1

Temat: Monitor Philips BM7502/00G

Posiadam taki monitor jak w temacie, stan dobry - muszę go odkurzyć bo ostatnio był cały czas spakowany i schowany jednak folia się podarła i się zakurzył trochę i wtedy dokładnie będę go uruchamiał i robił ładne zdjęcia.
Zastanawiam się nad sprzedażą. Ktoś ma jakieś sugestie co do ceny ile to warte - pomijam ofertę takiego monitora na OLX bo chyba jest przesadzona?
Jeszcze mam inny monitor, chyba Unitra albo coś tego typu i też go pewnie będę chciał sprzedać.

Zbieram na coś konkretniejszego z Atari i chyba parę rzeczy się pozbędę, w tym pewnie jakieś rzeczy Atari.

Post's attachments

philips.jpg 49.75 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: Monitor Philips BM7502/00G

1. Monitor zielony czy RGB - Philips robił i takie i takie, a modelu nie widać
2. W zależności od zużycia (zakładam, że sprawny) - 50-250zł to realna cena mi się wydaje (jeśli RGB).
Jak porobisz zdjęcia to lookniemy. Chętnie bym przygarnął, ale póki co nie dam rady (brak miejsca przy małym człowieku) ;)

Sikor umarł...

3

Odp: Monitor Philips BM7502/00G

Unitra, brzmi ciekawie..szukam jakiegoś NEPTUNA lub TWM

.

4

Odp: Monitor Philips BM7502/00G

Sikor napisał/a:

1. Monitor zielony czy RGB - Philips robił i takie i takie, a modelu nie widać

Jak to nie widać modelu? - Podany został w tytule - google i wskazuje na zielony i taki też jest.

Sikor napisał/a:

2. W zależności od zużycia (zakładam, że sprawny) - 50-250zł to realna cena mi się wydaje (jeśli RGB).
Jak porobisz zdjęcia to lookniemy. Chętnie bym przygarnął, ale póki co nie dam rady (brak miejsca przy małym człowieku) ;)

Sprawny. Wezmę go wyczyszczę i wrzucę zdjęcia uruchomionego.

Co do Neptuna - to wezmę go też w tym tygodniu uruchomię i zobaczymy czy nadal działa bo też stoi od około 5 lat nieużywany.

5

Odp: Monitor Philips BM7502/00G

Meaculpa - w pracy jestem i na szybko pisałem, mogłem sprawdzić. Jak zielony, to według mnie 50-150zł - z uwagi na oldschool, ale z kolei to zawęża nieco krąg odbiorców.

Sikor umarł...