26

Odp: ban #atari8 na IRCNet - prośba o wyjaśnienie.

skrzyp napisał/a:

(ciach)

Ja też poproszę o wyjaśnienie, bo również dostałam bana, ot tak losowo.
Nie, to, ze ktos miał zły dzień nie jest wyjasnieniem, jakbym miała klub i taki ochroniarz by mi nagle wywalił spokojnie pijącego przy barze gościa przez okno, mimo, że nie istnieje j a k i k o l w i e k powód, aby uniemożliwić mu dalsza konsumpcję alkoholu/uczestnictwo w imprezie, to bym po prostu tego ochroniarza wywaliła z pracy.
Nie ma, że "mam dzieci na utrzymaniu", albo "zlituj się, nigdzie mnie nie chcą". Jestes nieogarnięty - nie pracujesz juz u mnie.

Może warto by się zastanowić nad tym, komu daje się opa na kanale?

(-)OlaHime/Nerve
{130xe:antonia4mb,sophia2,ideplus2.0revf}{65xe}{800xl}{LDWsuper2000}{1050}{CX85}

27

Odp: ban #atari8 na IRCNet - prośba o wyjaśnienie.

Nie wiem jak to jest, ale od początku istnienia #atari8 nigdy nie dostałem bana ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

28

Odp: ban #atari8 na IRCNet - prośba o wyjaśnienie.

Najprościej będzie sprawdzić w logach "kto dał" i zapytać osobę kopiąco-banującą. A co do dawania opów - mają je Ci, którzy mają bardzo długi staż na kanale i scenie Atari.

Acha, i na kanale panuje jeszcze jedna złota zasada - "nie zdejmujemy banów, które założył ktoś inny" :)


Swoją drogą osoba banująca mogłaby na forum wyjaśnić "za co" ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2016-08-10 10:53:28)

29

Odp: ban #atari8 na IRCNet - prośba o wyjaśnienie.

Pin napisał/a:

Nie wiem jak to jest, ale od początku istnienia #atari8 nigdy nie dostałem bana ;)

Jak ty to robisz? :O NAUCZ MNIE MISTRZU ;)

macgyver napisał/a:

Najprościej będzie sprawdzić w logach "kto dał" i zapytać osobę kopiąco-banującą.

Ale ja wiem, kto to. Nie wymieniam z grzeczności i dobrego wychowania - jestem dorosła, dramy w tylu " weźcie coś zróbcie pawełkowi bo on mi zabrał łopatkę i w ogóle jest gópi" już mnie nie rajcują.
I tak, spytałam. Co prawda może nie byłam idealnie grzeczna i nie płaszczyłam się przed Legendą Sceny Atari, ale z drugiej strony starałam się powściągnąć emocje i nie wyskakiwać wirtualnie z inwektywami.

macgyver napisał/a:

Swoją drogą osoba banująca mogłaby na forum wyjaśnić "za co" ;)

Moim zdaniem w takiej sytuacji, gdzie mamy - nawet ze sobą oficjalnie niepowiązane - forum i kanał, to raczej powinniśmy tak robić.
Nawet, jeśli w temacie "zbanowani" widniałoby po prostu "UltraMaster666 - powód "nie lubię cię".

inb4 na takim Polfursie jest temat "Banicje" i jakoś nikt z tego powodu nie płacze. Co prawda dotyczy on forum, a nie kanału, no ale jest, działa i jakoś ludzie z tym żyją ;)

(-)OlaHime/Nerve
{130xe:antonia4mb,sophia2,ideplus2.0revf}{65xe}{800xl}{LDWsuper2000}{1050}{CX85}

30

Odp: ban #atari8 na IRCNet - prośba o wyjaśnienie.

ban to ban, po co drazysz?
ale moim zdaniem... system jest mocno niedopracowany.

przyklad, jesli powiesz ze ten czy tamten ma malego siusiaka i dostaniesz za to bana to kiedy ban zostanie zdjety? gdy siusiak temu czy tamtemu urosnie lub przyznasz ze to nie jest wazne bo istnieje prawdopodobienstwo ze ci z malymi siusiakami pewnie tez maja jakies zalety.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

31

Odp: ban #atari8 na IRCNet - prośba o wyjaśnienie.

Wyrażenie "niedopracowany system" źle mi się kojarzy. Może lepiej niczego nie zmieniać :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

32

Odp: ban #atari8 na IRCNet - prośba o wyjaśnienie.

Widzę że "stare dobre tradycje" na ircnecie zapoczątkowane jeszcze chyba  przez beef'a mają się całkiem dobrze.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

33

Odp: ban #atari8 na IRCNet - prośba o wyjaśnienie.

Pin napisał/a:

Nie wiem jak to jest, ale od początku istnienia #atari8 nigdy nie dostałem bana ;)

Dla ciebie jest specjalna kategoria :) 'Integralność i ogarnianie dyskusji' :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

34

Odp: ban #atari8 na IRCNet - prośba o wyjaśnienie.

Ola/Nerve napisał/a:

Ale ja wiem, kto to. Nie wymieniam z grzeczności i dobrego wychowania - jestem dorosła, dramy w tylu " weźcie coś zróbcie pawełkowi bo on mi zabrał łopatkę i w ogóle jest gópi" już mnie nie rajcują.
I tak, spytałam. Co prawda może nie byłam idealnie grzeczna i nie płaszczyłam się przed Legendą Sceny Atari, ale z drugiej strony starałam się powściągnąć emocje i nie wyskakiwać wirtualnie z inwektywami.

Kto jest "Legendą Sceny Atari" ??? =)

Ola/Nerve napisał/a:

Moim zdaniem w takiej sytuacji, gdzie mamy - nawet ze sobą oficjalnie niepowiązane - forum i kanał, to raczej powinniśmy tak robić.
Nawet, jeśli w temacie "zbanowani" widniałoby po prostu "UltraMaster666 - powód "nie lubię cię".

inb4 na takim Polfursie jest temat "Banicje" i jakoś nikt z tego powodu nie płacze. Co prawda dotyczy on forum, a nie kanału, no ale jest, działa i jakoś ludzie z tym żyją ;)

Ja tam bana ni mom, ale zawsze mogę mieć, c'nie chopy? ;) Pozdrawiam! =D

http://i1.memy.pl/obrazki/995e1069039_zodyn_nie_wie_o_co_ci_chodzi.jpg

35

Odp: ban #atari8 na IRCNet - prośba o wyjaśnienie.

willy napisał/a:

Widzę że "stare dobre tradycje" na ircnecie zapoczątkowane jeszcze chyba  przez beef'a mają się całkiem dobrze.

Piotr 'Beeth' aka 'Beef' Kucharski to miał naonczas nieźle wybujałe/rozbujane ;) ego, jak zresztą KOŻDEN JEDEN ircOp w tamtych czasach... Tak to drzewiej bywało =)

http://archive.is/ft8jX

Jeszcze na długo zanim poszedł na 42. piętro...

https://archive.is/VaPiB

... a tymczasem krakow.irc.pl R.I.P. {*} :/

https://archive.is/YGugt

Sic transit gloria mundi... =( Dobrzech pedzioł, @drac030 aka @KMK? ;) Pozdrawiam!