3,501

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kola i czipsy się skończyły ... idę spać bo się nie doczekaliśmy rozwiązania ... ponad 6 godzin i nic ... nawet obrazka.
Od kiedy Wietnam lub Czechy leżą w Ameryce Północnej ? No tak ... w A.M.E.R.Y.C.E P.Ó.Ł.N.O.C.N.E.J pewno tak. To chyba jakiś nowy kontynent. Czy to nie tam ostatnio odkryto San Escobar ?

P.S.
Pani magister w aptece powiedziała, że ten Zajadex który polecasz, to jakaś weterynaryjny zajzajer dla nutrii, który źle wpływa na układ nerwowy gdy się go stosuje. Zasugerowała nie korzystać z sugestii "fachowców" z Internetu bo nigdy nie wiadomo na jakiego oszołoma się trafi. Z przykrością ale musiałem jej przyznać rację.

3,502

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ja wiem, że to Bałagan, że tu niby więcej można, że to strefa wolna od Atari, wychowania i rozumu, ale czy musimy tolerować takie persony? Czy potrzebne są tutaj osoby, które nigdy nie napisały na tym forum NIC o Atari, a tylko popisują się swoim chamstwem w dziedzinie polityki? Może ktoś zwyczajnie pomylił fora?

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

3,503

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bartosz  co ja bedę się klucil :-)
Przczytaj sobie :-)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Odkrycie_Ameryki

Tez sie pytam "Od kiedy Wietnam lub Czechy leżą w Ameryce Północnej " Ja tego nie napisałem ty tak :-)
Napisalem iz  USA (ten kraj  co jest druga gospodarka swiata ) i Kanada ( polnocny sasiad) lezy na tym kotynecie :-
Ale oczywiscie TY   wyskakujesz z czechami :-) i Wietnamem .

W poprzedniej wypowiedzi mowilem o gospodarce :-)  Wiesz co t jest gospodarka ?
Eh : wiesz co jest najzabawniejsze :-) Najzabawniejsze jest to iz gdybys mial racje :-) to Polska po 25 latach reform ( heheheh) pownna byc tam gdzie chiny . A chiny ( pierwsza gospodarka swiata)  powinny byc tam gdzie Polska

W twojej teori jest jeden problem :-)  Nie sprawdz sie :-)

Co do Zajadex  eh spcjalista widze :-)  kolejny  dobra pojde ci na reke  ( polowa ma niestety ŁAcinskie nazwy - ale ze mnie cham - tlumaczeni cham charakteryzuje sie prostackim zachowaniem :-) )
sklad :Aqua, Zinc Oxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dinner Dilinoleate, Cera Alba, Petrolatum, Propylene Glycol / Salvia Officinalis Extract, Magnesium Sulfate Heptahydrate, Hydrogenated Castor Oil, Riboflavin, Phenoxyethanol / Ethylhexylglycerin
ZAJADEX maść na zajady tworzy warstwę ochronną, która pomaga łagodzić swędzenie i pieczenie skóry, redukując uczucie dyskomfortu. Zawiera starannie dobrane składniki aktywne, dzięki czemu wspomaga zwalczanie problemów skóry ust m.in. pękających kącików ust, otarć, łuszczenia oraz pierzchnięcia skóry ust. ZAJADEX® hamuje wzrost i zwalcza wiele rodzajów drobnoustrojów odpowiedzialnych za zmiany skórne ust, działa ściągająco i przyśpiesza regenerację. Regularna aplikacja regeneruje, odżywia oraz eliminuje najczęstsze przyczyny problemów skóry ust.

Szkoda dalej komentowac twojego naukowego podejscia :-)
Dobranoc

erOS po pierwsze nie popisuje sie tylko argumentuje i wiem o czym mowie a nie mowie o czym wiem to roznica po drugie :
Co do chamstwa :-) to jak mowil  Profesor Wikon -   przekaz nalezy dostosowac do odbiorcy nigdy na odwrot  :-)
A co to znaczy ? To znaczy iz jak ktos mowi gwara to nie mozna mowic do niego jezykiem akademickim , bo bedzie miedzy nami duza roznica. po pierwsze ta osoba(odbiorca) bedzie sie czula  przez osobe mowiaca jezykiem akademickiem  obrazana , a z drugirj strony sie nie dogadamy bo operujemy dwoma roznymi dialektami tego samego jezyka.Jezeli kots jest wulgarny to trudno do niego mowic w sposob kulturalno-mily :-) i elokwentny - nie przyniesie to zadnego efektu wiecej tak aodpowiedz ( elokwentna ) bedzie uznana za slabosc :-)

Co do wychowania i rozumu :-) rozumiem ze sa LEPSI I GORSI  lepsi to tacy z kotrymi sie zgadzasz a gorsi to ci z ktorymi sie nie zgadzasz :-) Masz racje nie pisze o Atari bo nie pisze na tematy na kotrych sie nie znam ( Na atari glownie gralem ) i nie zsmiecam forum.

