51

Odp: L.a.m.e.r.s.

I jak się czujesz po jasnej stronie mocy? :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

52

Odp: L.a.m.e.r.s.

syscall napisał/a:

A lol odnosil sie do faktu ze minelo rowno z 15 lat od ostatniej prody lamers na a8 (smells like cream) i w takim duchu byla ta wypowiedz.
No ale coz, jestem tylko lamerem. przez male "l"

ps. kto to mikey wogole? jakas pauka :)

Nie no....ręce opadają, kto jak kto, ale Ty? przeca ogarniasz scenę od zawsze. Nie bądź "pauka"!!

1. Smells Like Cream to była produkcja by DIAL (Jager i moja skromna osoba za tym stała).
2. Quast Party 1998 to zlot na którym zajęła drugie miejsce w demo compo. Czyli 14 lat temu.
3. do Lamers wstąpiłem ze dwa lata później i tu podam śmieszna anegdotę iż stało sie to bezpośrednio za fakt iż podobno byłem jedną z bardzo niewielu osób która potrafiła jednym tekstem zgasić XTD podczas dyskusji :) a to naprawdę nie jest łatwe. Na SV 2000 juz byłem pod szyldem grupy Lamers w Gdańsku.

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-12-11 17:55:24)

gep/lamers^dial

53

Odp: L.a.m.e.r.s.

Ah widzisz, wybacz :) Mi sie ciagle mylilo dial z lamers bo profil podobny i w zasadzie jestes mocno kojarzony z tymi tworami. Mea culpa. mowilem ze jestem lamer :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

54

Odp: L.a.m.e.r.s.

No co Ty? Joinąłeś się? ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

55

Odp: L.a.m.e.r.s.

Jeszcze jedno nawiązanie do Amigi - http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_v … _0549.html :-)

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

56

Odp: L.a.m.e.r.s.

LOL , całkiem o tym zapomniałem, joinąłem się jeszcze przed "World of Commodore", ba nawet lansowałem się kilka dni w słynnym "samochodzie za demo" ;)

niemniej kilka osób na party po spojrzeniu na identa było powiedzmy w lekkim szoku :D

gep/lamers^dial

57

Odp: L.a.m.e.r.s.

Adam Klobukowski napisał/a:

Może Cyprian się boi konkurencji :P

taaa... minął kolejny rok i.......

PunBB bbcode test

zdążyliśmy złapać za ST i Falcona... ba nawet Adamie zdążyłeś wstąpić do Lamersów...

Ostatnio edytowany przez gepard (2013-11-29 14:41:43)

gep/lamers^dial

58

Odp: L.a.m.e.r.s.

minął kolejny roczek....

PunBB bbcode test


i bardzo klasycznie:
https://www.youtube.com/watch?v=oHr4AIiHVyY#t=63

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-12-17 15:52:47)

gep/lamers^dial

59

Odp: L.a.m.e.r.s.

Tak się wetnę między wódkę a zakąskę... Czy jest wersja Prozac Dreams odpalająca się z SIO2SD? Wersja opublikowana na SV2k16 odpala mi się ładnie z Side2, ale ze SIO2SD - nie chce wystartować, ładowanie zatrzymuje się na początku.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

60

Odp: L.a.m.e.r.s.

perinoid: Jest, niestety w tej chwili nie dostępna. Co do SIO2SD - próbowałeś z wciśniętym OPTION?

61

Odp: L.a.m.e.r.s.

Oczywiście próbowałem z Option, efekt ten sam. Czekam zatem na ostateczną wersję :-)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

62

Odp: L.a.m.e.r.s.

Przepraszam, że się wtrącam. Mam tylko pytanie, czy ma ktoś z Was kontakt z Ajckiem?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: L.a.m.e.r.s.

Mam nr tel kom. Jeśli potrzebujesz - let mi noł.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

64

Odp: L.a.m.e.r.s.

dzwonię, piszę maile, próbuje coś odzyskać. Trwa to już zbyt długo.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

65

Odp: L.a.m.e.r.s.

@perinoid: chyba nie chce się ładować, gdy jest włączone Top Drive. Naciśnij 2 razy Shift, potem K1 lub K2 do topdrive mode i zmień ustawienie na OFF.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

66

Odp: L.a.m.e.r.s.

voy napisał/a:

@perinoid: chyba nie chce się ładować, gdy jest włączone Top Drive. Naciśnij 2 razy Shift, potem K1 lub K2 do topdrive mode i zmień ustawienie na OFF.

No niestety, nie daje rady. Ładuje się do sektora $00c, pokazuje czarny ekran i staje. Bez czy z TopDrive, w trybie turbo czy normalnym - bez różnicy.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

67

Odp: L.a.m.e.r.s.

Wracam do mojego poprzedniego pytania - tym razem jak załadować Prozac Dreams z dyskietki? Chcę zrobić sobie obraz do odpalania tego dema ze stacji 1050. Próbowałem nagrać na dyskietkę z DOS-em (II+ 6.4) i odpalić z linii poleceń - wczytuje kilka sektorów, ekran robi się czarny i tyle, stoi. Zrobiłem autobootujący się obraz za pomocą AtrUtil95 - to samo. Generalnie zachowuje się jak przy próbie odpalenia z SIO2SD opisanej powyżej. Ktoś? Coś? Proszę...

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

68

Odp: L.a.m.e.r.s.

@pernoid - jest takie coś co nazywa się xBios... ;)

69

Odp: L.a.m.e.r.s.

Dzięki, już się douczam.
Ciekawe, czy na Boogie Nights też to pomoże. Tam problemem jest miejsce na dysku, bo BN zostawia tylko kilka sektorów wolnych i nawet na DOS nie wystarcza. Zrobiłem obraz bootujący za pomocą AtrUtil95, ale o ile po załadowaniu z SIO2SD wszystko jest OK, o tyle po przegraniu tego obrazu na dyskietkę, po załadowaniu demo się wykrzacza. Szukam innej opcji.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

70

Odp: L.a.m.e.r.s.

@perinoid - jak masz U1MB to użyj side2 i sdx.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

71

Odp: L.a.m.e.r.s.

Mam i U1MB, i Side2. Ale mi chodzi o możliwość odpalenia z dyskietki, bez Side2/U1MB (komp ma odpowiednio rozszerzoną pamięć). Miałbym sprawę załatwioną, gdyby obraz XBIOS do wrzucenia na niego plików był w MD (dla Prozac Dreams) lub DD (dla Boogie Nights). A jest tylko SD, przez co jest za mały. Kombinuję, jak to przenieść, ale na razie moja niewiedza wygrywa.

Nie q-mam. Zrobiony AtrUtils95 bootowalny image nie chce odpalić na prawdziwym Atari, a na emulatorze - działa. Zrobiony za pomocą dir2atr z xboot.obx jako loader image nie chce odpalić na emulatorze, a na prawdziwym sprzęcie nie mam jak sprawdzić. Odkładam sprawę na środę.

Ostatnio edytowany przez perinoid (2017-05-22 18:54:17)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

72

Odp: L.a.m.e.r.s.

może jak dobrze pokminisz to znajdziesz hidden part w produkcji, która na xbios się NIE uruchomi ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

73

Odp: L.a.m.e.r.s.

xB mozesz skopiowac na dyskietke dowolnej gestosci.


w zalaczniku wraz z demo

Post's attachments

prozac1.atr 130.02 kb, liczba pobrań: 8 (od 2017-05-22) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

74

Odp: L.a.m.e.r.s.

Dołożę starań żeby wersja finalna PD wczytywała się z różnych nośników.
Tymczasem dzięki za szybki "fix" XXL.

75

Odp: L.a.m.e.r.s.

xxl rozsiewa niechciane oprogramowanie, dlaczego moderacja nic z tym nie robi? ;)

.: miejsce na twoją reklamę :.