p6f8

https://www.youtube.com/watch?v=6m8Cp80SbJs

Jest tego wiele w sieci, powiadomcie znajomych.

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.

2

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

I tak wszyscy umrzemy… :)

.: miejsce na twoją reklamę :.

3

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

A od kolei żelaznej krowy mleko tracą i kury się nie niosą.

Akurat jestem z wykształcenia elektrykiem :) Pytałem w rejonie, czy nie dałoby się założyć u mnie takowego.. niestety, powiedzieli że odległa przyszłość...

4

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

Twoj telefon komórkowy wydziela 10 razy więcej mikrofal niż taki licznik.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

5

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

To jest tak, że Pan przestał palić by nie umrzeć na raka płuc i zginął w wypadku ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

Nie pal - umrzesz zdrowszy

7

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

Wystarczy aby skrzynka elektryczna była klatką Faradaya. nic nie wyjdzie na zewnątrz. Tak jak z mikrofalówki.

8

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

BartoszP napisał/a:

Wystarczy aby skrzynka elektryczna była klatką Faradaya. nic nie wyjdzie na zewnątrz. Tak jak z mikrofalówki.

Pod warunkiem, że jest szczelna.

9

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

Są filmiki z żółtymi napisami, więc musi to być prawda :)

A tak serio, to oczywiście informacje bez żadnych źródeł, teorie spiskowe, na stronie kwiatki typu "Rośliny transgeniczne powodują zmiany morfopatologiczne w krwi, trzustce, wątrobie i grasicy!", szczepionki zabijajo itp.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

Atari bez blach wydziela wiecej fal elektromagnetycznych niż taki licznik, więc z czym do ludzi :P

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

11

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

Dlatego tylko niemodyfikowany komputer jest bezpieczny dla zdrowia? To już wiem na czym polega krucjata XXL'a ;) On chce dla nas dobrze :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

Tak myślałem że większość oleje ten temat, bo na coś trzeba umrzeć. Ignorancja tematu,  Adam Klobukowski piszesz o elektromagnetycznych falach które w wysokim natężeniu występują przy liniach wysokiego napięcia i są szkodliwe gdy się przebywa przy nich kilka lat. Tu jest mowa o falach mikrofalowych które są bardziej szkodliwe. Te liczniki wysyłają impuls co 30 sekund o kilka razy większym natężeniu niż telefon komórkowy podczas rozmowy. Dlaczego ten impuls z danymi nie jest wysłany raz na miesiąc aby podać do systemu ile właśnie zużyłeś prądu? Wiem że klatka Faradaja zniweluje lub całkowicie załatwi problem, ale znowu ktoś przyjdzie z elektrowni z pretensjami że nie mogą odczytać. No i dlaczego mam mieć to ustrojstwo i z tym walczyć. We Włoszech maja identyczny system tyle że wszystkie czytniki (mierniki) wysyłają dane przez kabel, można? Pominę że w nim jest chip do inwigilacji, a sam pomysł SMARTMETER powstał w USA. Jak byście poszukali w sieci to dowiedzieli byście się że w kilku stanach (np. Teksas) policja do udowodnienia winy lub zbrodni użyła danych z tych liczników. Mnie po prostu nic już nie dziwi w dobie dzisiejszej technologi i nie muszę o tym myśleć jak o teorii spiskowej. Chciałem was tylko poinformować o tym bo w mediach nic o tym nie powiedzą, jeśli ktoś chce to mieć to proszę bardzo. Współczuję komuś kto mieszka w bloku na parterze gdzie w klatce schodowej jest skupisko wszystkich liczników, oczywiście nie wszystkie bloki tak mają.

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.

13

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

Mieszkam w UK i od paru lat mamy nowy licznik który ma stały dostęp do neta przez kabel z prądem, więc elektrownia cały czas wie czy mamy prąd, ile zużywamy i ile mamy na liczniku. Mimo to, raz w roku przychodzi ktoś by spisać z niego dane.

CPC AGA PSX Win7 - Wyznaję 8bitowy ekumenizm.

14

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

Ja mam cyfrowy, ale co 3 miesiące loguję sie na stronie British Gas i podaję cyfry z liczników. Potem w ciągu kilku godzin dostaję mailem wyliczoną kwotę do zapłaty. I tak jak ZbyniuR napisałeś, raz lub dwa w roku przychodzi koleś upewnić się czy nie ściemniam.

