1

Temat: [S] 800XL, XC12, 65XE i inne

Witam
Ponieważ dzieciak przejmuje mój pokój, zmuszony jestem do wyprzedaży cześci kolekcji, w nowym pomieszczeniu nie pomieszczę wszystkiego. Może ktoś znajdzie coś ciekawego dla siebie, zawsze sprzęt w rodzinie zostanie ;) :

MM [dely]: tu był link do allegro

Pozdrawiam
Jacek

2

Odp: [S] 800XL, XC12, 65XE i inne

Powiedz ile chcesz za 800xl ?

3

Odp: [S] 800XL, XC12, 65XE i inne

Ja bym był zainteresowany 500+ i 65XE

4

Odp: [S] 800XL, XC12, 65XE i inne

@dzeq: piszesz tu i na AOL, to po co wystawiasz na Aledrogo hmmmmm ......... :(

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

5

Odp: [S] 800XL, XC12, 65XE i inne

Ile za XC12 ?

6

Odp: [S] 800XL, XC12, 65XE i inne

Jesionen napisał/a:

@dzeq: piszesz tu i na AOL, to po co wystawiasz na Aledrogo hmmmmm ......... :(

Teraz widzę, że to błąd. Trzeba było najpierw na forach wystawić listę. Sorki

Zapraszam wszystkich na allegro, nie będę kończył aukcji przed czasem wedle swoich zasad, których staram się trzymać.
Wystawiłem na allegro myśląc, że tak będzie najuczciwiej dla wszystkich, ja zabezpieczony jakoś tam przez serwis,
każdy może licytować, dlatego od złotówki wystawiłem. Miałem nadzieję, że uniknę pytań typu ile chcesz za cośtam
pisząc "nie będę kończył aukcji przed czasem" - bo ich po prostu nie lubię. ;) Nigdy nie wiem ile ten sprzęt jest warty,
część z tych kompów mam od nowości i łezka się kręci jak sprzedaję komp, który do dziś pamiętam w którym Pewexie kupowałem i ile zdobycie na niego kasy mnie kosztowało pracy jako 7 latka wtedy. Inna część pamięta jeszcze zapach ławek w szkołach przy grzybowskiej ;)

W ramach rekompensaty mogę zaproponować darmową ubezpieczoną przesyłkę via DHL 

Mam jeszcze kilka pudełek do odgrzebania w "magazynie", niestety są tak
zastawione, że nie bardzo mam jak się dostać w trybie szybkim by stwierdzić co
tam jeszcze mam ;)

Obiecuję dać znać najpierw na forach.

Pozdrawiam
Jacek

PS.
"hmmm....."  Jak teraz na to patrzę po całości to rzeczywiście może śmierdząco wyglądać,
mało postów, 2 fora, aleedrogo .....

Trzeba było pisać posty a nie tylko czytać Jacek

Sorki x 2

Ostatnio edytowany przez Dzeq (2017-06-30 23:13:23)