Temat: [K] Klawiatura do MEGA STE / TT

Cześć - jak w temacie. Kolor może być brązowy albo tęczowy byleby działała.

Dzięki...

/l\tari

2

Odp: [K] Klawiatura do MEGA STE / TT

Kruca bomba bedzie ciężko :)

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

3

Odp: [K] Klawiatura do MEGA STE / TT

No to Ewentualnie może nie być sprawna... Znaczy się złom wchodzi w grę.

/l\tari

4

Odp: [K] Klawiatura do MEGA STE / TT

Witaj mam klawiaturę od TT prawie sprawna tzn o ile pamiętam kilka klawiszy nie działało , interesuje mnie zamiana na flopa do ST .

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

5

Odp: [K] Klawiatura do MEGA STE / TT

o , mam oryginalnego flopa z szerokim eject. sprawny. może być ?


glowas11 napisał/a:

Witaj mam klawiaturę od TT prawie sprawna tzn o ile pamiętam kilka klawiszy nie działało , interesuje mnie zamiana na flopa do ST .

JiL Fan.

6

Odp: [K] Klawiatura do MEGA STE / TT

Jeśli kompletny tzn kabel sygnałowy zasilacz to tak . W razie czego pisz na priv .

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

7

Odp: [K] Klawiatura do MEGA STE / TT

cóż ... zasilacza nie ma , bo to flop wewnętrzny , nie było napisane że ma być zewnętrzny. Może sprzedaż wchodzi w grę ? akurat mam TT bez klawiatury, może naprawię ...

J

JiL Fan.

8

Odp: [K] Klawiatura do MEGA STE / TT

glowas - aktualne? Może podjechać do Ciebie? Jam jest from Ksawerów City - mogę mieć do Ciebie dość blisko...

/l\tari

9

Odp: [K] Klawiatura do MEGA STE / TT

sorry ze sie wetne

ale mam nowa klawiature do tt, nowa z pudelkiem, z blombami
angielska, badz mozliwe ze szwedzka czy cos w tym stylu (qwerty)
pudelko gdzies musze poszukac na strychu ale bylo nowe

ale jest nia pewien problem

pare przyciskow nie dziala i to gdy klawiature wyjalem dopiero co z foli, z nowego pudelka

moze mi ktos powiedziec czy te klawiatury tak maja?
mozna to jakos tanio naprawic? nie rozkrecalem jej bo szkoda mi blomby

gumki sparcialy czy jak?

jak ja naprawie to sprzedam, bo mi do meg nie pasuje
poza tym to zenada ze taka delikatna, mam 2 megi w domu i klawiatury do nich to mistrzostwo swiata

a kupilem bo byla okazja, byla nowa, tyle ze niesprawna do konca o czym nie bylo wiadomo :)

Ostatnio edytowany przez Dr. Max (2015-10-13 21:07:19)

Odp: [K] Klawiatura do MEGA STE / TT

Bez rozkręcania nie naprawisz, więc rwij plomby. Możliwe że trzeba styki przeczyścić.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

11

Odp: [K] Klawiatura do MEGA STE / TT

dobra rozkrecilem :)
teraz staram sie zdjac ten plastik z blachy

jak uda sie reanimowac pojdzie do zyda

Ostatnio edytowany przez Dr. Max (2015-10-13 21:34:31)

12

Odp: [K] Klawiatura do MEGA STE / TT

Zanim wstawisz na aledrogo , wrzuć do K/S . Będę pierwszy w kolejce , nawet na niedziałającą , gdyż mam TT ale z klawiaturą nie pod kolor :)

JiL Fan.

13

Odp: [K] Klawiatura do MEGA STE / TT

Podepne się pod temat. Poszukuje klawiatury do MEGA ST  z kablem

.

14

Odp: [K] Klawiatura do MEGA STE / TT

a może być tastatur?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.