26

Odp: kto i po co;)

Natomiast pomysł z autokarem bardzo fajny........

wow ... jesli wypali (czyt. jesli sie ktos tym zajmie na powaznie) to ja sie pisze !

27

Odp: kto i po co;)

- rozmawiałem z jakimś gościem ( nr. tel. z tej strony! )
i tak to miało wyglądać finansowo..
Powiedziałem że bryka ma zawieść nas w czwartek a odebrać w niedzielę..
a on na to że 1.80zł/km....
:rolleyes:

a i swierdził że 1.80x260 ( bo chyba tyle jest do ornety! )= ileś tam! :P

28

Odp: kto i po co;)

Hm to trza by sie dowiedziec ile osob by reflektowalo ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

29

Odp: kto i po co;)

No wychodzi 27 zeta na lba w jedna strone (liczac 300 kilosow) biorac pod uwage, ze znajdzie sie 20 chetnych zeby stawic sie o danej godzinie w Wawie. Szczerze mowiac nie wiem czy sie uda zebrac tyle ludu. I nie wszyscy jada w czwartek...

30

Odp: kto i po co;)

reasumujac 46,80PLN w obie strony na lebka. malo to nie jest, ale jakos super duzo tez nie, zwlaszcza ze w busie nie smierdzi, nie ma max-zuli i w ogole jest o niebo lepszy niz PKP. pod uwage nalezy wziasc fakt ze mamy wlasny transport  w ktorym mozna sie kulturalnie nawalic i jeszcze podstawi nas w okreslone m-ce bez przeszkod :)

proponuje wziasc sobie sprawe do serca i zalozyc jakis mega topic (z ankieta i w ogole ... ) odnosnie busa. jako ze AS juz cos namierzyl, to mysle ze moglby sie tym zajac osobiscie. w gre wchodzi zbiorka kasy oraz ustalenie godziny i miejsca odjazdu. jesli chodzi o dzien wyjazdu, to proponuje jechac w srode na nocke ok. godz 20:00. w jedna strone samochodem jedzie sie jakies 5-6 godzin, wiec akurat na poranna msze powinnismy zdazyc :) wiem ze nie wszyscy moga w srode po pracy, ale w koncu to jest PARTY W ORNECIE wiec nalezy sie jakos zmobilizowac :)

31

Odp: kto i po co;)

Jasne, w srode nocką to chyba pojedziesz sam ;) I na dodatek caly dzien spedzisz w Ornecie na lawce pod MDK bo otwarcie dopiero czwartek o 18:00 :)

Jesli juz to proponuje wyjazd np. o 16:00 w czwartek.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

32

Odp: kto i po co;)

Jesli sroda to ja odpadam.... Tylko czwartek po poludniu.

33

Odp: kto i po co;)

hmm ja jadę z Mały w środę ok.20 może 22giej...
*dzisiaj "weryfikowałem" to z nim na giełdzie :D
Mamy zamiar być w Ornecie z samego rańca w czwartek ;)
-pomysł z aubobusem ma jedną wadę:
-każdy jedzie inaczej i należy tutaj zrozumieć że jeden ma urlop, drugi pracę a trzeci coś tam!
Grunt aby wszyscy dotarli do Ornety!
Mój warjat(!) optymistyczny zakładał że na autokar zabrał by 10 osób
( 100zeta  w 2strony na "łeb"..)...
Opcją ciekawą mogła by być "odwózka" autokarem z Ornety do Wawy...
tak jak pisałem nudziło mi się w pracy i wykonałem pare tel. odwiedziłem parę stron z autokarami i ta oferta wydała mi się najciekawsza! ;)

**a Zabieramy jeszcze Zająca!
Jak ktoś chce jeszcze do nas dołączyć niech da znać(!)
bo głupio jechać 2autami w 3osoby :P

34

Odp: kto i po co;)

As masz na mysli jeszcze jeden samochod :idea: czyli jedziemy na 3 autka w cztery osoby aby byl komfort:D

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

35

Odp: kto i po co;)

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Właśnie o czym wręcz przeciwnym ;)

36

Odp: kto i po co;)

jedzcie 2 autkami w 3 osoby aby w drodze powrotnej bylo milo jak rok temu (szczegolnie na rondzie) :)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

37

Odp: kto i po co;)

Jedźcie 3 autkami w 2 osoby będzie jeszcze weselej

All I hear is the sound of me falling on the ground

38

Odp: kto i po co;)

Tatuś chyba nie damy rady ;)

39

Odp: kto i po co;)

jedzcie 2 autkami w 3 osoby aby w drodze powrotnej bylo milo jak rok temu (szczegolnie na rondzie) :)

Na rondzie bylo róló, ale jeszcze lepiej bylo przy znaku nakazu skretu w prawo :)

40

Odp: kto i po co;)

Jasne, w srode nocką to chyba pojedziesz sam ;) I na dodatek caly dzien spedzisz w Ornecie na lawce pod MDK bo otwarcie dopiero czwartek o 18:00 :)

ehhh ... fakt, popieprzylo mi sie :)

ale jak widze ideea chyba raczej padnie, so ... :)

41

Odp: kto i po co;)

na quast.orneta.net jak wol jest przeciez:

Otwarcie imprezy dla przyjeżdżających

29 Lipiec 2003 rok od godziny 18:00

Zatem czekaja tam na nas juz od roku :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.