Temat: Kraków, nocleg 4-5 marca.

Przyjeżdżam w ten piątek (4 marca) na Scorpionsów do Krakowa. Czy któryś z kolegów byłby w stanie przenocować jednego nieawanturującego się Grzybsona po koncercie?

grzybson/SSG^NG

2

Odp: Kraków, nocleg 4-5 marca.

grzybson:

spoko miejsce u mnie sie znajdzie, pisz na priva

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

3

Odp: Kraków, nocleg 4-5 marca.

and the best is yet to come...

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

4

Odp: Kraków, nocleg 4-5 marca.

To może by my tak co wypillli? ... Ależ owszem w każdej chwili. Przypominam, że mieszkam po drugiej stronie osiedla :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Kraków, nocleg 4-5 marca.

PIN: czemu nie, dawno zesmy nie gadali :) ale on chce u mnie nocowac, to znaczy ze po koncercie ok 22.30 i pozniej musze byc w domu, moze wczesniej wpadniesz do mnie ja napewno od 17.30 bede juz w domu

Kroll

Ostatnio edytowany przez Kroll (2016-03-02 21:28:01)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

6

Odp: Kraków, nocleg 4-5 marca.

Pin napisał/a:

To może by my tak co wypillli? ...

Jestem ZA :)

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

7

Odp: Kraków, nocleg 4-5 marca.

W skrócie - Otwarcie bram na Tauron Arenie będzie ok. o 18:30, koncert zaczyna się o 20:30, pewnie 22:30 się gdzieś skończy.

grzybson/SSG^NG

8

Odp: Kraków, nocleg 4-5 marca.

Bez supportujacych zespołów?
Dlatego tak krótko?

9

Odp: Kraków, nocleg 4-5 marca.

Supportu nie ma niestety :/ W zeszłym roku w Łodzi też nie było. Tak mi się wydaje, że ostatnio trwało gdzieś ok. 2h, ale głowy nie dam sobie uciąć, trzeba by poszukać setlisty z poprzedniego z trasy.

Poza tym Meine i Schenker przekroczyli już wiek emerytalne, więc to wcale nie tak krótko :D

Ostatnio edytowany przez grzybson (2016-03-03 23:39:20)

grzybson/SSG^NG

10

Odp: Kraków, nocleg 4-5 marca.

Ale za to Paweł Mąciwoda daje radę. Ogólnie fajne przeżycie (byłem na koncercie w Hamburgu).
Pełne trybuny babć i dziadków z wnukami :)

Ostatnio edytowany przez Montezuma (2016-03-04 14:42:01)

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

11

Odp: Kraków, nocleg 4-5 marca.

I jak koncert?

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

12

Odp: Kraków, nocleg 4-5 marca.

Zajebiaszczo, prawie pod samą sceną :) Cały czas maja mega kopa, biegają po scenie. Głos Meine-go całkiem ładnie się starzeje ;)
Dalej przyciągają ludzi w każdym wieku - i starszych od moich rodziców, i młodszych ode mnie. Biustonosze po scenie też latały :D

https://www.youtube.com/watch?v=5tm7VolQGVY

Polecam w 1080p, szczególną uwagę zwracamy w 3:26 - co to za typek z logo Silly Venture na koszulce? :P

Póki będą grać w PL, będę jeździł :D

No i wielkie dzięki dla Krolla, miałem od niego praktycznie bezpośredni autobus na Tauron arenę :D

Ostatnio edytowany przez grzybson (2016-03-06 11:56:41)

grzybson/SSG^NG

13

Odp: Kraków, nocleg 4-5 marca.

grzybson napisał/a:

uwagę zwracamy w 3:26 - co to za typek z logo Silly Venture na koszulce?

Slabo widac koszulke, bardziej widac twoja gebe ;)  Big City Nights to moj ulubiony kawalek 'starego' scorpions. Pozdro :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

14

Odp: Kraków, nocleg 4-5 marca.

grzybson: nie wiem czy to wina nagrania czy nie ale na tym obrazie wygladasz jakbys zmeznial :) Chyba mowic na Ciebie 'mlody' juz nie wypada ;)