4,751

Odp: Ciekawostki na aukcjach

@laborant: Pilnuj, cena jeszcze niezła. :)

@pilat23: To już raczej kolejny trup. Swoją drogą ciekawe, ilu jeszcze użyszkodników zrobiło ten "błąd"...

I Ty zostaniesz big endianem...

4,752

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Jaguar 35euro niestety bez okablowania i padów, stan nienzany

Post's attachments

$_85 (6).JPG 65.48 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

4,753

Odp: Ciekawostki na aukcjach

http://allegro.pl/atarix-1-97-slowackie … 97281.html

Czasopismo dla atarowców, taaa...  W jakim dziale to leżało w kiosku? Ciekawe o czym te akty... tfu... arty...

4,754

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Wydawała go grupa Satantronic. Mam jeden z numerów; na okładce jest tam grafika autorstwa Toshiki Yui, który słynie z dość odważnych mang.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

4,755

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Zgadza się, tego nie było w kioskach i wydawali to chłopaki ze Słowacji - Satantronic. Miałem tego ze 2-3 numery, ale komuś oddałem.

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

4,756

Odp: Ciekawostki na aukcjach

voy napisał/a:

na okładce jest tam grafika autorstwa Toshiki Yui

Chyba nie masz na mysli tej zalinkowanej? Bo tam to jest calkiem apetyczny skan jednej z lasek z BH90210 :)

4,757

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Mam na myśli nr 1/2000. :) Zresztą wszystkie - prócz 1/97 - mają na okładce grafikę Toshiki Yui.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

4,758

Odp: Ciekawostki na aukcjach

LDW Super 2000 z TOMSem Turbo:

http://allegro.pl/atari-ldw-super-2000- … 87331.html

4,759

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Falcon na Allegro http://allegro.pl/atari-falcon-030-pami … 05696.html

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

4,760

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Zadaje sobie pytanie, czemu te FALCONY takie drogie - kurde!!!!! :):)

4,761

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Dostajesz w zestawie całkiem porządny monitor, pamięć na maksa, dysk 1 giga i spdif + midi extender i cubase'a, więc tu jeszcze nie jest tak źle - potrafili podobną cenę za golasa śpiewać.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

4,762

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Jasne, to była nutka ironii i żalu, że mnie na niego nie stać i raczej nigdy go nie kupię, ne ebay-u obecnie widziałem rekordzistę "golasa" 1250 USD :) \

4,763

Odp: Ciekawostki na aukcjach

wieczor napisał/a:

całkiem porządny monitor

Skąd wiesz, że ten Arcus (?) to porządny monitor, bo to chyba ten jest przedmiotem licytacji? No i klawiatura chyba nieoryginalna.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4,764

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Nie wiem... Obraz wyświetla... Wyraźnie... I ładnie wygląda... ;) A klawiatura faktycznie, jakaś taka biała. Od STka. No to trochę drogo jednak.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

4,765

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Dobrze, że nie mam fazy na Falcona. Jakoś nie wyczuwam klimatu tej konstrukcji. Swoją drogą ciekaw jestem, ile by kosztował flak z CT63? 8 koła? Zastanawiam się też, czy kupowany jest częściej do stania w gablotce jako rar, czy choćby okazyjnego używania...?

4,766

Odp: Ciekawostki na aukcjach

No właśnie, ciekawe, czy ktoś z forumowiczów używa Falcon-a na co dzień do home recordingu??

4,767

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Co chyba oczywiste - z uwagi na wiek sprzętu nie udzielam gwarancji, nie przyjmuję zwrotów i nie przyjmuję negatywów.

Co to, kuzwa, za zapis?! Jedziesz do goscia, odbierasz, przywozisz sprzet do domu a tu zonk. Nie dziala. Gosc nie przyjmuje zwrotu, i, o zgrozo, negatywa... Za tyle pieniedzy? Toz to jest smiechu warte.

Za, poskladany z roznych czesci, komp z osprzetem handlarzyna chce tyle ile jest warta dobra dzialka ogrodnicza (Z ALTANKA!!). Jak ktos to kupi to nie bedzie to nikt madry rozwazny :)

P.s. Serio przy takim zapisie, nie wolno dac czowiekowi negatywa? Czy ty tylko pobozne zyczenie?

Ostatnio edytowany przez mazi (2016-11-02 21:56:53)

4,768

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Można dać :). To tylko straszak na malkontentów, zapewne sprzeczny z regulaminem lub domniemanymi zasadami allegro.

4,769

Odp: Ciekawostki na aukcjach

W zęby też można dać, ale czy to rozwiąże problem niedziałającego sprzętu? Sprzedającego może nauczyć pokory, nam przysporzyć problemów, ale nic ponadto. :)
Niech wystawi nawet tego "żółtka" za pół grubej bańki, może się okazać, że to tylko jego pobożne życzenie. Ceny starych sprzętów lecą straszecznie w górę. Dzisiaj Fiat126p w stanie zdatnym do użytku to jakieś 3000-5000 zł, gdzie młodsze Seicento można mieć za połowę lub mniej. Ot takie jaja. Polak strasznie skąpy i liczy na fortunę w czasie mniejszym niż kilka dni.

XE maniac! ;)

4,770

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Za każdym razem kiedy coś tu pokazuję, mówię sobie, że to już ostatni raz, no bo ileż można? Po czym za jakiś czas znowu jest coś naprawdę wstrząsającego. Dziś znowu coś dla miłośników "gore".

Śmieć z ceną wywoławczą 150zł...

http://allegro.pl/atari-800-xl-i6590565812.html

Widok przykry, a sam pomysł sprzedania tego czegoś i to za tak wygórowaną kwotę uwłacza kupującym.

4,771

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Biedactwo, rzeczywiście przykry widok, do takiego stanu doprowadzić...

4,772

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Ten sam sprzedawca: http://allegro.pl/commodore-c-64g-na-cz … ml#thumb/5

4,773

Odp: Ciekawostki na aukcjach

wszystko z wysypiska/kontenerów... niedawno wpadlo mi w lłpki pare sztuk takiego szrotu ...nic nie bylo sprawne...

.

4,774

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Proponuję napisać po przez Allegro z naszych osobistych kont mejla w stylu "Allegro to nie jest śmietnik na odpady suche" może najdzie gościa choćby najmniejsza refleksja i przejrzy raz jeszcze takie "kwiatki". Piętnujmy dziadostwo. Bycie obojętnym spowoduje niekontrolowany rozwój choroby.

XE maniac! ;)

4,775

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Może jak wprowadzą takie zasady jak na Alliexpres .........

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV