Temat: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

Do sprzedania jak w temacie. "Prawie" kompletny komputer - brak klawiatury oraz stacji dysków. W zestawie oryginalny karton ze styropianami, komplet instrukcji i oprogramowania. Bez myszki. Oczywiście numery seryjne na obudowie i kartonie te same:)
Ładny, zadbany - w pełni działający.

Na zdjęciach widoczna jest klawiatura oraz mysz - obie te rzeczy obecnie NIE wchodzą w skład oferowanego towaru. Już ich dawno nie ma:(

Cena: 120zł + koszt wysyłki - kurier - 25zł

Termin dostawy: jakieś 7 dni roboczych, czasem krócej lub czasem trochę dłużej (ze względu na miejsce zamieszkania) :)))

Płatność: wpłata na konto - mBank albo Nest Bank

Post's attachments

DSCF4378.JPG 58.08 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSCF4380.JPG 96.73 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSCF4381.JPG 82.2 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSCF4383.JPG 96.51 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSCF4384.JPG 110.35 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSCF4385.JPG 122.96 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

jestem zdecydowany (PM)

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

3

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

Poszla PM-ka...

4

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

Sprzedane:)

5

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

miesiac minal a ja nadal nie otrzymalem paczki.

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

6

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

Jeśli dobrze przeprowadziłem szybkie dochodzenie, to nie masz się czym martwić. Kolega myretroworld, znany mi z naszego portalu aukcyjnego, tak ma. Paczki z dużym opóźnieniem ale dochodziły zawsze :)

Ostatnio edytowany przez gwinter (2017-09-22 22:18:09)

JiL Fan.

7

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

To prawda. jest to uczciwy sprzedawca a paczki od niego czasem maja duuuuży poślizg!!!

8

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

Hmmm dyskutowałbym, ja u szanownego kolegi zamówiłem górną obudowę do STe do dziś nie ma :( . Komunikacja meilowa była ale na tym się skończyło. Mineło hmmm zapewne ze dwa lata jak nie więcej, mam nawet jeszcze meile do tego zamówienia wraz ze zdjęciami :(

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

9

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

No właśnie ... W opisie sprzedaży było 7 dni na przesyłkę z możliwością lekkiego poślizgu.
Ja na moje STE czekam juz przeszło miesiąc. Próby komunikacji mailowej zawodzą. Nic cisza.

Pytanie co można z tym zrobić ... ?

10

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

@szymonu: hmmm co powiedzieć , człowiek kompatybilny, ale jak się okazuje ..........

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

11

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

Ja od myretroworld/ szabencji mam sporo sprzętów. Tak jak koledzy wyżej pisali- trzeba się uzbroić w cierpliwość. Kiedyś, jak miał ponad miesięczny poślizg w dostawie CPC 464, to dorzucił na pocieszenie sporo gratisów (czego i Tobie życzę)

12

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

czyli na miesieczny (+ tydzien ) poslizg powinienem dostac 2 razy wiecej gratisow :-)

szkoda ze nie wysyla za pobraniem, bo zalezalo by mu na pieniadzach, a tak kase juz dawno dostal, wiec kupiec moze poczekac. troche to niepowazne.

Ostatnio edytowany przez micromax (2017-09-28 10:58:41)

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

13

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

nie zdziw się jak w paczce z 520STFM zobaczysz dodatkowo Falcona ;)

600 xl, 520 st+, mega st 4

14

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

Nie przesadzajmy :) myretro dorzucił do paczki ze 20 oryginalnych kaset do CPC i chyba joystick. Sam kiedyś zacząłem temat o niesolidności myretro/szabencji, ale w po szczęśliwym sfinalizowaniu transakcji przekonałem się, że to fajny gość i jeszcze nie jeden raz udało mi się "wyrwać" fajny sprzęt od niego (poza tym forum, czy allegro) i nie było najmniejszych problemów. Ceny też były zawsze okazyjne. Kontakt mailowy był też wzorowy. Jedyny negatyw ode mnie należy mu się za niedotrzymanie obietnicy sprzedania BBC micro :) ale od kiedy mist emuluje BBC, to już mi nie zależy :)

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2017-09-28 17:48:56)

15

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

Poczekać to ja mogę - różne rzeczy wszak się zdarzają.

