1

Temat: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

Ponieważ ostatnio cicho było w temacie, zarzucam topica.
A że od zeszłego roku nieco się pozmieniało, rzucam co następuje:
- koszt wynajmu sali na party - 1600zł
- koszt materiałów - nazwijmy to - eksploatacyjnych, sprzątania itp - 200zł (tyle szacuję, jak będzie więcej - moja strata)
Oczekiwania:
- oczekuję na dzień dzisiejszy deklaracji, czy ktoś może wspomóc finansowo organizację party - kwota dowolna. Sala już zarezerwowana, wkrótce będzie opłacona (do końca lutego). Proszę o deklarowanie wpłat, nr konta + ew. paypal (dla chętnych) na priva, bądź poprzez kontakt drogą mailową mikerro[AT]gmail.com - konto/paypal - takie jak w poprzednim roku.
- jak jest ktoś chętny na przekazanie nagród rzeczowych - też się proszę deklarować poniżej
Co w zamian:
- sponsorzy nie płacą za wstęp, o ile ich wpłata przekroczy sumę biletu (na dzień dzisiejszy wstępnie jest to 60zł - przy wpłatach sponsorskich suma ta sukcesywnie będzie spadać)
Na co idą pieniążki?
- pieniążki od sponsorów idą w 100% na pokrycie wspomnianych kosztów i na ewentualne nagrody. Koszt biletu będzie sukcesywnie malał wraz ze wzrostem zebranej sumy od sponsorów, co będzie sukcesywnie odnotowane na stronie zlotu i w niniejszym wątku, bądź w wątku, który powstanie specjalnie do tego celu (rzecz do sprecyzowania)
- w przypadku 100% pokrycia kosztów - cenę biletu ustalam na 30zł, przy czym kobiety i dzieci mają zagwarantowany wstęp bezpłatnie.
- wszelkie przekroczenie założonego budżetu jest przeznaczone na ewentualne nagrody pieniężne, które zostaną przekazane w ostatnim dniu party zgodnie z regulaminem konkursów, który w najbliższym czasie zostanie poddany publicznej dyskusji, aby w ostatecznej formie znaleźć się na stronie zlotu.
Na dzień dzisiejszy tyle. Poniżej oczekuję ewentualnych deklaracji wraz z sumą lub wykazem rzeczy, które możecie zaoferować na nagrody.
=================================================================================
Cena biletu będzie wyliczana następująco: (1800zł-suma wpłat od sponsorów)/30 - zakładam 30 osób. Ewentualne braki mam nadzieję pokryją osoby, które się pojawią bez deklaracji.
Oczywiście ew. nadwyżka nie pójdzie do mojej kieszeni, chętnie przeznaczę na dofinansowanie innej atarowskiej imprezy.

Na start jest w kasie 500zł, czyli to, co zostało z poprzedniej imprezy.

I Ty zostaniesz big endianem...

2

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

Powiem tak - jest już jedna deklaracja. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

+1

4

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

No i super. Dzięki, Eagle! :)

Jest i trzecia deklaracja - z AOLu. :)

=========================

Wkrótce pierwsze podsumowanie.

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

+1

daj namiary plz

6

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

@Cedyń: namiary poszły na (g)maila.

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

OK. Oto aktualny stan konta: 665,02 zł

Mgr_inż_Rafał - 65,02 zł
Cedyń - 100,00 zł

Dzięki! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

Na razie innych wpłat brak.

Wobec powyższego wyliczenia, aktualna cena wjazdu wynosi 38,73 czyli w zaokrągleniu 40 złotych.

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

Kolejna wpłata w drodze. A jeszcze dwie, nieee... trzy deklaracje! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

10

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

Kolejne wpłaty na koncie!

Bocianu - 65,02 zł
Gorgh - 30,00 zł

Razem mamy już 760,04 zł! :)

Dobrze, dobrze! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

Miker, wrzuć numer konta na priv, jak możesz. Dzięki!
Pozdrawiam! :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

12

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

@Alex_015aa: poszło!

(sorry za delay, coś mi się przegapiło).

