1

Temat: Hades sprzedany? Piter to ....j?

*tak Sikor spokojnie...!
wiem że to nie ten dział!

Czy ":kolega:" Piter, okazał się .*?

Parę lat temu udało mi się zdobyć Hades-a, wraz z Krolem..
Natomiast po jego zdobyciu przekazałem go do Mistrza, Piter-owi aby go zaorał (czytajcie postawił na nim mint-a)...

po 4-7latach Piotr zawsze sie zarzekał że odda mi Hades-a,
lata mijają, kolejne SV minęło..

hades-a po oddaniu do Piter-a brak.

Nigdy nie przypuszczałem że napiszę taki post że Piter to ........
Rozumiem, "czaszem" każdemu brakuje kasy, nie raz i nie dwa proponowałem z góry kasę za swojego hades-a..

Ostatnio edytowany przez AS... (2016-12-24 19:07:05)

2

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

.. a mówiłem, nie pij tyle ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

hmmmm..... ja tylko "chcę" Hades-a... swojego...

4

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

gdzie, jest, Piter?
gdzie, jest, Piter?
gdzie, jest, Piter?
gdzie, jest, Piter?


;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

Ty ***.U..
Piter znikł...... (tu raczej nie chodzi o kasę\?)...

6

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

Cały czas czekam na odpowiedź Piotra.......
*nie chodzi mi o kasę tylko o Hades-a.

7

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

Pin napisał/a:

.. a mówiłem, nie pij tyle ;)

patrz ostatnie sv, ile wypiłem...\??
podpowiem 000000000  ha ha

8

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

AS: czy Ty się dobrze czujesz? rozmawiamy cały czas a Ty takie rzeczy tu wypisujesz ! gadaliśmy wczoraj, przedwczoraj, normalnie a Ty teraz takei rzeczy

przestań pić !

nie będę się tłumaczyć

i to że sprzedałem HAdesa to sam wiesz że to kłamstwo !

może ja zrobię zaraz listę rzeczy którzy koledzy atarowcy mi nie oddali od lat i to także Ci znani, szanowani.

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

9

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

AS:

Piter pisze ze rozmawiacie i jestescie w kontakcie ja tak samo jestem z nim w stalym kontakcie,  mamy plany rozwojowe, promocyjne sprzet Atari i nie tylko.

I nawet przez moment nie przeszlo mi przez glowe zeby on sprzedal Hadesa, przeciez po to mamy Calamusa do skladu tekstu, DTP, Hades jest sprzetem do pracy a nie do zabawy a ty ogladasz tylko dema.
Do tego ten sprzet sluzy (praca, praca i jeszcze raz do praca), to jest klon TT.

Po trzecie dostales ten sprzet praktycznie calkowiecie za friko ode mnie o tym zapomniales (a pisze ze udalo Ci go zdobyc razem ze mna, moja ksywa tu pada, sam wiesz ze ten sprzet to ja dostalem i moglem z nim zrobic co mi sie podoba, a przekazalem go Tobie)
potem piszesz ze przekazales sam go Piterowi zeby Ci go ujarzmil, postawil MiNT-a i itp

Nagle teraz wylewasz swoje żale, obrzydliwe klamstwa na forum, nie ladnie, mnie tez to zabolalo (nie chce pisac o czym mysle) tak sie czlowieku nie robi.

Nie wiem co chciales w ten sposob zyskac a nawet sie nie bede zastanawial ...

Ostatnio edytowany przez Kroll (2016-12-24 09:09:10)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

10

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

piter napisał/a:

może ja zrobię zaraz listę rzeczy którzy koledzy atarowcy mi nie oddali...

Ja mam płytkę do STacy. Jest, nie zginęła, mogę odesłać :)

Było miło :) Do widzenia.

11

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

AS... napisał/a:

Ty ***.U...

To taka forma świątecznych życzeń?
Co tu się wyprawia?

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

12

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

Powialo kommodoryzmem. Przykro.



Wesołych, zdrowych i szczęśliwych, w otoczeniu kochających ludzi świat.

13

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

Nie znudziło mi sie proszenie od kilku lat o hadesa...
Piter wrzucić pare rozmów z Toba??
Typu tak przywiozę hadesa... i tak od kilku lat ...

14

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

Właśnie wytłumacz sie czemu przez kilka juz lat masz problem aby oddać minikomputer??? Jutro wrzucę pare rozmowa Toba jak obiecujesz. .. bo ludzie zarzucają mi
Picie ... niestety nie pije przykład ostatnie sv ...

15

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

A zapomniał bym (tak wiem 3posty pod postami)

1. Najprościej szanowny Panie Piter, kiedy oddasz Hades-a? Nie chcę znowu tłumaczenie że coś tam...
2. Jeśli go sprzedałeś daj znać komu, sądzę że go przekonam (odpowiednią ilością $$) aby trafił do mnie.

Proste i klarowne.
Po ***. się tłumaczyć ze coś tam panie Piter, tylko oddać. AS będzie mia Hades-a Piter poprawi swoją reputację.

Wesołego jajka :)

16

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

Kroll - ale co, dałeś Hadesa ASowi jak rozumiem czyli - jest to własność Asa. Tak?

.. więc nie rozumiem skąd kwestia, że on "ogląda tylko dema" i że co? - dlatego Piter ma mu sprzętu nie oddać, bo ten używa go w sposób profesjonalny? Hahahahh, chyba czegoś tu nie rozumiem ;)

Drogie Panie, dogadajcie się normalnie jak ludzie biali, a nie wypisujcie farmazonów na forumie ;)


A tak poza tym to: WESOŁY ŚWIĄD!

Ostatnio edytowany przez Pin (2016-12-24 20:33:15)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

17

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

AS: sądziłem że jesteśmy bliskimi kumplami, szczególnie gdy sprzedawałem Tobie Falcona z Ct2b za cenę grubo niższą od ceny rynkowej, jak dla kumpla. Tego Falcona oczywiście przywiozłem Tobie do domu. Dla jasności wszystkich - z ASem byliśmy naprawdę blisko, mieliśmy ciągły kontakt, na SV2k16 gadaliśmy itp itd

Skoro chcesz przytoczyć nasze rozmowy to może zaczniesz od tej, sprzed 3 tygodni gdzie pisałem że potrzebuję jeszcze 2-3 miesiące na dokończenie pewnego projektu atarowskiego, czyli że kontakt mieliśmy stały.

Chciałbym również przypomnieć Tobie  jak jakiś czas temu zadeklarowałeś chęć kupna (wręcz miałem go Tobie załatwić, przetrzymać) pełnego zestawu Jaguara CD.  Osoba która potrzebowała gotówki na życie, czekała na Twój przelew 2-3 miesiące. Nie odbierałeś ode mnie telefonów. Skończyło się na tym że to ja wyłożyłem za Ciebie pieniądze, Ty zrezygnowałeś. Po jakimś czasie odzyskałem kasę. Więc i Ty i ja nie jesteśmy święci ..

cieszę się że udało się Tobie trafić w ten świąteczny czas, podobnie ja mi - wysyłałem atarowcowi z Australii paczkę za zajęcie 3-ecie miejsca w game compo na RetroKomp 2016. I Ty i ja daliśmy drugiemu człowiekowi niespodziankę na Boże Narodzenie.

http://imgur.com/gallery/KxXlU

I As, nie nazywaj mnie bezczelnie "panie Piter", obserwując biernie wcześniejsze  Twoje posty na forach wiem że nie masz szacunku do innych osób, nie liczysz się z godnością i uczuciami innych. Przypomniało mi się jak pisałeś o Rodolphie Czuba podczas któryś dyskusji o CT. Ktoś zwrócił Tobie uwagę na Twoje podejście do człowieka...

Nie mam też zamiaru toczyć z Tobą wojenek, nie będę odpowiadał więcej na zapewne kolejne Twoje posty, ponieważ nie będę się aż tak zniżał.

Jeśli chodzi o Hadesa to jest on u mnie - tak jak mówiłem od początku i cały czas ale nie zrobię już dla Ciebie żadnego ruchu, nie wydam złotówki na kuriera, nie spakuję. Jeśli chcesz to musisz sam przyjechać, odebrać i tylko wtedy gdy będę mógł i miał na to czas.

Zawsze traktowałem rodzinę Atari jako coś wyjątkowego ale jednak na trzecim miejscu po rodzinie i pracy stad nie jestem bez winy, ale dziś rano miałem ochotę wszystko rzucić z tym związane lecz nie zrobię tego z powodu jednego człowieka.

Wesołych Świąt :)

Ostatnio edytowany przez piter (2016-12-24 21:29:28)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

18

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

hmmm
... powstrzyma się ... od wielu!!!

