1

Temat: Po Ironii...

Czekam na sugestie, co było na plus, co na minus...

Zastanawiam się na przyszły rok zrobić jakieś kompoty 16/32 bit :)

2

Odp: Po Ironii...

+ ludzie. podjeto kilka kluczowych decyzji dotyczacych tegorocznego kalendarza imprez,
- prezentacje. zdawkowa demonstracja mozliwosci WiFiPrime

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

3

Odp: Po Ironii...

.. przed kompo lepiej nie podłączać do kompo maszyny nieznanych urządzeń - zawsze można coś uszkodzić.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Po Ironii...

Piękna miejscówka, przyjazne miejsce, piękne miasto, cudowne kuchnie, ubikacje, czysto, schludno - klimat którego ciężko znaleźć taki lubię:z poprzedniego wieku i to jest ogromna zaleta.
Przecudowni organizatorzy, przyjaźni i służący pomocą.

Z minusów, organizacyjnych nie ma ich wiele: mało zorganizowanych atrakcji, ja bym dodał więcej kompotów w ciągu dnia, pokazów muzyki i demek, ogólnie sam bym coś popuszczał ale byłem myślami gdzieś indziej i to impra pomogła mi się pozbierać

Pilnujcie się żeby nie zatykać kibli bo ktoś musi to potem posprzatać :)

Zalecałbym też na następny rok zamykanie drzwi na noc bo jest zimno.

A sala na piętrze, jest duża, proponuję ustawić krzesła i stoły w pozycji snu lub wynieść je do innej sali i można więcej osób pomieścić. Tam było ciepło i dobrze spało się podczas nocy.

"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Słucham radia z muzyką komputerową http://radio.cvgm.net/demovibes/queue/   http://radio.cvgm.net/static/media/platform/symbol/platform_computer_atarist.gif

5

Odp: Po Ironii...

Z plusów to mi się podobało, dodałbym tylko więcej crazy, ale ja już WAP-NIAK jestem, więc niekoniecznie inni będą uważać tak samo...

Sikor umarł...

6

Odp: Po Ironii...

Byłem już trzeci raz i z roku na rok coraz lepiej, przede wszystkim z frekwencją. Do tego bardzo podobały mi się banery. Widać, że party popularnieje.

Co do sugestii, to można by zrobić listę lokali z jedzeniem i po wizytach, które już miały miejsce zrobić ich ranking z punktami typu:
Jedzenie: Dobre/bardzo dobre/średnie/niedobre
Obsługa: --:--
Alkohol: --:--
Itd.

Następnie nie wiem czy była robiona, ale po każdym party, lub w trakcie powinny być robione zdjęcia grupowe. Po paru latach będzie fajny kawałek foto-historii. Pamiętam, że sprzed roku mam taka fotkę(chyba), lub sprzed dwóch lat.
Czy istnieje z tego roku?

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

7

Odp: Po Ironii...

Alex_D napisał/a:

można by zrobić listę lokali z jedzeniem i po wizytach, które już miały miejsce zrobić ich ranking z punktami

A to bardzo dobry pomysł. Ja byłem tylko w jednej knajpie, ale koledzy zeznawali, że byli wszędzie i tam jest lepiej/gorzej.

Można byłoby też załączyć do rankingu dodatkowe warunki, dajmy na to (to tylko przykład), że jeśli klient się zjawia w pikelhaubie, wtedy obiad dostaje ciepły. Tego typu szczegóły zawsze pomagają w selekcji, bo nie każdy z przyjezdnych wpadnie na to, żeby zabrać pikelhaubę. Niektórzy nawet, o zgrozo, nie mają.

KMK
? HEX$(6670358)

8

Odp: Po Ironii...

+ całość
- w centrum jest JEDEN jedyny i niezwykle drogi sklep spożywczy. Ceny w zasadzie są takie same jak na stacji benzynowej. .. z tego wszystkiego, to stacja jest blisko a sklep nie_koniecznie ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Po Ironii...

Do wszystkich, ale to wszystkich restauracji jest niezwykle blisko, choć w drodze niektórzy reflektowali się że chyba za daleko zaszliśmy widząc tablicę "Sankt Petersburg" :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

10

Odp: Po Ironii...

No proszę, tam był gdzieś sklep? Dobrze wiedzieć.

Co do cen w sklepie, nie ma się co dziwić, w sklepie w takiej Hornej Suczy ceny są zasadniczo prawie jak w Warszawie. A jednak, mimo najlepszych chęci, trudno jest wykazać wyższość Hornej Suczy nad Warszawą. Podam przykład: środkiem Warszawy płynie wprawdzie Wisła, ale nie śmierdzi tak oczywistym ściekiem, jak ściek płynący środkiem Hornej Suczy. Przypuszczam, że przyczyną bezpośrednią jest, niewykluczone, to, że Wisła zawiera nieco więcej czystej wody.

KMK
? HEX$(6670358)

11

Odp: Po Ironii...

Czyli jak widać jest o czym pomyśleć przed następną Ajronią :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

12

Odp: Po Ironii...

Nie widzę wątku podziękowań (pewnie gdzieś jest ale teraz nie widzę) więc podziękuję tutaj: Dzięki za super imprezę! Fajne party, jeżdżę na nie od początku (Ha!) i widzę, że jest coraz lepiej. W tym roku polepszeniu tej lepszości zdecydowanie pomogła Ewa, żona organizatora. Na plus: Ilość partyzantów, big-screen, nagłośnienie we właściwym zakresie mocy, kible z akceptowalnym poziomem bakterii. Minusów godnych opisania nie mam. Knajpy faktycznie można by "pogwiazdkować". Póki co ode mnie: KFC ****, Orlen ***, knajpa w której byliśmy z m.inn. Mono, Yerzem, Drac030, Alex_D: ** I to te dwie za piwo i frytki, bo kurczaka to nawet ja tak spier*olić nie potrafię...

13

Odp: Po Ironii...

Jest jeszcze jedna BARDZO ważna sprawa dotycząca 2018 roku. Napiszę wprost. Są zakusy też na Quasta i uważam, że ciężko będzie pogodzić Ironię z Quastem. Trzeba tę kwestię oficjalnie dogadać, bo wydaje mi się że w sezonie letnim robimy albo jedno, albo drugie. Uszanujmy to, bo nie każdy potrafi się dogadać z terminami ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: Po Ironii...

Albo Quast w lipcu, a Ironia we wrześniu jak wcześniej. Wtedy może dałoby się pogodzić jedno z drugim. Ot taka moja logika :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

15

Odp: Po Ironii...

@Iron: Chyba zostawiłem na partyplace (w pokoju na górze) rozdzielacz jasnego koloru. Gdyby się okazało, że tam jeszcze jest to byłbym wdzięczny za zabezpieczenie mienia :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

Odp: Po Ironii...

Tak, to śmieszne, że na Orlenie było lepsze jedzenie, niż po tych knajpach.

Tam gdzieś dla zmotoryzowanych jest Lidl bardzo blisko. Wrażenie bliskości ma zwłaszcza pijany pasażer, który nie musi prowadzić.


Iron:
> Czekam na sugestie
---------------
No wiem już, że po roku od mojej sugestii wziąłeś ją pod rozwagę (lub rozważałeś przez okres 12 miesięcy) - nie wykluczam, że jakieś compo na Atari 16bit mogę przygotować i przedstawić.
Może być gfx standard, chip sndh oraz digi mod. Ale to i tak najwyżej napisz mi maila.


Pinokio:
> uważam, że ciężko będzie pogodzić Ironię z Quastem
---------------------
Na prawdę? A nie może być tak, jak pisze Alex, że jedno latem, a drugie jesienią? Wczesną?


Mono:
> rozdzielacz jasnego koloru.
------------------
No to wydało się, czemu preferujesz grafikę monochromatyczną.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

17

Odp: Po Ironii...

Upośledzenie. Widzę tylko 3 kolory: czarny, biały i c***.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

18

Odp: Po Ironii...

Jedyny rozdzielacz jaki znalazłem to czarny, podejrzewam że Pina, no i grill jakiś został ;)

19

Odp: Po Ironii...

@Pin, a masz jakieś przecieki co do Quasta? Bo póki co nie widzę ani jednego słowa potwierdzenia od van Eijka... No, chyba, że ktoś pałeczkę przejął...

Sikor umarł...

20

Odp: Po Ironii...

Rozmawiałem z Eijkiem na bodaj ostatnim Silly i kwestia jest ponoć ZAWSZE otwarta. Potrzeba jednak kilku osób do pomocy. Co do zagęszczenia terminów to nie pisałem o wszystkim, bo zostaje jeszcze Wapniak. Są więc co najmniej 3 zloty, które trzeba odsunąć odpowiednio w czasie nie w* pie*_rdalając się bez powodu nikomu w paradę.

Z mojej strony oferuję samodzielne ogarnięcie dowolnej platformy od 8 do 32 bit, mam już prawie wszystko co trzeba, po CT60 pozostały jedynie drobne zakupy ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

21

Odp: Po Ironii...

Podziękowania
dla organizatora który zapewnił mi pojazd z kierowcą ze Zdzieszowic :)
dla uczestnika który wziął mnie ze sobą kiedy wracaliśmy do Wrocławia, Twojej ksywy nie pamiętam więc mi szybko się tu przpomnij bo szykuje się spotkanie atarowców we Wrocku. Oczywiście podziękowania dla osoby która mu o mnie powiedziała (kto, nie wiem, też niech się przyzna) :)
dla wszystkich bo każdy w większym lub mniejszym stopniu przyłożył się do tego że party było niezapomniane.
http://goo.gl/photos/qnutSSnvpyk6E35z5 a tu parę moich fotek

"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Słucham radia z muzyką komputerową http://radio.cvgm.net/demovibes/queue/   http://radio.cvgm.net/static/media/platform/symbol/platform_computer_atarist.gif

22

Odp: Po Ironii...

Creonix napisał/a:

Podziękowania
dla organizatora który zapewnił mi pojazd z kierowcą ze Zdzieszowic :)
dla uczestnika który wziął mnie ze sobą kiedy wracaliśmy do Wrocławia, Twojej ksywy nie pamiętam więc mi szybko się tu przpomnij bo szykuje się spotkanie atarowców we Wrocku.

Nie ma sprawy.

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE