Temat: Pytanie w sprawie TMC.

Nigdy nei bawilem sie TMC na emulu, wiec mam pytanie:

Jaka kombinacja klawiszy umozliwia powrot do menu wyboru pliku, nagrania muzyczki, etc itp ? Bo ctrl+shift+esc mi nie dziala - majac emule w oknie pojawia sie spis procesow (winxp), majac fullscreen - zero reakcji rowniez.

Musze pokombinowac cos, czy jest jakis prosty sposob na to ? thx za info : )
[ oby szybko :* ]

edit: sam nie wiem czy ten topic ma byc w dziale emulacja czy software, pasuje do obu ; o

2

Odp: Pytanie w sprawie TMC.

F5 a potem RUN ;))

Ja definiuje sobie konfig klawiatury w emulu przez co ulatwia mi to zycie.
jak chcesz to podesle mna maila swoj config.

....btw ciekawe kiedy oslyszysz komentarz ... "odpal sobie prawdziwą atarke" lub cos w tym stylu

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

3

Odp: Pytanie w sprawie TMC.

A żebyś wiedział Xray że ja to powiem :)

Solo ! Kup se atarca i problemy się skończą ;)
Albo zmień emulator (ewentulanie zmień xpshit na lin i tam odpal emula)

4

Odp: Pytanie w sprawie TMC.

ja mam atarca, ale nie mam sio2pc ,a irytuje mnie wczytywanie na mojej xfce bez turba. coz, zawsze pakwoalem w atarke, nigdy w peryferia : p

x - podeslij config, thx : >
solo@scene.pl

ps. to f5, run works, thank u : *

5

Odp: Pytanie w sprawie TMC.

Sukkor: widzisz skoro Solo się pyta o to widac nie ma mozliwosci z jakichkolwiek wzgledow odpalic atarki.  wiec taka odpowiedz jest  ...... warta.

ja tez nieraz w pracy w wolnych chwilach pisze na emulu pod XP i nie mam z tym najmniejszych klopotów, tak wiec po co mieszac cos z blotem jak wystarczy ruszyc głową.  wciskasz alt + K w emulatorze konfigurujesz klawiaturke i klopoty się kończą.  solo jakby co mail czy GG:  84986

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

6

Odp: Pytanie w sprawie TMC.

Ja definiuje sobie konfig klawiatury w emulu przez co ulatwia mi to zycie. jak chcesz to podesle mna maila swoj config.

ja chce ... dawaj, moze cos wreszcie wymodze :)

btw. kiedy do mnie zagladasz ?

7

Odp: Pytanie w sprawie TMC.

Ja w pracy nie używam kompa, a jak mam wybierać pomiędzy heblem a Atari to wolę Atari. A emula nie lubię ze względu na to, że dziedziczy wady systemu nadrzędnego (np bsod), a po drugie wymaga większej mocy (na moim mmx to mam problemy z szybkością emulowanego atari). Dlatego moje zdanie jest takie - jak mam Atari i moge używać to po co go emulować na czymś innym (dlatego zrobiłem sobie sio2pc).
I druga sprawa - emulowany pokey brzmi tragicznie :(.

8

Odp: Pytanie w sprawie TMC.

kazdy moze miec zdanie jakie chce ;))   ale to juz offtopic.  pytanie bylo konkretne

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

9

Odp: Pytanie w sprawie TMC.

bedzie lekki offtp..ale nie chce zakladac nowego temata...czy jakieś emu a szczególnie emu atarki istnieje pod BeOS-a?...tak mnie natknęło by poeksperymentować z tym systemem...

gep/lamers^dial

10

Odp: Pytanie w sprawie TMC.

O matko.

Po pierwsze: http://ag.bocznica.org/
Po drugie: http://tiny.pl/qth

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Pytanie w sprawie TMC.

jasne...sie wie...tylko myslałem że ktoś rzuci na ten temat pare zdań przy okazji...więć Deluś spox.

gep/lamers^dial