Wiecie co to jest otwarty umysl ?Otwarty umysl jest to kwestionowanie wszytkiego aby dojsc do tego co jest prawda.

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-05-25 00:04:25)

3,504

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Po 36 godzinach od rozpoczęcia testu nadal brak odpowiedzi ... pożartuję z kosy0 ponownie.

Może jeszcze raz. Tym razem w  wersji na umiejętność analizy tekstów klasyka nieprzyznawania się do własnych słów czyli pana kosa0. W tej wersji testu masz po 50% szans na trafienie i dodatkowo małą sugestię gdybyś jednak się czuł nieprzekonany co do własnego wyboru.

kosa0 napisał/a:

POPATRZCIE NA KRAJE KOTRE ODNIOSLY SUKCES. Japonia, chiny ,  teraz vietnam , czy blizej chociazby czechy  czy nasi wschodni sasiedzi.

1. Czy wśród krajów wymienionych jako gospodarka, która odniosła sukces występuje USA lub Kanada ?
A. Tak
B. Nie

2. Czy któryś z krajów wymienionych jako gospodarka, która odniosła sukces leży w Ameryce Północnej ?
A. Tak
B. Nie

Czas start ... tik, tak, tik, tak, tik .....

3,505

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@BartoszP :-) Jak zwykle   mam  lepszy dzień jak zaczynam czytanie twoich  ehmmmm .. "Postow"  :-)

"POPATRZCIE NA KRAJE KOTRE ODNIOSLY SUKCES. Japonia, chiny ,  teraz vietnam , czy blizej chociazby czechy  czy nasi wschodni sasiedzi."

P.O.W.I.E.D.Z  co maja kraje ktore odniosly sukces do ich  L.O.K.A.L.I.Z.A.C.J.I łahahahahahahahahah ( WIDZISZ gdzies tam  (W.M.O.I.M C.Y.T.A.C.I.E) gdzie napisalem slowo USA I KANADA ?)

Nie widzisz ze ja  komentuje  twoje hm komentarze  ? JAK odniesiesz sie do ksiezyca w nastepnm poscie to ja ci napisze ze ksiezyc nie L.E.Z.Y na tej  kontynencie A.M.E.R.Y.KA.N.S.K.I.M :-). Co da ci szanse na napisanie kolejnego  posta :-)  w kotrym zacytujesz mnie  i wymienisz
'"POPATRZCIE NA KRAJE KOTRE ODNIOSLY
SUKCES. Japonia, chiny ,  teraz vietnam , czy blizej chociazby czechy  czy nasi wschodni sasiedzi."
" i zapdasz mi pytanie jest tam gdzies ksiezyc ROLF
Lahahahahahahahahah
Zapamietaj - Sukces ekonomiczny nie zalezy od geografocznej lokalizacji ale od polityki danych krajow

Jak widzicie Poziom przekazu nalezy dostoswoac do poziomu odbiorcy  :-)

Znudzilo mnie  te przezucanie sie PUSTMI postami ,Wiec pozdrawiam i milego dnia

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-05-25 08:32:08)

3,506

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tik, tak, tik, tak .... ależ się pięknie irytujesz ...

kosa0 napisał/a:

napisze teraz D.R.U.K.O.W.A.N.Y.M.I :-) PISALEM O U.S.A , C.H.I.N.A.C.H. K.A.N.A.D.Z.I.E :-)
Mysle ze dobitniej juz sie nie da :-)

kosa0 napisał/a:

P.O.W.I.E.D.Z  co maja kraje ktore odniosly sukces do ich  L.O.K.A.L.I.Z.A.C.J.I łahahahahahahahahah ( WIDZISZ gdzies tam  (W.M.O.I.M C.Y.T.A.C.I.E) gdzie napisalem slowo USA I KANADA ?)

Chyba troche się zapętliłeś ..... w tym zalewie twoich sprzecznych tez wcale sie nie dziwię.

kosa0 napisał/a:

Sukces ekonomiczny nie zalezy od geografocznej lokalizacji ale od polityki danych krajow

To nie od pracy tylko od polityki ?
Ciekawe co na to by powiedzieli Norwegowie, którzy wręcz siedzą na ropie i maja tyle kasy ile lodu. I właściwie nie muszą pracować bo inni kupią i nawet wydobędą tą ropę za nich. Polityka jest im zbędna do bogactwa.

3,507

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Proszę admina o zamknięcie tego wątku.

