1

Temat: Silly Venture 2017 "????" ?

Czołgiem.

Czy będzie SV 2017?? Za chwilę mamy kwiecień pierwszy kwiecień?
p. Grey (o 50 twarzach) przewiduje kolejną edycję?

Ostatnio edytowany przez AS... (2017-03-28 22:23:40)

2

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

tylko nie w terminie Ironiady proszę ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

AS... napisał/a:

p. Grey (o 50 twarzach)

50  DisplayList  Greya.
Miłość, BDSM i Atari.

(-)OlaHime/Nerve
{130xe:antonia4mb,sophia2,ideplus2.0revf}{65xe}{800xl}{LDWsuper2000}{1050}{CX85}

4

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Proszę Pana ale ja tylko:
https://www.youtube.com/watch?v=lUUCxp5xc-4

5

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

ironiada i tak odpada bo za dalekoooooooooooooooooooo!!!

.

6

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

AS... napisał/a:

Czy będzie SV 2017?? Za chwilę mamy kwiecień pierwszy kwiecień?

Do grudnia (licząc że tym razem wypadłby grudzień) jeszcze masa czasu, chociaż decyzję oczywiście najlepiej poznać jak najwcześniej. Jakby przyszło nam czekać jeszcze dodatkowo cały rok na kolejne SV to trochę szkoda.

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Dlaczego miałby być grudzień? Jakieś przecieki?

8

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Dotychczas wychodziło tak mniej więcej na zmianę: raz listopad, raz grudzień, ale oczywiście do niczego to nie obliguje :)

A w ogóle chcemy żeby było? ;)

9

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Jasne, że chcemy!

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

10

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Szczerze mówiąc mam spory dylemat z SV w tym roku. Początkowo chciałem ogłosić tegoroczną edycję w okolicach lutego max, a zaraz mamy kwiecień. Podczas spotkania w miniony weekend zadeklarowałem, że *JEŚLI* miałabym się za to zabrać to kolejna edycja mogłaby się odbyć w dniach od  9-go do 11-go grudnia tego roku lub (z większym prawdopodobieństwem) 2-4 listopad 2018. Acha, no i raczej nowa miejscówka, ale za wcześnie o tym pisać...

Szczerze mówiąc borykam się jeszcze z zamknięciem pewnych spraw związanych z SV2k16, nie wspominając o życiu prywatno-zawodowym, które jest obecnie dla mnie priorytetem. Na ten moment jestem bardziej w stanie zadeklarować edycję w 2018 roku, niż w obecnym. Chyba, że nagle coś się zmieni...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

11

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Miejscówka była ok, grudzień też fajny termin :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

12

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

@Grey: Wolałbym aby coś się zmieniło i było w tym roku :) Ciężko się czeka na tak wspaniałą imprezę rok a co dopiero 2 lata :( . Trzymam kciuki i kibicuję że uda się w tym roku :) Pozdrawiam

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

13

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

W 2017 zaden termin sie 'bezwzglednie nie marnotrawi'?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

14

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Mam pewien pomysł na ten rok i sądzę że nic się nie zmarnotrawi, spokojnie ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

@pin: podziel się proszę informacja w innym wątku. Nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji co do roku 2017. W tym momencie pewne są eventy: Grawitacja, WAP-NIAK i Ironia, na których radziłbym się obecnie skupić.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

16

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Nie musisz mi radzić, na czym mam się skupić :) Doskonale wiem.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

17

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Pin: to nie dziel z takim entuzjazmem "skory na niedźwiedziu". Temat nie jest definitywnie zamknięty. A przynajmniej nie w tym wątku. To chyba mogę "radzić", skoro to wątek o SV?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

18

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Apropos wątku o SV, to proszę o nie robieniu offtopicu :) Kto za SV w tym roku? Ja tak :) Wpisujcie się :) Aby zorganizować party potrzeba motywacji, przynajmniej takiej, jak zainteresowanie potencjalnych uczestników - a może deklaracje produkcji?

Miejscówka również była bardzo dobra, zdecydowanie lepsza od poprzedniej (włącznie z akustyką sali). Chyba że na przeszkodzie stoją jakieś formalności.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

19

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Entuzjazm przy dzieleniu skory calkiem wskazany, szykuje sie kolejny melodramat :) Ide po popcorn :D

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

20

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Grey: sprawdź czy masz kalendarz na właściwy rok, bo podane przez Ciebie daty się słabo pokrywają z weekendami...

A, dla mnie listopad lepszy.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2017-03-28 23:40:56)

21

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Pokrywają się ale z takim dziwnym offsetem, bo zamiast piątek - niedziela to sobota - poniedziałek :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

22

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Początek grudnia to piękny termin! Chętni łapki w górę!

A może Mikołajkowy temat przewodni? Bad Santa, itd. =)

23

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

@Vasco: o cholera, dzięki za czujność :) faktycznie musiałem źle spojrzeć :D 8-10 grudnia, 2017. SV prawie zawsze jest na zmianę jeśli chodzi o edycje, w sensie - raz w listopadzie, raz w grudniu (wyjątkiem jest SV z 2000 roku, które odbyło się w kwietniu). 1 miesiąc więcej na organizację jest na wagę złota... no i większa przerwa od RK/LE :)

@Jesionen: jeśli zauważę że jest jednak zainteresowanie, a ludzie zadeklarują konkretne prace to może uda mi się na tyle sprężyć, aby podołać tegorocznej edycji. ostateczne rozstrzygnięcie nastąpi na pewno w kwietniu, to jest pewne.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2017-03-29 06:21:12)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

24

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Grey: Mnie też dopisz - łącznie z pracami GFX-STe i YM-STe ;)

Ostatnio edytowany przez Hospes (2017-03-29 07:42:21)

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

25

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Grudzień jest dla mnie lepszy niż listopad, na pewno będę i na pewno ufunduję nagrody :). Miejscówka jak najbardziej była ok, więc może nie zmieniać....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...