Ostatnio edytowany przez MrKaczorsky (2016-02-19 17:02:10)

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.

15

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

MrKaczorsky napisał/a:

Tak myślałem że większość oleje ten temat, bo na coś trzeba umrzeć. Ignorancja tematu,

Olaliśmy temat, bo nie ma czym się tu zajmować. Podajesz spiskowe, niczym nie poparte, hipotezy i jeszcze się dziwisz? Już Ci tu napisano, że pewnie dziennie wystawiasz się na większą dawkę promieniowania używając telefonu komórkowego, WiFi i innych urządzeń, niż przez całe życie "zatruje" Cię licznik.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

Wiem że nie lubicie teorii spiskowych, ja też we wszystko nie wierzę. Napisałeś Dely że niczym nie poparte hipotezy, czy ty wierzysz że jeśli coś będzie przeciwko tobie lub twojemu zdrowiu to ktoś przyleci do ciebie z dokumentami poświadczającymi że to i tamto. Trochę to naiwne. Ja nie wierzę w ufoludki czy inne bajki, ale tu powinna się chociaż żółta żarówka zaświecić. Nikt nic nie musi robić, ale jakąś świadomość niech każdy posiada. Przeczytałem już wiele na temat masonerii w Polsce i na świecie i z przykrością stwierdzam że to co wcześniej było dla mnie teorią zaczyna być prawdą. Tu trochę starszy film gdzie kobieta wspomina też o miernikach, ale dowodów nie mam że to prawda:

https://www.youtube.com/watch?v=dyjw17UnvFs

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.

17

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

Równie dobrze możemy zlikwidować telewizję satelitarną, bo też korzysta z mikrofal - taki Hotbird 13,0E na przykład z zakresu 10,7-12,7 GHz. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

MrKaczorski: są to niczym nie poparte hipotezy, i aby miały jakąkolwiek wage trzeba je udowodnić. Tylko tyle i aż tyle. Bez dowodów nie są wiele warte.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

19

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

MrKaczorsky napisał/a:

to co wcześniej było dla mnie teorią zaczyna być prawdą.

Pomyliła Ci się teoria z hipotezą. To zupełnie coś innego.

Natomiast co do liczników, to dowody możesz uzyskać samemu. Wystarczy zmierzyć "promieniowanie" takiego licznika, częstotliwość wysyłania raportów i porównać chociażby z pierwszym lepszym sprzętem, którego używasz od dawna. Ciekawe co wyjdzie ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

Łaa, mikrofale. Rozumiem, że zakłady energetyczne mają rozbudowane bardziej niż operatorzy komórkowi stacje nasłuchowe odczytujące te nadawane sygnały, wyposażone w duże, najlepiej paraboliczne anteny.
A na poważnie, to PLC i/albo GPRS. Czyli śmietnik w widmie EM albo normalna komórka. I już widzę nadawanie co 30 sekund, może tak jak standardowe komórki logują się do BTS co jakiś czas.  I energetyka wyrzuca do śmieci pieniądze marnując ją na nadawanie tych impulsów co pół minuty.
Wiadomo, że ekspozycja na fale EM jest szkodliwa i dlatego nie da się odpalić kuchenki mikrofalowej z otwartymi drzwiczkami a maszty nadawcze RTV są z reguły w oddaleniu od siedzib ludzkich, ale komórki nosimy w kieszeniach. A BTSy są na dachach bloków mieszkalnych.
Może bez tych komórek w kieszeniach przestalibyśmy głupieć.

21

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

:rolleyes:
http://archiwum.ciop.pl/26522.html

22

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

@MrKaczorsky Pracuję w firmie energetycznej i to co ludzie potrafią sobie zmyślić gdy nie do końca znają temat (albo przeczytają właśnie takie pierdoły w internecie) czasem mnie przeraża. Tak, montuje się tzw. liczniki enegii ze zdalnym odczytem. Z tym, że nie ma żadnych "skrzynek" komunikacyjnych na słupach (no chyba, że tak nazywasz BTSy telefonii komórkowych). Komunikacja odbywa się przez GPRS a w przyszłości być może przez TETRA. Długość fali wykorzystywana w telefonii komórkowej mieści się w zakresie mikrofal więc przynajmniej teoretycznie może to mieć wpływ na zdrowie. Myślę jednak, że telefon komórkowy masz znacznie bliżej jąder niż licznik energii więc wpływ promieniowania z licznika będzie o rzędy wielkości mniejszy niż z komórki.

