26

Odp: WAP-NIAK 2016 - wątek dla sponsorów

ej, ale on wskoczył na 9-ty bit ;) 8 bitów to od 0 do 255 ;P

Sikor umarł...

27

Odp: WAP-NIAK 2016 - wątek dla sponsorów

Odlicz prowizję, wyjdzie 254 z groszami, nie marudź :D

.: miejsce na twoją reklamę :.

28

Odp: WAP-NIAK 2016 - wątek dla sponsorów

Sorawa za małe opóźnienie (tak, tak, będzie się znów tłumaczył, że miał ciężki tydzień, co? ;) ).
Mam dwie wiadomości: jedną dobrą, drugą, nieco mniej przyjemną.

Ta pierwsza jest taka. że łącznie w wapniakowej kasie jest dokładnie 2010,99 zł.
Ta druga natomiast jest taka, że... nie, nie ma żadnego odwołania imprezy, tylko kaucja za miejscówkę nieco wzrosła (dokładnie o 300 zł, czyli z 200 do 500 zł), także całkowity koszt imprezy wynosi obecnie 1800 zł. Ale, ponieważ wszelkie obliczenia były robione od 1500 zł, jak zresztą podałem wyżej, nie ma żadnej mowy o podnoszeniu ceny wejściówki. Po prostu starajmy się zostawić miejsce w stanie jak najbardziej zdatnym do dalszego użytku.

Tyle, co Wam chciałem zakomunikować.

:)

Aha, będzie jeszcze jedna fajna nagroda na Game Compo, ale na razie proszę o cierpliwość. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

29

Odp: WAP-NIAK 2016 - wątek dla sponsorów

Parę dni temu dotarła do mnie paczka od Lotharka (dzięki!) a w niej SIDE2, SIO2SD z kablem i obudową oraz do samodzielnego montażu, SIO2PC w wersji USB oraz Atari 65XE z rozszerzeniem Ultimate 1MB oraz stereo POKEY (Uwaga - wersja bez ECI, żeby nie było, że nie uprzedzałem!). Poza tym jest jeszcze interfejs spectrumowski DivIDE 2k14. Wszystko oczywiście przeznaczone na nagrody na Wapniaka. Uaktulalniona została tym sam samym podstrona "sponsorzy" na wapniakowej stronie.

I Ty zostaniesz big endianem...

30

Odp: WAP-NIAK 2016 - wątek dla sponsorów

Z ostatniej i nieco przedostatniej chwili. :)

Od Mikeya mam obiecane rozszerzenie 1MB typu "plug'n'play", natomiast Simius zasponsorował Weronikę i SIO FIFO.

Dzięki, panowie!

I Ty zostaniesz big endianem...

31

Odp: WAP-NIAK 2016 - wątek dla sponsorów

Takie lamerskie pytanie:
Można prosić o numer konta, na który można przelać pieniądze? :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

32

Odp: WAP-NIAK 2016 - wątek dla sponsorów

Alex_015aa napisał/a:

Takie lamerskie pytanie:
Można prosić o numer konta, na który można przelać pieniądze? :)

MM (miker): sorry, ale to był numer konta innej imprezy - odsyłam do tematu wątku. Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez rj1307 (2016-05-19 16:58:19)

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

33

Odp: WAP-NIAK 2016 - wątek dla sponsorów

Alex_015aa napisał/a:

Można prosić o numer konta, na który można przelać pieniądze? :)

Sprawdź priva. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

34

Odp: WAP-NIAK 2016 - wątek dla sponsorów

MM (miker): sorry, ale to był numer konta innej imprezy - odsyłam do tematu wątku. Pozdrawiam!

Upsss.... :rolleyes:

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

35

Odp: WAP-NIAK 2016 - wątek dla sponsorów

Alex_D własnie zasilił wapniakowe konto o kolejne 100zł. W zaokrągleniu więc łączne wpływy wynoszą 2100 zł.

Dzięki ofkors!

Dobra robota, ludziska! :)

I Ty zostaniesz big endianem...