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

A tymczasem doszły 3 stówki od Sola^NG. Dziękuwka! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

Podrzuć nr konta na PM.

KMK
? HEX$(6670358)

15

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

@drac030: poszło

Tymczasem na graWITACJI Koala oraz Pin dorzucili po 50 zł. Super! Dzięki chłopaki!

A kolejne wpłaty już w drodze... :)

I Ty zostaniesz big endianem...

16

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

.. mam napięty budżet więc symbolicznie było ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

17

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

Kolejne wpłaty na koncie:

- Grey: 65,02 zł

- Drac030: 100 zł

Łącznie na koncie 1329,50 zł.

WOW!

I Ty zostaniesz big endianem...

18

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

No to powiem, że jeszcze coś uległo zmianie. Ale nie powiem co! :D - proszę przegrzebać stronkę party!

I Ty zostaniesz big endianem...

19

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

Dzieńdobrywieczór!

Pokrótce śpieszę z informacją, że kolega Przemyslaw Lotharek Krawczyk zasponsorował... voucher na zakupy na łączną kwotę 400 zł z jego serwisu na stronie http://www.lotharek.pl/

Powyższą kwotę postanowiłem podzielić następująco:
1 miejsce - voucher na 250 zł
2 miejsce - voucher na 100 zł
3 miejsce - voucher na   50 zł

Jak to działa? Ano np. posiadając voucher na 250 zł możemy kupić np. VBXE czy Rapidusa tyleż złotych taniej. Można także przeznaczyć posiadany voucher na parę mniejszych sprzętów. Oczywiście niewykorzystana reszta z vouchera nie jest zwracania.

Powyższe nagrody proponuję na Game Compo. Co Wy na to?

I Ty zostaniesz big endianem...

20

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

W dniu wczorajszym opłaciłem pierwsza ratę placowego, czyli 1000 zł.

Dziś natomiast pojawiła się wpłata od Eagle'a w wysokości 300 zł. Dzięki!

Także w kasie aktualnie znajduje się 1629,50 - 1000,00 = 629,50 zł.

Salę już mamy opłaconą (1400 złociszy, a nie 1600, czyli nieźle), koszty wywozu śmieci (ok. 350-400 zł) i ew. disater-reserve (100-150 zł) - prawie, ale można już przyjąć, że też.

Także lecim z koksem! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

21

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

Dziś mianowicie pojawił się jeszcze jeden problem, temat dotyczy nagłośnienia potrzebnego na samo party jak i na koncert. Tzn - zasadniczo wszystko jest załatwione, lecz miało być free, a dziś koleżka wyskoczył z kwestią że winszuje sobie za to 400pln (dodaje do tego busa, którym ma jechać łącznie 9 osób na party)... No i trochę jestem w pupie.

Proszę więc o jakieś dofinansowanie - mogę nie wyrobić z tym wszystkim. Ew. datki proszę kierować do kierownika (Mikera) ;)

Dziękuję za uwagę.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

22

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

A te głośniki co mieliście na grawitację, to nie były czasem Twoje? :)

.: miejsce na twoją reklamę :.

23

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

Nie. Tylko to nie było moje, ale zastanawiam się by na przyszłość kupić sobie coś takiego na raty. Jakieś 2-2.5kpln. Przed Wapniakiem nie zdążę tego ogarnąć zresztą - i tak na potrzebne kable i organizację wyjazdu wydam niewiele mniej niż na wypożyczenie tego audio. Stąd też prośba o jakieś wsparcie..

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

24

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

A nie można wyrwać na OLX używanych estradowych głośników Unitry/Tonsila/coś w tym guście za kilka stówek? Mnóstwo tego lata.

.: miejsce na twoją reklamę :.

25

Odp: WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów

Nie wiesz o czym mówisz. Te paczki, które miałem na Grawitacji to dwie aktywne po 400W w sumie 0.8kW + będzie tym razem dół w okolicy 300W. W rezerwie mam tylko końcówkę 2*200W, a to może by i wyrobiło ale paczki pasywne które by to zdzierżyły nie mogą być głośnikami z domowego zestawu audio. Rozlecą się na kawałki ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info