800XL/U1MB/Stereo+USwitch/SIDE2/VBXE 2.1
MegaSTE/USatan,

23

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

https://www.youtube.com/watch?v=2YqH6Y83_5k

ciekawy film z napisami.

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.

24

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

A tymczasem z wiatru w lutym mieliśmy około 51% pokrycia zapotrzebowania na prąd: https://wysokienapiecie.pl/27055-wiatra … dly/#dalej - przy czym "wiatraki" są do usuniecia, jak planuje jaśnie nam panujący...

Sikor umarł...

25

Odp: Niebezpieczny licznik prądu! Niebezpieczne fale mikrofalowe.

MrKaczorsky napisał/a:

Tak myślałem że większość oleje ten temat, bo na coś trzeba umrzeć. Ignorancja tematu,  Adam Klobukowski piszesz o elektromagnetycznych falach które w wysokim natężeniu występują przy liniach wysokiego napięcia i są szkodliwe gdy się przebywa przy nich kilka lat. Tu jest mowa o falach mikrofalowych które są bardziej szkodliwe. Te liczniki wysyłają impuls co 30 sekund o kilka razy większym natężeniu niż telefon komórkowy podczas rozmowy. Dlaczego ten impuls z danymi nie jest wysłany raz na miesiąc aby podać do systemu ile właśnie zużyłeś prądu? Wiem że klatka Faradaja zniweluje lub całkowicie załatwi problem, ale znowu ktoś przyjdzie z elektrowni z pretensjami że nie mogą odczytać. No i dlaczego mam mieć to ustrojstwo i z tym walczyć. We Włoszech maja identyczny system tyle że wszystkie czytniki (mierniki) wysyłają dane przez kabel, można? Pominę że w nim jest chip do inwigilacji, a sam pomysł SMARTMETER powstał w USA. Jak byście poszukali w sieci to dowiedzieli byście się że w kilku stanach (np. Teksas) policja do udowodnienia winy lub zbrodni użyła danych z tych liczników. Mnie po prostu nic już nie dziwi w dobie dzisiejszej technologi i nie muszę o tym myśleć jak o teorii spiskowej. Chciałem was tylko poinformować o tym bo w mediach nic o tym nie powiedzą, jeśli ktoś chce to mieć to proszę bardzo. Współczuję komuś kto mieszka w bloku na parterze gdzie w klatce schodowej jest skupisko wszystkich liczników, oczywiście nie wszystkie bloki tak mają.

Ja nie oleję, ciekawy i istotny temat. Dziękuję za informację. Siejąc kontrowersyjne dla wielu informacje powinieneś się już nauczyć, iż większość woli odpierać zagrożenia niż w nie uwierzyć. Lepiej i łatwiej przecież uznać, że rak to przeznaczenie?

Ja cały czas twierdzę, i będę twierdził, że nie potrzebujemy ani 5G, ani masztów komórkowych ani elektronicznych dowodów osobistych. Mam internet na kablu i nigdy nie zamienię go na żaden bezprzewodowy shit. Nie używam smartfona, a zwykły telefon kom bardzo sporadycznie. Od jakiegoś czasu nawet go nie noszę, tylko w wyjątkowych sytuacjach. Zawsze byłem ich przeciwnikiem. Od krótkiej rozmowy boli mnie głowa więc wiem, że to nie są wymysły gdy ktoś mówi, że odczuwa pole - gwarantuję to swoim doświadczeniem.

To wszystko jest nam wciskane na siłę, na siłę uszczęsliwia się społeczeństwo by zarobić miliardy dolarów, społeczeństwo jest oszukiwane co do nieszkodliwości, jak ktoś ośmieli się zakwestionować dobro tej technologii, jest równany z błotem albo sprowadzany do oszołoma. Papierosy też kiedyś były cool a gdy ktoś to zakwestionował był wyśmiewany.

Co do licznika warto zgłębić temat.

"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Słucham radia z muzyką komputerową http://radio.cvgm.net/demovibes/queue/   http://radio.cvgm.net/static/media/platform/symbol/platform_computer_atarist.gif