1

Temat: RetroFan Atari - gdzie konto? :)

Pamiętacie kolesia który miał zbiórkę na Falcona? https://zrzutka.pl/zmdvyg
Człowiek prowadził na YT kanał, ale konto już usunięte, ktoś wie co się stało? :)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

2

Odp: RetroFan Atari - gdzie konto? :)

Wydymał retrofrajerow?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3

Odp: RetroFan Atari - gdzie konto? :)

Sprzedał Falcona?

4

Odp: RetroFan Atari - gdzie konto? :)

Czy to nie ten? https://www.youtube.com/channel/UCxK-vUOoaaqqLwqIOKW3D0A

5

Odp: RetroFan Atari - gdzie konto? :)

@pawel
nie, to jakiś inny jego retro kumpel, pewnie jeden z tych co się zrzucali.

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

6

Odp: RetroFan Atari - gdzie konto? :)

RetroFan głęboko mnie rozczarował. Najpierw zrzuta na Falcona. Potem był bardzo wdzięczny wszystkim obiecywał dużo materiałów na YT z udziałem tego sprzętu. Miał jeździć na zloty i pokazywać tę maszynkę. Potem strzelił focha na jakieś zakulisowe wojenki i usunął kanał.
Najbardziej wkurza mnie to, że często w swoich vlogach gadał o tym jaki jest uczciwy i ma zasady w życiu. Jego ulubione powiedzenie to było, że "ktoś nie ma kręgosłupa" jak rozumiem moralnego. No a w efekcie chyba udowodnił kto go nie ma.
Mógł chociaż zostawić filmy i kanał. Wyłączyć komentarze zawsze można pod filmami. Zostały by nam chociaż filmy do oglądania.
Zresztą był, a może jest dalej youtuber też od retro sprzętu (nie pamiętam nazwy), co nie chciał brać udziału w jakiś hejtach czy zaczepkach. On wyłączył komentarze i po prostu wstawia filmy na kanał i tyle. Retrofan też mógł tak zrobić.

Ostatnio edytowany przez gottrek (2017-03-01 07:12:32)

7

Odp: RetroFan Atari - gdzie konto? :)

RetroFan zrobił bandycki numer i zawinął kite jak wyrwał Falcona. Tyle w temacie.
@Paweł
Ten od Ciebie to MGR. Swojski chłopak, ale na Atari na bank się nie zrzucał ;) Fetyszysta Amigi :D W sumie róznie o nim gadają, ele przynajmniej nie sępi od ludzi. Kupe czasu  nagrywa.

http://www.facebook.com/RetroGraneLegnica
Stanowczo za dużo wszystkiego...

8

Odp: RetroFan Atari - gdzie konto? :)

Trochę mu zazdroszczę, mi nikt na Falcona by nie wpłacił :<

(-)OlaHime/Nerve
{130xe:antonia4mb,sophia2,ideplus2.0revf}{65xe}{800xl}{LDWsuper2000}{1050}{CX85}

9

Odp: RetroFan Atari - gdzie konto? :)

Pochopne wnioski. Jak dostał Falcona to musi go teraz skonfigurować. A to potrwa... ;-)

10

Odp: RetroFan Atari - gdzie konto? :)

Czytałem w internetach że falcona się nie używa a konfiguruje :P

11

Odp: RetroFan Atari - gdzie konto? :)

Więc tak pierwsze pytanie , OKULT ty jesteś jak rozumiem jedną z osób które wsparły tę akcję ???? , bo jakoś nie kojarzę abyś wpłacił cokolwiek , a jak widzę masz dokładnie tyle samo do powiedzenia co reszta tych inteligentów z YT . Po drugie nie ja byłem pomysłodawcą całej tej akcji oraz jej organizatorem , jeśli chodzi o mnie zgodziłem się na to aby niejaki MotionRide wraz ze swoją Lucy zorganizowali tą akcję za ich namowami , mój warunek był jeden musimy dać ewentualnym osobą biorącym w niej udział coś od siebie , stąd płyty które były wysyłane do osób biorących udział , ale ty na pewno nic o tym nie wiesz , za to wiesz że retro fan zawinął się jak dostał Falcona . Dla twojej wiadomości Falcon wylądował w Lipcu , ja kanał zwinąłem w Grudniu , nikt od kogo cokolwiek dostałem przez ten cały czas nie został bez rewanżu z mojej strony ale ty o tym też nie wiesz bo niby skąd . W dużej mierze zaprzestałem swojej działalności na YT właśnie przez takich ludzi jak ty , co mają dużo do powiedzenia na każdy temat nie znając zupełnie faktów , ale nie mam zamiaru tłumaczyć niczego ludziom twojego pokroju bo podczas prowadzenia kanału miałem okazję trochę takich osób poznać i szkoda w ogóle zawracać sobie dupę takimi ludźmi . Gottrek ta odpowiedź po części jest też dla ciebie , dodam tylko a właściwie zapytam gdzie byłeś gdy ja byłem z Falconem na imprezie we Wrocławiu ????? https://www.youtube.com/watch?v=RHs8Lm9aO2k , piszesz że miałem jeździć na imprezy , dokładnie tak było , i pewnie jeszcze się wybiorę , to jest mój pierwszy kanał , tam obecnie co jakiś czas coś wrzucam ale już bez interakcji z ludźmi , bo sporo jest właśnie takich oryginałów dzięki którym najzwyczajniej się odechciewa cokolwiek robić . Sam kanał oczywiście mogę przywrócić , jego zniknięcie było czystym przypadkiem , ale skoro tak się stało zostawiłem ten temat . Jeśli chodzi o Forum , koledzy ATAROWCY też jakoś specjalnie nie wspierali mojej inicjatywy , nie jestem żadną alfą ani omegą a to co robiłem wynikało z czystej pasji , miało przede wszystkim sprawiać mi przyjemność a przy okazji innym , i właśnie dlatego że sprawiało akcja Falcon odniosła sukces , ponad rok dzieliłem się pasją z ludźmi i mam tu na myśli faktycznie tych którzy lubili oglądać to co się tyczyło ATARI a nie trolli i gówno sensacji szukających . Na koniec zawsze powtarzałem że to co robię robię dla przyjemności nie dla kasy , wiele osób mi tą przyjemność obrzydziło , więc dziś robię to dalej ale już zupełnie w inny sposób . To tyle jeśli chodzi o wyjaśnienia .

Ostatnio edytowany przez glowas11 (2017-03-12 18:51:18)

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

12

Odp: RetroFan Atari - gdzie konto? :)

Wow, niezły strumień świadomości, patrząc na interpunkcję.

(-)OlaHime/Nerve
{130xe:antonia4mb,sophia2,ideplus2.0revf}{65xe}{800xl}{LDWsuper2000}{1050}{CX85}

13

Odp: RetroFan Atari - gdzie konto? :)

Po 48 godzinach nadal brak poprawy szczytowania.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware