1

Temat: As vs Piter cd.

Piter, *** wydedytowałem ze względu na stare czasy...!
Qr..wa.. mać!!!

MM [dely]: Tu znajdują się wydzielone z tego wątku offtopiki.

Ostatnio edytowany przez AS... (2017-05-04 22:49:21)

2

Odp: As vs Piter cd.

AS, no to może ze względu za stare czasy napisałbyś że Hades już jest u Ciebie i że muszę Tobie dosłać jeszcze CD-Roma (który kosztuje 2 zl) i blachy od obudowy ... a nie piszesz jakbym trzymał ten przeklęty komputer nadal. Brak mi słów. Jakoś nie sprzedałem go jak sugerowałeś ... Ty chyba naprawdę czerpiesz jakąś przyjemność z takiego gnojenia ludzi ...

Hadesa masz wyczyszczonego oraz naprawiony zasilacz - ponieważ ze starości padł stary ...

Ostatnio edytowany przez piter (2017-05-05 04:43:43)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

3

Odp: As vs Piter cd.

Na razie to mam szkielet obudowy i płytę główna, nie mam przyjemności z gnojenia ludzi, wręcz przeciwnie.

Czy muszę publicznie walczyć o kawałek tego złomu?

Piter, pożycz mi samochód, nie będę go Tobie oddawał przez 5-6lat, będę ściemniał, obiecywał (30razy obiecam że na pewno itd.)..
A jak już mnie przekonasz że mam go Tobie oddać, to oddam go Tobie bez 4drzwi bez przodu, tłumika, zderzaków i napiszę że czepiasz się bo przecież możesz to sobie dokupić za 2złote.

NIE RÓB Z SIEBIE OFIARY, ZACHOWAJ SIĘ JAK NA FACETA PRZYSTAŁO.

Ostatnio edytowany przez AS... (2017-05-05 08:52:28)

4

Odp: As vs Piter cd.

Yerz, fajnie że zlot się udał.

Wqrwia mnie natomiast podejście Piter-a i to że robi z siebie ofiarę, poprosiłem aby na hadesie postawił Mint-a (ponad 5-6lat temu)
Po kilku latach walki, czy wręcz wrzeszczenia na forum, oddał mi kawałek komputer-a którego mu powierzyłem.

Zwrócił szkielet obudowy i płytę główną, a ja się przypierdalam że z tego komputer-a którego oddałem na instalację mint-a za wiele nie zostało.. Żenua..

I teraz jeszcze robi z siebie ofiarę..
-Hades działał w głązach go odpalaliśmy razem z Krolem i innymi. Miał tylko problem z simmami któreś były zrąbane tak dosłownie.

p.s.
Przerobię tego hades-a na doniczkę do kwiatków, nie da się bo brakuje obudowy... wszystkiego brakuje.

5

Odp: As vs Piter cd.

Czy można prosić Admina o przeniesienie postów o Hadesie do innego działu?

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

6

Odp: As vs Piter cd.

A myślałem, że ten tragikomiczny serial mamy już za sobą :> Powstał nawet na ten temat specjalny topik o Hadesie a AS zaśmieca nadal wszystko dookoła...

Co do zlotu.. to w niedzielę auto mi zaświeciło nic nie mówiącą diodą, a manual twierdzi, że tylko wizyta w serwisie więc tak daleką podróżą wolałem nie ryzykować.. Szkoda.. i oby następną razą.

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

7

Odp: As vs Piter cd.

Nie nie mamy za sobą tego tragi serialu, złom nawet nie działa...

8

Odp: As vs Piter cd.

Posty zostały przeniesione.

As - jeszcze raz wystąpi offtopik tego typu, to otrzymasz odpowiednią nagrodę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: As vs Piter cd.

Jaki offtopic???
Widać że są Polcy  i Polacy.
p.s.
jaki As?
mam inny nick

Ostatnio edytowany przez AS... (2017-05-05 19:39:08)

10

Odp: As vs Piter cd.

Dzięki za ten temat, bo zainspirowało mnie to i chyba odzyskam wreszcie na Wapniaku moje VBXE ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: As vs Piter cd.

Ja prawie odzyskałem hades-a.
tzn. mam kawałek obudowy i kawałek płyty gównej.
natomiast, asz szkoda srzępić ryja.

12

Odp: As vs Piter cd.

Czyli co jest kilka osób co to wałki robią? Nie znam historii ale drodze że hororus to też niezły cwaniak i kawał ....

13

Odp: As vs Piter cd.

Ja robiłem jeden interes z hororusem i wspominam go bardzo niemiło.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: As vs Piter cd.

Skoro AS pisze, że dostał jedynie szkielet obudowy i płytę główną, a Piter pisze, że AS dostał Hadesa, bez CD i blach bocznych (które ma dosłać) to widzę tu jakieś spore rozbieżności.

Ustalmy cokolwiek:

O ile kojarzę to kompletny i działający Hades to:

1. obudowa tower
2. zasilacz
3. płyta główna
4. procek 040 lub 060
5. pamięć RAM na SIMMach
6. karta graficzna ATI (na PCI lub ISA)
7. klawiatura PC
8. mysz
9. dysk twardy IDE
10. flopp
11. cdrom IDE lub SCSI (opcjonalnie)
12. karta sieciowa (opcjonalnie) (na PCI lub ISA)
13. karta ROM portu (opcjonalnie)
14. karta z DSP (opcjonalnie)
15. karta SCSI (opcjonalnie)

Wg ASa, zwrócono mu tylko pozycję 1 (niekompletną) i pozycję 3. Tylko tyle?
Które elementy miał Hades przed przekazaniem, a których nie ma dziś?
Komputer przedtem działał, a teraz nie działa?

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

15

Odp: As vs Piter cd.

erOS, Piterowi powierzyłem kompletnego i działającego hades-a.
Miał zainstalować na nim mint-a, i nic więcej z nim nie robić bo to mój komputer.
Po grubo ponad 5latch oddawania i nagonce na forum oddał mi szkielet obudowy i płytę główną.
Tak się nie robi.

Hades działał miał napędy kartę sieciową ,cd itd. Teraz nie ma nic.
I mam sobie to kupic za 2złote.

16

Odp: As vs Piter cd.

Mogę potwierdzić, że oglądałem rzecz na miejscu: bebechy na wierzchu, wiszące kable, z pamięci masowych tylko flop, pamięci luzem itd.

KMK
? HEX$(6670358)