26

Odp: TEAC FD-55GFR

mam chyba ze 3 sztuki tych stacji... może jakiś uwalony się tam znajdzie... kiedyś sprawdzę...puki co leżą...
ps. opis do D509V3 co podesłałeś zastosowałem ale wygląda no to że stacja chyba padnięta :(

"wszystko się kiedyś kończy......."

27

Odp: TEAC FD-55GFR

Dzięki jeszcze raz Zenon za poświęcony czas.

Stryker, jeśli masz niedziałające napędy, a sprawną elektronikę, to może chciałbyś się jej pozbyć za bilety NBP? Albo jedną sprawną stację chociaż sprzedać?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

28

Odp: TEAC FD-55GFR

a tobie to jest potrzebny Teac czy może być inny ? (nie testowalem ich jeszcze ... leżą sobie tak już któryś rok i czekają na zapas do stacji atarkowych)
oddam ci za free ale musisz poczekać ....(uprzedzam żeby nie było) chyba że wpadniesz po nią osobiście :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

29

Odp: TEAC FD-55GFR

Ten Teac jest o tyle fajny, że może pracować na 300, jak i 360 rpm, dlatego tak mi na nim zależy. Ale jeśli nie masz, lub nie chcesz się pozbyć, to chętnie kupię dowolny napęd, który umie 720 KB i 1,2 MB.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

30

Odp: TEAC FD-55GFR

Każdy napęd 1,2 M "umi" 720k i 360k, każdziuteńki. Pod warunkiem poprawnego wysterowania przez kontroler.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

31

Odp: TEAC FD-55GFR

Czyli jednak od leżenia w szafie może się elektronika popsuć. Nawet pęknąć scalak. Czy może przy wyjmowaniu z szafy/montowaniu w PeCe czymś dely przygrzmociłeś? Tak pytam w celach edukacyjnych :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

32

Odp: TEAC FD-55GFR

Obawiam się, że po prostu coś na nią położyłem za mocno :( To moja wina, bo w tym modelu elektronika jest na wierzchu i powinienem ją czymś osłonić.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

33

Odp: TEAC FD-55GFR

Eta US error

http://i66.tinypic.com/10z5kao.jpg

34

Odp: TEAC FD-55GFR

Zenon, jaki uszkodzony? Może ktoś ma jakiś niekompletny i uda się zdwu zrobić jeden o.k.?

Sikor umarł...