Temat: Potrzebuję fachowca od stacji ;)

Mam pięć stacji dyskietek (2x1050, 2xLDW, 1xXF551), w róznym stanie* - jest tu ktoś, kto (oczywiście nie za darmo) przejrzałby je i naprawił? :)
Nie znam się na elektronice a przyznam się, że mieć sprawne je chcę. Oczywiście im bliżej Warszawy, tym lepiej, ale mogę potencjalnie dojechać.

*poprzedni właściciel był... można powiedzieć, że zbieraczem elektrozłomu. Zasadniczo się włączają, ale albo jedna rysuje dyskietki, a druga działała ale teraz wywala Device NAK, itp.

(-)OlaHime/Nerve
{130xe:antonia4mb,sophia2,ideplus2.0revf}{65xe}{800xl}{LDWsuper2000}{1050}{CX85}

2

Odp: Potrzebuję fachowca od stacji ;)

Mogę spróbować. Niejedna ożyła. Teraz ruszam do pracy.......

3

Odp: Potrzebuję fachowca od stacji ;)

Zenon to jest gość!!!!
Polecam!!!!

4

Odp: Potrzebuję fachowca od stacji ;)

Zenon podłączę się. Czy gdybym Ci wysłał moją 1050 i opłacił przesykę powrotną,to czy byłbyś w stanie uruchomić tę stację.Kręci,buczy,ale nie formatuje,wyświetla jakiś błąd.Czytałem że to może być wina fototranzystora.Nie wiem czy czyta bo nie mam zadnej dyskietki od Atari. Co do honorarium umówilibyśmy się na priv.

ZX Spectrum(gumiak)-DivIDE/Interface 1-Sinclair Microdrive,ZX+2 szary,ZX+3-Seikosha GP50-S, Amiga500-Gotek USB,Atari2600,800XL-1010-1050-SIO2SD,C64-1541-Datasette-FC3+

5

Odp: Potrzebuję fachowca od stacji ;)

Ślij.... znasz adres? Pisz na meila