Temat: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

Zapraszam na sztab od godz. 19 w najbliższą sobotę w Warszawie w okolicach Krakowskiego Przedmieścia.

Wcześniej można wpaść do CIUW (Centrum Informatyczne Uniwersytetu Warszawskiego na Krakowskim Przedmieściu 26/28), gdzie w godzinach 11-19 jest organizowane spotkanie Retro Warsaw Meetup #1, które w zamierzeniach ma integrować warszawskich fanów retrokomputerów. Pomysł zrobienia sztabu zaraz po rzucił Gorgh, który będzie uczestniczył w tamtym evencie.

Miejsce jeszcze ustalimy w zależności od liczby osób, wstępnie BrowArmia na rogu Królewskiej i Krakowskiego. Dam znać w kolejnych wpisach.

Na razie chęć zadeklarowali Gorgh, Pirx, Kuba Husak i Miker. Również spotkany w tygodniu Mazi wydawał się być zainteresowany. Zapraszam :)

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

2

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

Obaczym...

Sikor umarł...

3

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

Qrde, ciężko będzie, ale może i mi uda się przybyć.

4

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

Na 90% będę. Fajnie będzie spotkać się z Wami na żywo :)

5

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

Tak jak mowilem. Jak nigdzie nie wyjade na weekend to raczej bede.

6

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

Potwierdzam miejsce - zarezerwowałem stolik w BrowArmii Królewskiej (na rogu Królewskiej i Krakowskiego Przedmieścia).
Czas: sobota 25 marca od godz. 19:00

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

7

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

A na tym retro costam bedzie ktos od nas?

8

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

ja bede od rana

9

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

Siem, gorgh!
A moze wiesz co tam bedzie sie dzialo?

10

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

tylko tyle co napisali: że będą stare kompy i będzie można ich używać. Zachęcają do wzięcia własnego sprzętu.

11

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

Przypominam, że sztab już jutro :) Miejsce: BrowArmia od godz. 19.

Gdyby ktoś chciał wcześniej odwiedzić pobliski teren Uniwersytetu i wpaść na ten Retro Warsaw Meetup #1, to zmieniono minimalnie lokalizację - spotkanie ma się odbyć nie na CIUW, tylko w sali 213 w starym budynku BUW (od bramy głównej idziemy na wprost).

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

12

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

Sprawa mi sie lekko skomplikowala. Szwagier dzwonil zeby pomoc mu w wycieciu 'paru' drzewek na dzialce, poki mozna. Dzialka jest poza wawa wiec albo wpadne pozniej, albo wcale :(

13

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

@mazi: po zmroku będziesz ciął?

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

14

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

No i 10% wygrało. Siedzę jeszcze w pracy i nie dam rady przyjechać :(.

15

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

Sztab możemy uznać za udany :) Obecni byli poza mną: Gorgh, Sikor, Pgru, Krótki, Pecuś, Miker, Sylwia, Jury, Mav, Kuba Husak, QTZ.

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

16

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

A, jeszcze wpadł Simius, przepraszam za przeoczenie. Dziękuję wszystkim i do zobaczenia następnym razem :)

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

17

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

Next time, proszę o info wcześniej...

18

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

Ja żałuję, że nie dałem rady. Next time, jak napisał AS....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

19

Odp: Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota)

x-Adam-x: wiesz jak to jest, robota przez caly dzien, potem poczestunek i wrocilismy dopiero nastepnego dnia.
Dlatego najlepsza pora na sztaby to piatek po fajrancie :)