251

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Komplecik: 20 tytułów x 45zł = 900 zł. Ale przy zakupie całości 100 zł rabatu, czyli komplet 800 zł.
Folii nie będzie.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

252

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Skoro się ludzkość domaga :) to może specjalna edycja: pudełka z poligrafią, zafoliowane, ale bez kaset, skoro i tak mają się nabywcom nie przydać :) Cena wyższa za folię, a koszty niższe:)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

253

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Generalnie stwierdzam, że ludziska nie są zainteresowani takimi wydaniami. Większość woli ściągnąć .ATR czy .CAS z sieci. A że gry są polskie, to cudzoziemcy ich nie znają. Zrobię jeszcze niebawem kampanię reklamową za granicą. Jeśli i to nie chwyci, porzucam pomysł produkcji gier i wracam do rozgrzebanych projektów elektronicznych - to przynajmniej się sprzedaje na ebay.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

254

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Duddie, a może gry zagraniczne byłoby sens ruszyć?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

255

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Wałkowaliśmy temat - ciężko jest dogadać się z posiadaczami praw autorskich za granicą.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

256

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Tutaj https://www.youtube.com/watch?v=RszA_xMuekU na kanale Retronics wrzuciłem filmik ukazujący jaki program znajduje się na ostatniej ścieżce płyty CD Atari Music Collection vol.1
Vol.2 też jest gotowe, ale póki co, nie ma chętnych na drugą dziesiątkę....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

257

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Nie to, że się wtrącam - ale niestety Jurku mówiłem Ci, jak to u nas wygląda...

Sikor umarł...

258

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

prosiłbym o mapę do Misji
nie musi być wcale oficjalna,

Kto by chciał mapę do Misji?

259

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

a lasermania robbo konstruktor i inside będą?

bo rozumiem, na Misję nie ma szans?

260

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Mapa do Misji będzie wtedy, gdy będzie Misja w wersji kolekcjonerskiej. Więc nieprędko, albo wcale.
Misja, Lasermania, Robbo Konstruktor itp. mogą być w wersji Classic, ale to się jeszcze okaże.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

261

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Obiecane lepsze fotki.

Post's attachments

DSC_1970.jpg 1.53 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSC_1971.jpg 1.17 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSC_1972.jpg 1.86 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSC_1976.jpg 1.07 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSC_2015.jpg 986.23 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSC_2016.jpg 821.5 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSC_2030.jpg 820.44 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSC_2031.jpg 925.42 kb, liczba pobrań: 2 (od 2017-01-16) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

262

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Okej, postanowiłem jeszcze dać szansę edycji kolekcjonerskiej. Proszę o przesyłanie deklaracji zakupu na zamowienia(małpa)retronics(kropka)eu - cena wersji kasetowej 80 zł, dyskietka - 100 zł. Proszę o kontakt osoby, które są zdecydowane i gotowe zapłacić w momencie, w którym ogłoszę że rusza produkcja. Jeśli uzbiera się przynajmniej 20 osób chętnych na komplet, zaryzykuję.

Post's attachments

artefakt_przodków_map.png 1.09 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSC_2055.jpg 939.74 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSC_2059.jpg 879.46 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSC_2064.jpg 989.94 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSC_2069.jpg 1.05 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

263

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

chciałem sie upewnić, opcji jak przy pierwszej dziesiątce nie ma?

264

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Niechętnie, ale coś pomyślimy.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

265

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Przypominam, że zostało jeszcze trochę płyt Atari Music Collection vol.1. Chętnych zapraszam do zakupu. Płyta zawiera soundtracki z gier z pierwszej dziesiątki edycji kolekcjonerskiej, nagrane z prawdziwego Atari. Ścieżki są w wersji Stereo!
Ostatnia ścieżka to program do Atari - można go wczytać po uprzednim przegraniu na kasetę, lub rip do Wave i konwersja do CAS. Tutaj jest pokazane, co to za program: https://www.youtube.com/watch?v=RszA_xMuekU

Jednocześnie proszę osoby zdecydowane na drugą dziesiątkę w wersji kolekcjonerskiej o kontakt. Zastanawiam się wciąż nad jej wydaniem - jeśli nie będzie odpowiedniej liczby osób, kolekcja nie powstanie... Razem z kolekcją upadnie Atari Music Collection vol.2, który także zawiera programik na ostatniej ścieżce....

Post's attachments

DSC_1809r.jpg 829.18 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSC_1810r.jpg 1.17 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSC_1811r.jpg 992.17 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

266

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

przepraszam, poszły już książki? a będą następne?

wydaje mi się, że jednak przydała by się opcja jak przy pierwszej dziesiątce...

a jak nie to ja reflektuję na artefakt...

Ostatnio edytowany przez bezrobotny (2017-01-28 16:46:03)

267

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Nie sądzisz, że ta opcja się średnio sprawdza? Książki mają opóźnienie, będą pod koniec lutego. Grypa dopadła podwykonawców...

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

268

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Wizualizacja płyty ATARI MUSIC COLLECTION vol.2 oraz ostatnia ścieżka zawierająca ten programik: https://www.youtube.com/watch?v=uDiqYabCj4A&t=8s

Post's attachments

cd_back_vol2.png 754.34 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

cd_front_vol2.png 698.78 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

269

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Czy w ogóle kogoś jeszcze ten temat interesuje? Bo czasem mam wrażenie, że piszę sam do siebie.....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

270

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

stare porzekadło mówi, "jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze!"... taaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkk...

271

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

powiem Ci, że mi to najbardziej zależy na misji, a nawet nie samej misji co mapie do niej, miałem ideał pierwszy numer tajemnic, ale brat mi sprofanował... fajna gierka inside np...

272

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Robbo i Misja będą.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

273

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Ja chcę :D

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

274

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

(zakłądając, że się nie obrazisz)

podejrzewając, że nieprędko to nastąpi

to ja się piszę na dyskietki

misję /x3
lasermanię /x2
robbo konstruktora /x2
robbo /x2
no i jak będzie inside /x2

masz jeszcze freda? czy jednego mi odłożyłeś? bo coś wspominałeś, że się skończyły...

; o )))))))

275

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Karol, masz odłożone to co chciałeś. Czekam aż ogarniesz sprawy finansowe ;)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...