Piort to dobry kumpel, naprawdę dobry.
*są pewne ale :(


Większość ludzi nie wie o co chodzi.
Jesteś naprawdę swój człowiek, ale qrde, ile razy można nie dotrzymać słowa.

Na obecne sv, tak przywiozę Tobie Hades-a,
qrde bilety zabukowane na samolot (x2) udało się odkręcić, jadę autem (na obecnym sv tak stranie CHLAŁEM ŻE AŻ SZOK)...
poprzednie sv, kilka razy wakacje (tak będzie hades) itd.


Piotr,
Wiesz po wielu latach obiecywania że tak "AS" spoko przyjedź hades czeka, powstrzymam się od komentowania...:...  powstrzymam się od wrzucania obietnic (Twoich) naprawdę :) ...!!!!

Qrde, qmpel tak nie robi...

Zawiodłem się cholernie, wręcz się zmęczyłem :( Wybuchłem, wiesz doskonale że chciałem go mieć w tym czasie, bo miałem czas.
Wiele lat obiecywałeś że mi go oddasz ... I po raz kolejny się nie udało...

Piszesz coś o cenie falcon-a:
Nigdy tego u Ciebie nie zrozumiem, dałeś mi Falcon-a i też biegałem za Tobą z pół roku aby ustalić ile mam Tobie oddać, 2gie tyle zajęło mi wręcz zmuszenie Ciebie do podania nr. konta.... (to też było trudne).
Doskonale wiesz że wali mnie kasa, naprawdę chętnie kliknę w qp teraz 1k (czy to euro czy pln) to taka dygresja z mojej strony..
Totalnie wali mnie, nie raz kupowałem misje/fred na allegro po 501pln bo tak.
qpiłem jeszcze wiele innych atari, ale wiesz że falcon-a trzeba było "trochę doszłifować" pamiętasz wyjazd na działkę do Jer-a?

***jak się wqrwię jestem wredny, Piotr, Tobie się udało jako jedynumu po tylu latach, przyjaciel/kolega który doprowadził mnie do pasji, nawet tedec, który pisał do mnie maile i sam na nie odpowiadał (o sms-ach nie wspomnę też je mam do dziś) i pisał posty na atarionline.pl ...
***** odpuszczam temat hades-a, skoro po tylu latach go nie otrzymałem, moja strata (?) qpię sobie po prostu, jak pokaże się na yebaju, raz sam qpiłeś ale coś tam nie poszło....

Peace Bracie, ale tak się nie robi :(

19

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

Poproszę o zamkniecie tematu Hades jest w piekle...
**chyba że Piter coś odpowie.

Ostatnio edytowany przez AS... (2016-12-27 00:45:25)

20

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

Pin: masz rację, tego Hadesa traktowałem trochę jako "dobro wspólne", tak jak mój cały sprzęt atarowski. Od kilkunastu lat mój sprzęt (całe komputery, części itp) wędrują, krążą po Polsce i Europie, moje Falcony pożyczałem muzykom na lata, przekonywali się do sprzętu, następnie kupowali sami Falcony (2 muzyków na pewno tak przeciągnąłem z ciemnej strony mocy - Amiga :) na naszą)
Moje gry na Jaguara regularne są wypożyczane. 

Cały mój sprzęt udostępniam na większość imprez, co nie rzadko wiąże się ze sporymi kosztami z tym związanymi, czasem poświęconym i nieprzewidzianymi sytuacjami - w tym roku np. po SV2k16 na które przywiozłem dwa auta sprzętu - dla atarowców przylatujących samolotami i jakie było moje zaskoczenie gdy nad ranem, po party okazało się że włamali mi się do auta wybijając szybę i kradnąc radio. Musiałem załatwić sobie transport, poprosić kogoś aby przyjechał po to wszystko. Jednej tylko osobie o tym powiedziałem - organizatorowi.

Do tego dochodzą uszkodzenia sprzętu (normalna sprawa - sprzęty mają kilkadziesiąt lat) - w tym roku padł oryginalny atarowski monitor od PC4 (realtime text machine) - już leży u speca Jesionena w naprawie :) plus jedno STe uszkodzone i mysz. I cały czas mimo takich sytuacji nadal wożę sprzęt i staram się pomagać.. ale po takim poście wszystko się wali, wszystko traci sens...

zawsze uważałem że to sprzęt łączy nas w zorganizowaną grupę i tak ten sprzęt traktuję jako środek...i bardzo mi jest przykro na takie słowa tym bardziej że ja w życiu takich słów bardzo rzadko używam, mocno mnie to dotyka...

ps na party przywiozłem też drabinę do wieszania banerów - której na szczęście nie ukradli - pewnie nie chciało im się nosić, pijani pewnie - auto stało 100m od party place - zdjęcie dlaczego nie mogłem jechać dalej ..

