Temat: Nabędę karty isa Ati Mach64 i Ati Mach32

Celem testów w Atari TT i MSTE zanim zamówię w Niemcowie. Może ma ktoś do sprzedania, wiem że nie tanio ?

JiL Fan.

2

Odp: Nabędę karty isa Ati Mach64 i Ati Mach32

Dla jasności, tylko złącze ISA? Bo PCI to na allegro są.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

3

Odp: Nabędę karty isa Ati Mach64 i Ati Mach32

PCI mam od groma, tylko isa niestety

JiL Fan.

4

Odp: Nabędę karty isa Ati Mach64 i Ati Mach32

Gwinter:

Mówisz o tym adapterze z germańskiego ebaya co się za 9h kończy?
I dlaczego z Niemiec? A co z projektem Artura (artik-wroc)? Nie warto poczekać?

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

5

Odp: Nabędę karty isa Ati Mach64 i Ati Mach32

To samo źródło, tylko zamówiłem samo pcb. Jedno z nich mam złożone i będę starał się odpalić. Jeśli się uda , będę chciał od Franka Lucasa sciągnąć kilka sztuk płytek celem sklonowania. Tz nie ja, ale jeden z naszych może będzie próbował :) Co do Artikowych warto poczekać oczywiście ale nie wiem na jakim Atrur jest etapie. Miałem u siebie jeden "klon", którego nie udało mi się odpalić. Na oryginalnym nova działało bez zastrzeżeń właśnie na Ati Mach a na tych samych ustawieniach i kościach GAL nie działało. Wiem że z Ati jest mniej problemów, jeden z gali działa na większości kart czy to mach 32 czy 64, drivery działają właściwie zawsze. Z ET miałem kupę zabawy nawet na Artikowej działającej Nova. Problematyczny jest bios kart i przede wszystkim ramdac pod który właśnie są konkretne drivery. W tym momencie mam ET4K które sprawia problemy ale za kilka dni będę miał inną kartę. Całość wypadało by jeszcze przetestować z ATI.... ciężko je znaleźć, stąd poszukiwania.

JiL Fan.