Temat: Ile jest średnio warte 1040STe?

Pytanie z gatunku ciężkich, bo znam dyskusje na ten temat z forów. Ale mam zagwozdkę - naszło mnie na 1040STe i mogę je dostać jako rozliczenie transakcji. Ale nie wiem, czy za dużo nie stracę (jak trochę to machnę ręką bo to rozliczenie z kumplem). Podajcie proszę zakres cenowy jaki należałoby rozpatrywać dla 1040STe, działającego, z klawiaturą qwertz i wbudowanym przełącznikiem z polskim ROM-em. I bez "warte tyle ile ktoś da" proszę :-) Bo cena na plakietce a wartość faktyczna to inne sprawy. Z góry dziękuję.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

2

Odp: Ile jest średnio warte 1040STe?

500-1000 takie sa ceny na allegro, zalezy od miesiaca, generalnie po wakacjach taniej, im blizej zimy tym taniej, (dotyczy to wszelakich hobby poza narciarstwem oczywiscie)

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

3

Odp: Ile jest średnio warte 1040STe?

Trudne pytanie - wersja niemiecka, więc tańsza. Pamięć 1MB? Standard - tańsze, więcej - niewiele więcej, bo to SIMMY (choć nie tylko).
300-500zł

Sikor umarł...

4

Odp: Ile jest średnio warte 1040STe?

Pomijając wiszące od miesięcy i oczekujące na kogoś nieliczącego się z pieniędzmi oferty, to myślę, że 400 złotych będzie w miarę uczciwą ceną, za którą później będziesz mógł go sprzedać jeśli Ci nie podejdzie z jakiegoś powodu. Wszystko powyżej to przesada. Oczywiście +/- 50 zł w każdą stronę za wygląd zewnętrzny.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Ile jest średnio warte 1040STe?

uczciwa cena to 500 złotych za taki konfig bez myszki w 2017 roku (z roku na rok cena wzrasta o 10-20%)

Ostatnio edytowany przez charliefrown (2017-09-20 15:56:32)

600 xl, 520 st+, mega st 4

6

Odp: Ile jest średnio warte 1040STe?

W ubiegłym roku wylicytowałem zestaw z monitorem mono i dystkietkami za około 440zł.

--
pzdr,
arctus

7

Odp: Ile jest średnio warte 1040STe?

Kupiłem w tamtym roku STE z OLX-a za 400 zł z przesyłką.

8

Odp: Ile jest średnio warte 1040STe?

Dzięki wszystkim.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

9

Odp: Ile jest średnio warte 1040STe?

Ja rok temu na OLX kupiłem 1040STe z myszką za 220zł, bez kabli i dyskietek.
Bez przeróbek i wyglądał na niegrzebany w środku, sprawny w 100%