51

Odp: Książki SOETO

Adam Klobukowski napisał/a:

Jak już mówimy o PDFach, to czy będzie możliwe nabycie takowego?

oprócz papierowej książki, też jestem zainteresowany PDFem

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

52

Odp: Książki SOETO

A najchętniej obok papierowego jakiś epub lub mobi.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

53

Odp: Książki SOETO

Już 2/3 nakładu zamówione w przedsprzedaży! Do premiery może nic nie zostać. Następną książką będzie GFA Basic Stefana Nawrockiego, uzupełniony o dodatek o wersji 3.5.

Post's attachments

soeto - gfa basic.png 1.74 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

54

Odp: Książki SOETO

Wprawdzie mam swojego faworyta, ale jeszcze Was zapytam: grzbiet zaokrąglony czy płaski?

Post's attachments

spine-soeto.jpg 337.73 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

55

Odp: Książki SOETO

wersja D

56

Odp: Książki SOETO

Jak ma być trwałe - grzbiet zaokrąglony i koniecznie z wklejoną kapitałką!

Sikor umarł...

57

Odp: Książki SOETO

I może jeszcze wstążeczka?

.: miejsce na twoją reklamę :.

58

Odp: Książki SOETO

Mnie się bardziej podoba zaokrąglony :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

59

Odp: Książki SOETO

W pierwszym momencie płaski grzbiet wydał mi się ciekawszy, ale po namyśle jestem za zaokrąglonym.
Nowe wydanie zdecydowanie powinno być trwałe - oryginalne SOETO rozlatywało się w rękach...

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

60

Odp: Książki SOETO

@skrzyp: poucz się trochę podstaw poligrafii. Wstążeczka nic nie daje (poza zakładką), kapitałka wzmacnia nam wkład. Ale najpierw trzeba wiedzieć co to jest kapitałka... A tasiemka, o której wspominasz nazywa się lamówka, jakby co.

Sikor umarł...

61

Odp: Książki SOETO

A może nawet parę, jak mówisz Sikor, lamówek, boć to przecie brewiarz programisty 6502 :]

Ostatnio edytowany przez mono (2016-12-09 12:58:11)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

62

Odp: Książki SOETO

jak zwał tak zwał, chodzi o materiałową wstążkę służącą jako zakładka - jestem za

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

63

Odp: Książki SOETO

Kapitałki, lamówki - to wszystko podniesie delikatnie cenę książki. Może o 1-2 zł.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

64

Odp: Książki SOETO

Jestem za. Btw:

'jeden ze sprzedawców intro" napisał/a:

Kapitałka sprzedawana na metry, koszt 1mb to 0,65zł netto / mb
CAŁA ROLKA 250mb TASIEMKI 12mm - cena 128zł netto

Cena ceną, ale wierzcie mi, że dużo większa trwałość.
@mono: masz rację, kapitałkę daje się na obu krawędziach grzbietu, więc para. Trzeba pamiętać, że zgrubieniem do zewnątrz - bo chodzi o pewne właściwości i  trwałość.

Sikor umarł...

65

Odp: Książki SOETO

mono napisał/a:

A może nawet parę,

Kiedyś tą funkcję super spełniała kartka-wkładka z napisem Errata :)

66

Odp: Książki SOETO

trzeba by może pomyśleć o folii... może nawet ze dwóch warstwach...

67

Odp: Książki SOETO

Pierwszy raz zgadzam się z bezrobotnym :) Relikwia musi być we folii. Inaczej nie będzie odpowiedniej celebry przy 'uboxingu' :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

68

Odp: Książki SOETO

Może być i lakierowane pudełko z hologramem. Jeśli chcecie za to płacić... ;)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

69

Odp: Książki SOETO

Dudie tnij koszty i co drugiej nie musisz wcale drukować ;)  zafoliowana na półce będzie stała.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

70

Odp: Książki SOETO

ja poproszę zafoliowaną, w ładnym pudełku oraz zapakowaną w ładny papier świąteczny w sam raz na święta :lol: :lol: :lol:

71

Odp: Książki SOETO

No, Duddie, to już wiesz co zrobić z zapasem lamówki jak kupisz za dużo - wstążeczki na prezenty :D

.: miejsce na twoją reklamę :.

72

Odp: Książki SOETO

Nie było jeszcze premiery Asembler 6502 a ja już czekam na kolejną - gfa basic :lol:

73

Odp: Książki SOETO

Dragmar, będzie i GFA Basic, cierpliwości... Pracy przy korekcie po OCR a potem łamaniu książki jest mnóstwo. Do tego wszystkie rysunki są rysowane wektorowo na nowo. Też życzyłbym sobie, aby to wszystko działo się szybciej. Chociaż z drugiej strony, może być i tak jak było przy grach: za dużo, za szybko, za drogo - nie stać mnie... Więc może lepiej jeden tytuł raz na dwa miesiące? Wtedy każdy zdąży uzbierać....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

74

Odp: Książki SOETO

A czy książką z załącznika też bylibyście zainteresowani?

Post's attachments

Poznajemy Forth.png 338.84 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

75

Odp: Książki SOETO

Myślę że Fortha to chyba nikt tu za bardzo nie ruszał, chociaż mogę się mylić.
Osobiście do kolekcji bym widział coś o Z80 (było w ogóle w Polsce cokolwiek o nim?) i 680x0, ale to tylko moje zdanie.

.: miejsce na twoją reklamę :.