151

Odp: Książki SOETO

Fox napisał/a:

Cholera, nauczyłem się asemblera 6502 z książki Ruszczyca i mam o niej jak najlepsze zdanie

Bo to jest tak, że jeśli ktoś jest wystarczająco inteligentny, temu błędy w podręcznikach nie przeszkodzą w nauce. Nie mów, że nie zauważyłeś błędów u Ruszczyca, bo dojdę do wniosku, że nie przeczytałeś całości.

KMK
? HEX$(6670358)

152

Odp: Książki SOETO

Oj błędów było sporo.
Do dziś pamiętam ewidentny błąd w przykładowej procedurze dzielenia (chyba, że jednak źle pamiętam :) ) - aż po oczach walił :)

I to nie był błąd składu :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

153

Odp: Książki SOETO

Uwaga: szykuję listy przewozowe, ruszają wysyłki od jutra. Jednak wciąż nie otrzymałem wpłat od niektórych osób, które deklarowały chęć zakupu np. skrzyp, pablozp, ajcek i kilka innych np. Roman G, Darek G., Marcin P. Część osób nie podała adresu do wysyłki.
Osoby, które nie wpłaciły, są proszone o informację, czy dalej są zainteresowane. Jeśli nie, książki będą dostępne dla innych. Na odpowiedź czekam do 18.04.

Następny tytuł się szykuje do wydania, będzie to książka W.Zientary "Poradnik Programisty Atari". Cena niestety wyższa, 89 zł, osoby zainteresowane proszę o przysyłanie zamówień na adres jak zwykle czyli zamowienia (małpa) retronics (kropka) eu.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

154

Odp: Książki SOETO

Duddie napisał/a:

W.Zientary "Poradnik Programisty Atari"

Duddie napisał/a:

Uwaga: szykuję listy przewozowe, ruszają wysyłki od jutra. Jednak wciąż nie otrzymałem wpłat od niektórych osób, które deklarowały chęć zakupu np. skrzyp, pablozp, ajcek i kilka innych np. Roman G, Darek G., Marcin P. Część osób nie podała adresu do wysyłki.
Osoby, które nie wpłaciły, są proszone o informację, czy dalej są zainteresowane. Jeśli nie, książki będą dostępne dla innych. Na odpowiedź czekam do 18.04.

Następny tytuł się szykuje do wydania, będzie to książka W.Zientary "Poradnik Programisty Atari". Cena niestety wyższa, 89 zł, osoby zainteresowane proszę o przysyłanie zamówień na adres jak zwykle czyli zamowienia (małpa) retronics (kropka) eu.

Co z GFA Basic, miała to być kolejna propozycja.

155

Odp: Książki SOETO

GFA Basic wymaga sporych przeróbek, więc na razie jest w trakcie opracowywania.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

156

Odp: Książki SOETO

Chciałbym jeszcze uprzedzić, że brak zainteresowania książką (musi się zebrać przynajmniej 50 chętnych) spowoduje, że się ona nie ukaże. Na razie zbieram deklaracje, póki co jest 4 chętnych. Gdy uzbiera się 50 osób, poproszę o wpłaty.

Ostatnio edytowany przez Duddie (2017-04-12 12:35:20)

Post's attachments

Poradnik Programisty Atari.jpg 150.01 kb, liczba pobrań: 2 (od 2017-04-12) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

157

Odp: Książki SOETO

Jaki byłby orientacyjnie koszt wysyłki dwóch książek do Stanów?

158

Odp: Książki SOETO

Ja poproszę sztukę.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

159

Odp: Książki SOETO

Dopisuję do listy. Chętnych proszę o maile z danymi typu imię nazwisko adres i tel dla kuriera. Wtedy mniej czasu tracę na szukanie potem tych danych.
@Mono: Twoje dane mam.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

160

Odp: Książki SOETO

+1

161

Odp: Książki SOETO

No dobra, coś drgnęło, 11 chętnych. Ale wciąż mało...
@ZuluGula, dostałeś maila?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

162

Odp: Książki SOETO

Duddie napisał/a:

Osoby, które nie wpłaciły, są proszone o informację, czy dalej są zainteresowane. Jeśli nie, książki będą dostępne dla innych. Na odpowiedź czekam do 18.04.

Jestem zainteresowany, ale aktualnie jestem absolutnie bez wolnych funduszy do maja. Czy to jest tożsame? :D

.: miejsce na twoją reklamę :.

163

Odp: Książki SOETO

Duddie napisał/a:

@ZuluGula, dostałeś maila?

Nic nie dostałem ale wysłałem w tym momencie emalia z moimi danymi. Podaj mi koszt. Dzięki.

164

Odp: Książki SOETO

Dostałem maila, wysłałem PM.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

165

Odp: Książki SOETO

No jest 15-tu chętnych, oby tak dalej!

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

166

Odp: Książki SOETO

do 50 daleko :(

167

Odp: Książki SOETO

Wiesz, daleko. Ale 17 egzemplarzy muszę wysłać jako obowiązkowe do bibliotek, jeden dla mnie, jeden dla autora (ew. więcej jak będą dodatki) i szybko się uzbiera 50. Oczywiście 50 to liczba pozwalająca wyjść na tzw. zero. Żeby akcja miała sens, fajnie jeśli sprzeda się więcej.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

168

Odp: Książki SOETO

Duddie napisał/a:

Wiesz, daleko. Ale 17 egzemplarzy muszę wysłać jako obowiązkowe do bibliotek, jeden dla mnie, jeden dla autora (ew. więcej jak będą dodatki) i szybko się uzbiera 50. Oczywiście 50 to liczba pozwalająca wyjść na tzw. zero. Żeby akcja miała sens, fajnie jeśli sprzeda się więcej.

Dopisz mnie do listy :)

--
pzdr,
arctus

169

Odp: Książki SOETO

Ja też się piszę na sztukę.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

170

Odp: Książki SOETO

A dawaj i dla mnie!

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

171

Odp: Książki SOETO

Poradnik Programisty Atari... trzeba bedzie dopisac jakis appendix ze wskazowkami dla prawdziwie dobrych programistow zeby byla przeciwaga dla tych co lykaja jak mlode pelikany z internetow postatarowe "standardy".

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

172

Odp: Książki SOETO

przestań że już trolować :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

173

Odp: Książki SOETO

Przejdzie mu, kiedy skończy gimnazjum (mentalne). :)

KMK
? HEX$(6670358)

174

Odp: Książki SOETO

Czy ja mam w każdym wątku zwracać uwagę Pinowi i xxl? Następnego razu nie będzie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

175

Odp: Książki SOETO

Tylko zwróciłem uwagę na fakt, i to bez personalnych wycieczek.

Następnym razem użyje "zgłoś" :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info