26

Odp: Wakacyjne porządki (sprzedam)

@pablozp: :(

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

27

Odp: Wakacyjne porządki (sprzedam)

@wieczor: ale ja od erOSa nie kupowałem Falcona, nigdy, nie przypominam sobie

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

28

Odp: Wakacyjne porządki (sprzedam)

heheh nie chcą Falcona? Powiem szczerze : JA TEŻ NIE CHCE FALCONA I NIGDY CHCIAŁ NIE BĘDE :) Dobra koniec trollingu, choć ta platforma mnie zwyczajnie nie interesuje. Podobnie jak Jaguar :) cze Piter :)

gep/lamers^dial

29

Odp: Wakacyjne porządki (sprzedam)

@piter: pomyliło mnie się i to nie był erOS tylko macgyver i nie Ty, tylko stryker :) Ale już nie pamiętam, kto ostatecznie mnie wyprzedził - pamiętam, że z kasą miałem problem wtedy. Chyba jednak Ty ;)

@gepard: hop, hop, Ty też się w tej historii pojawiłeś i chyba jednak chciałeś ;)

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 145#p94145

Ostatnio edytowany przez wieczor (2016-12-04 16:23:34)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

30

Odp: Wakacyjne porządki (sprzedam)

Od tego czasu przeszły mi koło nosa ze 4 flakony. Jeden leżał nawet dni parę u mnie, ale mnie nie ujął swą historią. Dałem szanse zakupu innej osobie. Zwyczajnie nie czuje klimatu tej maszyny i pozostaje ne etapie ST/Ste.

gep/lamers^dial

31

Odp: Wakacyjne porządki (sprzedam)

bezrobotny napisał/a:

jakby ta sprzedaż nie była pilna, to ja jestem zainteresowany falconem...

Zaxon sprzedaj Karolkowi!
-jak go znam to będzie się działo, forum 16/32 bit znowu ożyje :)

32

Odp: Wakacyjne porządki (sprzedam)

wieczor napisał/a:

@piter: pomyliło mnie się i to nie był erOS tylko macgyver i nie Ty, tylko stryker :)

Wieczór: no trochę Ci się pomyliło bo ja nawet nigdy fo3o nie miałem. Mam go dopiero od ostatniego Wapniaka 2016 ;)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

33

Odp: Wakacyjne porządki (sprzedam)

Boście obaj z Olsztyna i dlatego :) Ale mi się jednak wydaje że ostatecznie to był Piter, bo coś mi świta, ale musiałbym korespondencję sprzed 7 lat wygrzebać ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

34

Odp: Wakacyjne porządki (sprzedam)

zaxon napisał/a:

Hmm, Falcon dotarl ;) Podlaczylem, dokupilem troche gadgetow (VGA adapter, HDD DRIVER z licencją, adapter CF z kartą pamieci i Netusbee od Lotharka )  ale teraz , nie wiem, rozped stracilem. Lezy sprzet u mnie w domu w szafie i sie kurzy. Moge odsprzedac po kosztach czyli jakies 4 tys PLN. Z racji ceny wolalbym odbior osobisty ode mnie z Czestochowy.

Zaxon, wysłałem Ci wiadomość. Jak cos to biore od Ciebie.

Atari Falcon 030 14MB, CF 8GB