Mnie jednak martwi fakt że kontakt mailowy się urwał - wystarczyło by napisać że coś wypadło i będzie za 3 tygodnie. Tyle.

16

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

szymonu: to nie musi być zła wola sprzedającego, lecz okoliczności od niego niezależne. Przykładowo kupiłem 2 miesiące temu na AmiBay klawiaturę do Amigi 1200 od faceta z UK. Poszła najtańszą paczką, potem długo cisza i nic, skończyło się na tym, że facet dostał rekompensatę z Royal Mail za utraconą przesyłkę i zwrócił mi całość. Niemniej rozumiem Cię i też wolałbym mieć kontakt ze sprzedającym.

600 xl, 520 st+, mega st 4

17

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

no wlasnie , chodzi glownie o kontakt, kolega chyba nie pracuje w Nairobi gdzie internet maja tylko w konsulacie....

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

18

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

Witam...

To pisze żona... w związku z poważnymi problemami męża (ciężki wypadek daleko poza granicami kraju) i problematycznym dostępem do wszelkiego rodzaju kont na portalach, poczty itp jestem w imieniu męża dopiero teraz w stanie odpisać. Z tego co się orientuję to zostało kilka przesyłek, które nie dotarły do adresatów. są one w Polsce w magazynie firmy, która przejmowała od nas paczki z UK i rozsyłaja po Polsce. Niestety nie jestem w stanie ustalić co jest dla kogo tak więc proszę o zgłoszenie się w tym wątku (nie na maila - brak możliwości zalogowania i sprawdzenia poczty - dopiero jak mąż będzie w stanie to sam zrobić co nie nastąpi raczej zbyt szybko). Jak już będzie wiadomo co i jak to postaram się jak najszybciej rozwiązać zaległe przesyłki/sprawy. W imieniu swoim i męża serdecznie przepraszamy za zwłokę - jednak niestety wypadek losowy spowodował taki a nie inny obrót sprawy:(

Z poważaniem

Ewa

19

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

Witam,

Przykro mi z powodu wypadku męża.

Do mnie nie dotarł komputer:
Atari 520STE - DMA OK, 4MB, wersja UK - BOX
"Do sprzedania jak w temacie. Ładny, zadbany - w pełni działający. Pamięć rozszerzona do 4MB. Oryginalna myszka, instrukcje i trochę oprogramowania. Oczywiście numery seryjne na obudowie i kartonie te same:) Jest to ostatnia wersja modelu STE - sprawny układ DMA. W komplecie to co na zdjęciach. I nic więcej:)

Cena: 550zł  (zawiera koszt wysyłki - kurier)
Termin dostawy: jakieś 7 dni roboczych, czasem krócej lub czasem trochę dłużej (ze względu na miejsce zamieszkania) "

Szczegóły w wątku:
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=14814

Prośba o podanie jakiegoś maila do Pani aby podać szczegóły do wysyłki itp.

20

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

do mnie nie dotarl komputer z tego tematu + dodatkowa klawiatura angielska do ste.
czyli w pudelku z ksiazkami i dyskietkami. niestety minelo 2 miesiace , pomimo 2 krotnej informacji na maila zmuszony bylem sprawe zglosic na policje.

Dla mnie to dziecinada. jednakze po otrzymaniu przesylki rozwaze wycofanie sprawy z policji.

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

21

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

czy mógłbym się Pani Ewo dowiedzieć kiedy ruszy wysyłka zaległych paczek ?
Przypominam się też z podaniem jakiegoś adresu email do kontaktu.

22

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

jak widac to byla kolejna sciema. nic sie nie zmienilo. zero kontaktu.

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

23

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

a chciałem właśnie zapytać jak tam sprawy :) hmmm nie chcę być nieuprzejmy ale chyba z Południowej Papui by szybciej doszło a nawet "gołąbek" by szybciej doleciał. No cóż ....... :(

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

24

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

No sprawa wyglada niestety conajmniej dziwnie :-(

Też dzisiaj zdecydowałem się zgłosić to na policję...

25

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

witam ponownie

zaraz tam dziwnie...

wysłałam wiadomości PW (chyba tak to sie nazywa). Co prawda z kłopotami ale chyba sie udało...

pozdrawiam

Ewa