3,508

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To i ja mam prośbę do admina: ban dla BartoszaP :)

3,509

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

.. w tym wątku znajduję wspólne cechy wypowiedzi troli. Proszę go nie zamykać, bo odnalazłem pierwszy wspólny mianownik. Będzie to w przyszłości źródłem badań naukowych, oraz pracy co najmniej magisterskiej pt.: "Trolle wczoraj i dziś"

Nie ustawajcie w wysiłkach!!!!1111 ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3,510

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ciekawe ile znajdziemy zwollenikow podobnego myslenia

„Mamy przyjąć 7000 uchodźców. Załóżmy, że przyjmujemy ich do Polski i wśród nich jest jeden zamachowiec. Wysadza się w powietrze i ginie 10 Polaków. Ale przecież uratowaliśmy życie tych 6999 osób, które uciekały przed wojną” - takie „szacunki” na antenie TVN24 przedstawiała Anna Pamuła, reporterka związana z „Gazetą Wyborczą”.

program Marcina Mellera „Drugie śniadanie mistrzów”

Jakby ktoś Łyyyyy....co to ja mialem powiedziec......ntelygentny zarzucil mi ze  zaklamuje rzeczywistość :-)
żródło:
https://www.facebook.com/Kukiz15Poslowi … 185799836/

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-05-28 20:51:19)

3,511

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie ma szans nawet na 10 "uchodźców". Przynajmniej do czasu kiedy PiS rządzi. Partyjki, które uległyby naciskom EU: Nowoczesna, Partia Razem), mogą sobie tylko pomarzyć o władzy.

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2017-06-23 17:40:06)

3,512

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Krystyna Janda broni wystawianej w swoim teatrze sztuki o romansie mężczyzny z kozą...

Źródło: http://www.prawdaobiektywna.pl/kultura/ … -1923.html © http://www.prawdaobiektywna.pl

3,513

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Krystyna Janda broni wystawianej w swoim teatrze sztuki o romansie mężczyzny z kozą...
http://www.prawdaobiektywna.pl/kultura/ … -1923.html

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-06-19 19:17:40)

3,514

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

„Mamy przyjąć 7000 uchodźców. Załóżmy, że przyjmujemy ich do Polski i wśród nich jest jeden zamachowiec. Wysadza się w powietrze i ginie 10 Polaków. Ale przecież uratowaliśmy życie tych 6999 osób, które uciekały przed wojną” - takie „szacunki” na antenie TVN24 przedstawiała Anna Pamuła, reporterka związana z „Gazetą Wyborczą”.

KMK
? HEX$(6670358)

3,515

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@drac030
i ?

3,516

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dylemat_wagonika

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

3,517

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

bilecik :-)

3,518

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Krystyna Janda broni wystawianej w swoim teatrze sztuki o romansie mężczyzny z kozą...
http://www.prawdaobiektywna.pl/kultura/ … -1923.html

Sugerujesz ze powinno byc 'z kosą' :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3,519

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Syscall ... no wiesz .... gruby żarcik ... nie wypada, po prostu nie wypada.
A tak swoja drogą, to jak to możliwe, że ci fantastyczni Amerykanie nominowali TAKĄ sztukę do nagrody Pulitzera ? Jak to możliwe ?

3,520

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jak to możliwe...? Udziel odpowiedzi gawiedzi. Jesteś tutaj najmądrzejszy.

3,521

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ja najmądrzejszy?
Zaściankowy Polak z pipidówy poniżej 30 tys. mieszkańców, nie wyjeżdżający dalej niż na targ, czytający tylko reżimowe media, z interpunkcją jak w weekendowych gazetach? Chyba nie piszesz serio.

Nie doceniasz się. Potrafisz sam to wytłumaczyć.

3,522

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

MM [dely]: Treści poniżej poziomu, nawet jak dla bałaganu. Wycieczki osobiste itp. Proszę się powstrzymać w przyszłości.

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-06-20 21:17:36)

3,523

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

https://www.wprost.pl/swiat/10061097/Ko … dniej.html

3,524

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

"Ska Keller stwierdziła, że problemem jest również to, że migranci mogą nie chcieć mieszkać w krajach takich jak Polska czy Czechy, gdzie będą się czuli osamotnieni" OSAMOTNIENI!!! Ta zielona baba proponuje, żeby sprowadzać całe wioski syryjskie w celu lepszej asymilacji! Z kim? Chyba między sobą, bo nie z obywatelami krajów, w których chce ich umieścić.

3,525

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Z Belgii jest blisko do Holandii - widocznie wygłaszała przemówienie świeżo po powrocie z maratonu 48h w jednym z Coffee Shopów ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2017-06-21 08:52:02)