Temat: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

http://www.sillyventure.eu/images/register1.jpg

Silly Venture 2k17 zbliża się coraz większymi krokami, i tak jak z każdą edycją - powiększający się stres. Aby ograniczyć czas związany z rejestracją oraz kupnem koszulek na party-place do bezwzględnego minimum, bardzo bym prosił o dokonanie przelewu JUŻ TERAZ.

Oczywiście nie jest to obligatoryjne i powodowane jedynie chęcią zaoszczędzenia czasu podczas SV2k17 (w tym realizacją założonego programu party). Wpłat można dokonywać RÓWNIEŻ na party-place.

Wejściówka: 80 zł - bilet uczestnika upoważnia do wejścia na całe party (piątek-niedziela) oraz na koncert. Każda kwota powyżej 80 zł zostanie przeznaczona na poczet eventu, w tym m.in. na produkcję gadżetów przeznaczonych dla uczestników SV2k17.

Koszt koszulki: 45 zł
(kolory: szary, chabrowy lub czarny)
(rozmiary: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL).

Na plecach napis: 45-lecie Atari, 40-lecie Atari 2600 i 25-lecie Falcona (oczywiście po angielsku) :)

http://www.sillyventure.eu/images/grey.png
http://www.sillyventure.eu/images/blue.png
http://www.sillyventure.eu/images/black.png

Osoby zainteresowane nabyciem koszulki proszę o podanie rozmiaru oraz koloru w tym wątku - lub w opisie przy przelewie na konto.

Numer konta:
PKO S.A. 94124029331111001052279738
PayPal - greymsb@poczta.fm

W tytule przelewu proszę wpisać odpowiednio:
"Wejściówka na SV" lub "Wejściówka na SV + koszulka", natomiast w opisie koniecznie imię, nazwisko lub xywę, oraz rozmiar i kolor koszulki.


Osoby które dokonały zakupu koszulek wpłatą na konto - stan na dzień 06.12.2017:

JAC! (M - szara), Bart (XXL - szara), Cieplik (L - czarna), Takron27 (M - chabrowa), Barman (XL - szara, chabrowa i czarna),
MkM (M - szara), AdamK (XXXL - czarna), Szymonu (XL - szara), Szeryf (XXL - szara, M - chabrowa), RJ1307 (S - szara, M - chabrowa, L - czarna), Czarek Kotłowski (L - szara),  Yolk (L - szara i chabrowa), Wieczór (XL - szara, chabrowa i czarna),  Mgr_inz_Rafal (XL - szara), Hospes (XL - czarna), Arti (S - czarna, M - szara, XL - chabrowa), Jesionen (L - chabrowa i szara), F#READY (L - czarna), Martinez (XL - szara), gwEm (L - szara), Bossman (L - czarna), Thomas Heimann (L - chabrowa i czarna), CiH (XXXL - czarna), Felice (L - chabrowa, szara i czarna), Voy (XL - chabrowa), Darque (XL - czarna), Filque (XL -czarna), Adam Wachowski (L - szara i czarna), Nir Dary (XXL - czarna), Duddie (XL i M - chabrowe, XL i M - szare), Emphii (XL - 2 szt. chabrowe), Benoît Tuduri (XL - chabrowa), Drygol (L - szara), Pecus (XXL - chabrowa, szara i czarna),  Kezax (M - chabrowa, L - czarna), Pasiu (XL - czarna),  Pet (L - chabrowa, szara i czarna), KK (XL - szara), SP (XS - chabrowa), mOOnie (L – czarna), Xeen (XL - szara), Marcin Stępnicki (L – czarna, S – chabrowa), Slator (XXL – czarna i chabrowa), Subowski (L - chabrowa), Miker (S - chabrowa, XXL - szara)

Osoby które zamówiły koszulki bez przelewu - stan na dzień 28.11.2017:

