1

Temat: Edycje postów itp.

lemiel napisał/a:

Oj fakt, dwulatka nie wiem gdzie dojrzałem. Przepraszam, za insynuacje też.

Był w tytule wątku jeszcze parę godzin temu, wyczuwam wpływy administracyjne.

.: miejsce na twoją reklamę :.

2

Odp: Edycje postów itp.

Tu też chcesz dostać bana?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Edycje postów itp.

skrzyp napisał/a:

Taka prawda, rano był temat "Proste gry dla dwulatka (tylko file, albo ruch joya)", a teraz jest tylko "Proste gry (tylko fire, albo ruch joya)". Mam zacząć robić screenshoty, bo nie umiecie się przyznać

Nie, to nie jest prawda. I tak, rób screenshoty, bo masz przywidzenia. Poza tym jeśli kogoś się oskarża to tylko mając dowody, a nie "wydajemisie".

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Edycje postów itp.

dely napisał/a:

Nie, to nie jest prawda. I tak, rób screenshoty, bo masz przywidzenia.


Okej, robię. A więc by formalnościom stało się zadość, oto i są:
https://sr.ht/V30Z.png

A jeśli komputery mają przywidzenia, to chyba wylądowałem w innym Matrixie :)

.: miejsce na twoją reklamę :.

5

Odp: Edycje postów itp.

Należą Ci się przeprosiny. Śledztwo wykazało, że użytkownicy mogą zmieniać treść pola "temat" - widać "siwys" sam zmienił treść tematu wątku. Można się rozejść.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Edycje postów itp.

Powiedzmy sobie to wprost - w pijar to się bawić umiesz.
Możliwości edycji tematu na tym forum (tytułu, nie posta OP) nie było nigdy wcześniej. Gdyby była, to bym z niej kilkukrotnie skorzystał i nie tylko ja, dobrze o tym wiesz. Po czym nagle pojawia się taka opcja zaraz po akcji z tajemnicznym znkinięciem dwulatków (i nie mam tu na myśli porwania dzieci) - przypadek, prawda?
Z tematu też chyba zniknęło parę postów, ale za to sobie ręki nie dam uciąć.

Jednak pytanie pozostaje i chyba trzeba je ująć terminologią uliczną, skoro nie trafia inaczej:
O [tu wstaw wulgarne określenie męskiego narządu rozrodczego] tutaj chodzi?

.: miejsce na twoją reklamę :.

7

Odp: Edycje postów itp.

@skrzyp: Jeśli jesteś autorem wątku wtedy podczas edycji/reedycji pierwszego posta masz możliwość edycji tematu. Taka możliwość była odkąd pamiętam.
Generalnie szkoda chyba się awanturować, bo to nie wnosi nic do tematu.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

8

Odp: Edycje postów itp.

Przyznaję, że też zdarzało mi się edytować tytuł swojego wątku, zarówno w przeszłości jak i obecnie , gdy trafiła się literówka.

Ostatnio edytowany przez Bluki (2016-04-03 22:50:26)

9

Odp: Edycje postów itp.

skrzyp napisał/a:

Możliwości edycji tematu na tym forum (tytułu, nie posta OP) nie było nigdy wcześniej. Gdyby była, to bym z niej kilkukrotnie skorzystał i nie tylko ja, dobrze o tym wiesz.

Okazuje się, że była.

skrzyp napisał/a:

Z tematu też chyba zniknęło parę postów,

Nie zniknęło.

skrzyp napisał/a:

O [tu wstaw wulgarne określenie męskiego narządu rozrodczego] tutaj chodzi?

Jeśli szukasz spisku, to nie tutaj. Powiedziałem już - można się rozejść.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.