Temat: NAJCENNIEJSZE Gry i konsole Atari 2600 7800 itp.

Witam, mam do kupna nieco gier, konsol 2600, Xl-ek, Falconów i innych gadzetów do Atari. Jestem fanem starych sprzętów na których się wychowałem więc chcę kupić nieco unikatowych tytułów, proszę o podpowiedzi jakich gier szukać, mogę wykupić również dla was trochę gier, ale muszę wiedzieć co kto chce i ile chce zapłacić.

Najważniejsza jest dla mnie lista gier na kóre warto zwrócić uwagę.

GG: 7362510

Rafał

Ostatnio edytowany przez Magnatt (2016-10-22 18:20:50)

2

Odp: NAJCENNIEJSZE Gry i konsole Atari 2600 7800 itp.

Patrząc na Twój nick,
domniemywam,
że kolega ma dużo kasy na jej pozbywanie, bez ograniczeń.
No i chcesz  wykupić  :) nieco w Europie.
W sumie,
kto bogatemu zabroni...
Bardzo proszę, pochwal się sprzetem, jaki masz.

3

Odp: NAJCENNIEJSZE Gry i konsole Atari 2600 7800 itp.

coś zabolało? ojoj, szkoda. kolego, nie to miałem na myśli, jak pisałem wyżej wszystkie Playstation 1,2,3,4 faty slimy itp. Amiga 1200 nowa, nieużywana. Pegasusa, Sega teraz biorę się za Atari, a co do nicka to nie wstrzeliłeś się, używam tego nicka od 20 lat nawet wtedy kiedys nie miałem grosza przy duszy i uwierz że nie jestem tutaj po to żeby się chwalić tylko podzielić skarbami, których jest jeszcze pełno i naprawde w stanie kolekcjonerskim. a i jak tak bardzo chcesz liczyć moje pieniadze to mam jeszcze zabytkowe Mercedesy S-ki w cuope i Maluszka 126.
Kupuje wszystko co miałem na półce w dziecinstwie. Nie mam milionów na koncie, tylko jak mam wywalić kasę w błoto to wolę zainwestować w to co kochałem jak byłem mały. Chętnie przedstawie ci ofert z listy przedmiotów Atari na ktorych ci być może zależy. Jest tego dużo jest się czym dzielić.

4

Odp: NAJCENNIEJSZE Gry i konsole Atari 2600 7800 itp.

Magnatt napisał/a:

coś zabolało? ojoj, szkoda. kolego, .......

.

Nic nie zabolało, nie jestem z tych zawistnych :)
Ale jak napisałeś:

Magnatt napisał/a:

.....
więc postanowiłem wykupić nieco sprzętu w europie
.

To  zabrzmiało jak zabrzmiało :)

W  zasadzie z atari to chciałbym mieć jeszcze: stację FDD LDW2000, Atari Falcon i konsolę Atari 5200. 
Więcej sprzętu już nie chce, bo brak miejsca. 
Mam ponad 60 różnych komputerów, nie licząc peryferii i oprogramowania.
Domyślam sie, że jesteś ukierunkowany bardziej na konsole.  Konsol to tez mam sporo.

5

Odp: NAJCENNIEJSZE Gry i konsole Atari 2600 7800 itp.

Ok. czyli bez spiny, tak, mając 10 lat kupiłęm amigę 1200, więc na niej się wychowałem, pozniej doszły Playstation. więc tez je wykupiłem, na komputerach się nie znam więc w tym temacie odpuszczam, interesują mnie raczej konsole i gry, a komputery może przyjdzie czas. mam dla ciebie ofertę,  otwórz załaczniki.

Szukam osobiscie jeszcze jednej amigi 1200 do grania, bo jedną mam nową, nieużywaną, więc jej szkoda używać.

Post's attachments

$_85 (1).JPG 42 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

$_85 (2).JPG 39.9 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

$_85 (3).JPG 31.01 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

$_85 (4).JPG 59.95 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

$_85 (5).JPG 50.79 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

$_85 (6).JPG 57.9 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

$_85 (7).JPG 46.01 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

$_85.JPG 37.93 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

6

Odp: NAJCENNIEJSZE Gry i konsole Atari 2600 7800 itp.

ooo flacon w towerze :) Jaka cena, o ile do sprzedania ?

JiL Fan.

7

Odp: NAJCENNIEJSZE Gry i konsole Atari 2600 7800 itp.

Trzeba złożyć propozycję, chwilowo ktoś oferuje 275 euro. działa to na zasadzie licytacji. kto ile da, pozniej koleś się może zgłośić do ciebie.

8

Odp: NAJCENNIEJSZE Gry i konsole Atari 2600 7800 itp.

Tu w wątku licytacja ?? Komu mam ofertę złożyć i skąd mam wiedzieć że to nie jakiś szwindel ? Rozumiem, podać link do ebaja czy coś, to ma sens ale takie w ciemno ? Czy to działa w ogóle ?

JiL Fan.

9

Odp: NAJCENNIEJSZE Gry i konsole Atari 2600 7800 itp.

Korzystam, z tych licytacji , narazie jest ok, zawsze można podesłać kogoś zeby kupił to osobiscie, tez sie boje kasę niekiedy przelewac,  jesli bedziesz wiedział jaka jest twoja cena maksymalna to pisz, zobaczymy z ciekawosci, tutaj nie ma zobowiązan w kazdej chwili mozna wycofac ofertę, koles nie musi się zgodzić na sprzedaz po najwyzszej cenie z licytacji.Super sprawa nie tak jak na allegro, tutaj mozesz zrezygnować jesli masz jakies zastrzezenia.

10

Odp: NAJCENNIEJSZE Gry i konsole Atari 2600 7800 itp.

Allegro zapewnia jakieś tam podstawowe bezpieczeństwo. Tu mamy zdjęcie i nic więcej. Proszę daje 300 euro. Co dalej ?

JiL Fan.

11

Odp: NAJCENNIEJSZE Gry i konsole Atari 2600 7800 itp.

Tak jak przypuszczałem.
Znam tylko 1 miejsce z takimi zasadami i się nie pomyliłem.

Zdjęcia pochodzą z http://www.marktplaats.nl/

http://webcache.googleusercontent.com/s … &gl=us

http://www.marktplaats.nl/a/computers-e … amp;pos=14

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477