Temat: Frasun dla Greya

Dziękujemy za kolejne zajebiste party! Prosimy o jeszcze. Ale o tym potem - odpocznij :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2

Odp: Frasun dla Greya

Dotarłam do Warszawy. Dzięki wielkie za party :) Miło było znowu zobaczyć znajomych. Do zobaczyska za rok.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

Odp: Frasun dla Greya

Rzecz jasna, Frasuno-szacun na najwyższym poziomie :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Frasun dla Greya

Frasun ...

5

Odp: Frasun dla Greya

dzięki Grey'u za kolejne świetne party !!

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

6

Odp: Frasun dla Greya

Dzięki za SV! Było super

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

7

Odp: Frasun dla Greya

Dzieki za super party :)
... jedynie musze pamietac zeby nastepnym razem nie robic pokazow Capoeira ;P
https://www.youtube.com/watch?v=z0IOO3ACwhE

Ostatnio edytowany przez drygol (2016-11-13 18:08:16)

8

Odp: Frasun dla Greya

Podziękowania i pozdrowienia dla Greya wraz z małżonką.

Oraz podziękowania dla Jakuba Husaka za bardzo miłe i bezproblemowe załatwienie sprawy chiptune'a.

Swoją pracę zamieściłem już na stronie http://www.xtd.evil.pl/ (dział "Atari Chiptunes") - można posłuchać jako mp3 (ze zmniejszoną separacją kanałów - a więc na słuchawkach da się słuchać) oraz jako rmt.

Dziękuję wszystkim fajnym ludziom, którzy byli na party i z którymi rozmawiałem.

9

Odp: Frasun dla Greya

Dołączam się do podziękowań XTD miałem napisać to samo :D
sprawne prowadzenie compo... za poświęcony czas DZIĘKUJEMY!!!!

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

10

Odp: Frasun dla Greya

Grey jak zwykle dał czadu :-) Wielkie dzięki i wyrazy uznania  dla wszystkich zaangażowanych w organizacje SV2k16.
ps. Sebaloz - zwolnijjjjjjjjjj

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

11

Odp: Frasun dla Greya

Dziękuję! :)

12

Odp: Frasun dla Greya

Dzięki! Fajne party, jak i imprezy towarzyszące. :)

Dużo nowych twarzy, dużo dawno nie widzianych. Pozdrawiam WSZYSTKICH! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Frasun dla Greya

I ja również dokładam się do podziękowań, choć nie dane mi było w tym roku partycypować...

14

Odp: Frasun dla Greya

Party było świetne! Dzięki Grey! Wróciłem do domu jak zwykle mocno nakręcony na Atari. Już niebawem będą tego efekty ;-)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

15

Odp: Frasun dla Greya

jak zwykle super impreza!!! szacun dla Greya i Sylwii oraz całego działu catheringowego!!! chyle czoła!!

@ Sebaloz: albo mniej pij albo mniej jedz ;) 130kg??? to nie jest łatwo turlać po ulicy i to jeszcze na zaciągniętym ręcznym...

gep/lamers^dial

16

Odp: Frasun dla Greya

Podziękowania dla Greya, szkoda ze nie udalo mi sie dotrzec...

Zamieszczam swoją pracę i jako, ze to interlace to zalecam ogladanie na realnym sprzecie :)

Post's attachments

sv2k16vdl.zip 40.34 kb, liczba pobrań: 8 (od 2016-11-13) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

17

Odp: Frasun dla Greya

Wielki, Wielki szacun i Wielkie, Wielkie dzięki dla Grey'a i osób "wspomagających" oraz dla wszystkich uczestniczących.
Moje pierwsze SV i na pewno nie ostatnie. :)

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

18

Odp: Frasun dla Greya

było spoko ;)

dzięki!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

19

Odp: Frasun dla Greya

Trochę fotek, które strzeliłem na party:

http://www.xtd.evil.pl/download/sillyve … sbyxtd.zip
hasło: sillyphotos

Niektóre mogą być poruszone, bo robiłem je bez lampy na dosyć niskim ISO. Ale ważne, że są.

20

Odp: Frasun dla Greya

Dzięki !

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

21

Odp: Frasun dla Greya

Było świetnie !! Pozdrawiam :)

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

22

Odp: Frasun dla Greya

Dziękujemy!

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

23

Odp: Frasun dla Greya

Thank You MAAAAAN !!!

.

24

Odp: Frasun dla Greya

Super impreza! Inspirujące spotkanie :-)
Dzięki !

25

Odp: Frasun dla Greya

Panie i Panowie.
Zamiast podziękowań dla Greya, przydałoby się wsparcie.
Ktoś mu zniszczył i okrad auto.

https://www.facebook.com/events/1650479 … 3537138067


Tu jest nr konta: http://atarionline.pl/forum/comments.ph … amp;page=1

Proponuję w ten sposób podziękować.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>