Ostatnio edytowany przez piter (2016-12-27 08:02:32)

Post's attachments

Zrzut ekranu 2016-12-27 o 08.00.10.png 771.5 kb, liczba pobrań: 1 (od 2016-12-27) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

21

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

AS: przez ten cały czas, tak jak Tobie mówiłem nie używałem Hadesa, dopiero teraz wraz z Krollem i Adamem Zalepą (Amiga) coś realizujemy .. i dopiero teraz go wyciągnę, naprawdę nie miałem kiedy tego zrob^ć

pod Hadesa specjalnie kupiłem Calamusa 2015 płacąc nie małe pieniądze - Hades to DTP i nawet na FireBee nie zrobię (na razie Calamus na FB nie chodzi) tego co planujemy ...

dziwi mnie jednak wybuch Twój, gadaliśmy na SV2k16 i wszystko było ok, oczywiście mówiłeś o Hadesie itp itd

o zapłatę za Falcona faktycznie mnie prosiłeś, nie cisnąłem, wiedziałem że jest w dobrych rękach i też tak myślałem że Ty teraz tak samo myślisz o Hadesie. Wszak jest to sprzęt tylko do DTP i grafiki - masz Falcona z 060 ktory jest szybszy i tak dalej, Ja nie mam 060 w tej chwili ponieważ także dla dobra ogółu używany był podczas kompotów na SV2k14 i po tym jak go przywiozłem do domu przestał działać (nie zalane, nie spalone, jakieś uszkodzenie)

leży teraz u RJ'ta który probuje coś  z nim zrobić - jak nie to leci do Rodolphe... 

ps w załączeniu fakt zakupu do Hadesa właśnie oryginalnej pełnej wersji Calamusa

Post's attachments

Zrzut ekranu 2016-12-27 o 07.28.30.png 55.22 kb, liczba pobrań: 1 (od 2016-12-27) 

Zrzut ekranu 2016-12-27 o 07.57.12.png 41.9 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

22

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

Piter, tak się nie robi powtarzam to do znudzenia.
Obiecałeś 5-6lat temu postawić na nim mint-a.

Nie zrobiłeś z nim przez te lata nic (nie wiem czy go sprzedałeś czy nie?)..

Nie chce Ciebie oczerniać dalej, ale na obecnym sv na dwa lata temu na poprzednim i na poprzednim i jeszcze z 15 razy obiecałeś zwrot kompa (hades-a) i zawsze się zastrzegałeś że oddasz mi go w końcu. Nie chcę wrzucać screnów z rozmów... Chyba raczej nie chcesz tego....

Jak można traktować coś jako dobro wspólne? Co nie jest Twoje?
Nie kumam nie rozumiem.:.

23

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

tak sobie poszukałem w necie:
http://atari-clone.atari-users.net

(kliknąć hades 060 list)

Dwóch użytkowników hadesów mamy w Polszy...
Jeden z nich to Piter.....?

Ostatnio edytowany przez AS... (2016-12-28 22:38:37)

24

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

As wszystko ok? Bo czytam te Twoje posty i wygląda to jakbyś pisał po %%%.

Weź ugadaj się z Piterem telefonicznie i nie rób syfu na forum.
A jak sobie coś przywłaszczył to są od tego odpowiednie instytucje :)

A straszenie kogoś upublicznieniem wiadomości to zagrywka poniżej cipki.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

25

Odp: Hades sprzedany? Piter to ....j?

do ASa zadzwoniłem na drugi dzień po opublikowaniu posta, nie odebrał telefonu, nie oddzwonił, a rozmawialiśmy tydzień wcześniej a na FB co drugi dzień

AS, ja nie wierzę że napisałeś to na trzeźwo, serio...

ale ok, ja już się nie będę się "ładował" w jakieś atarowskie tematy, nie mam odejścia "korporacyjnego" do naszego hobby, na luzie i po przyjacielsku podchodziłem...

AS, w stopce u siebie na AA nie mam wpisanego Hadesa a tam wpisałem razem z Krollem aby mieć kontakt z innnymi użytkownikami..

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050