Tronic (L - chabrowa i czarna), Gustaw (XXL- chabrowa),  Arturkb (XXL - czarna),  Swe (XXL - 2 szt. szara i 1 szt. XL - szara), Johan Smolinski (L - czarna), Jens Björnhager (XXXL - czarna), Splash (XL - szara), Maly_Swd (L - chabrowa i szara), Vasco (M - chabrowa), Rocky (XXL - szara), Immolator (L - chabrowa) , Franck Gotthold (L - szara i czarna), Jaskier (XL - szara i czarna), Xtr (XL - chabrowa, czarna), Miker (S - chabrowa, XXL - szara), Paptak (XXXL – czarna), Sqward (M – czarna), Bachoo (XL - chabrowa), Krogulec (XL - czarna), Zorro2 (XXL - czarna)   

http://www.sillyventure.eu/images/foodservice1.jpg

Na SV2k17 będzie także food service, o który zadba moja ukochana małżonka. Wzorem ubiegłego roku nie zabraknie na pewno fasolki po bretońsku oraz kapusty, która cieszyła się niemałym zainteresowaniem. Być może będzie też grill z kiełbaskami oraz kaszanką. Niewykluczone są też śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Osoby zainteresowane taką opcją prosimy o deklaracje w tym wątku wg. wzoru: "śniadania: piątek, sobota, niedziela" lub wybrane dni.


Osoby które dokonały rejestracji wpłatą na konto - stan na dzień 06.12.2017:

AdamK, Emphii, MkM, Barman, Britelite, Bossman, JAC!, Bart, Cieplik, OxF, Takron27, Szymonu, Szeryf, RJ1307, Czarek Kotłowski, Larek, Yolk, Bartek030, Wieczór, Mgr_inz_Rafal, Arti, Magenta, Jesionen, F#READY, Martinez, Voy, Darque, Filque, Adam Wachowski, Duddie, Drygol, Pasiu, Pet, Krogulec, Muters, Śmigło, Miker

Osoby zainteresowane opcją śniadań podczas party - stan na dzień: 14.11.2017*

- AdamK (piątek, sobota, niedziela)
- Mały_Swd (sobota, niedziela)
- Mgr_inz_Rafal (niedziela)
- Immolator (sobota i niedziela)

*przy zbyt małym zainteresowaniu opcja ta będzie niedostępna.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2017-12-06 08:44:34)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

Śniadanie: piątek, sobota, niedziela

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

Grey, jeśli wzór jeszcze nie zaklepany to proponuje rozważyć dać mniejsze logo po prawej stronie koszulki, niekoniecznie na całą klatę. Wydaje mi się że lepiej będzie się prezentowało.

Food service - bomba

4

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

Grey, przelew poszedł. Daj w wolnej chwili znać czy wszystko OK. Ataaaaariiiiiii!

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

5

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

@mkm: bardzo dziękuję! jeszcze nie sprawdzałem (nie mam teraz za bardzo jak), ale zrobię to do jutra i będę na bieżąco update'ował ten wątek.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

6

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

W pierwszym poście tego wątku zrobiłem aktualizację - osoby które dokonały oficjalnej rejestracji oraz osoby zainteresowane opcją śniadań. Info dotyczące osób chętnych na koszulki pojawi się dzisiaj późnym wieczorem lub jutro - obecnie mOOnie pracuje nad projektem koszulek.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2017-10-19 14:33:41)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

7

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

mOOnie - wielki nieobecny. Czy on w ogóle istnieje?? Węszę spisek :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

8

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

@Sqward: napiszę więcej - będzie na SV :) wczoraj rozmawialiśmy telefonicznie na ten temat :) mOOnie co prawda częściej bywał duchem niż ciałem, ale jest z SV nieodłącznie od pierwszej edycji - wszystkie logosy to jego zasługa :) zawsze mogę na Niego liczyć.

Ale żeby było w temacie wątku - mOOnie nie wyrobił się wczoraj z projektem koszulek, ma to zrobić dzisiaj (jak napisał) - "w rozsądnych godzinach" :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

9

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

Pierwszy post w tym wątku został uzupełniony o projekt koszulek SV2k17, który na potrzeby party wykonał mOOnie.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

10

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

W pierwszym poście zrobiłem aktualizację osób, które sfinalizowały rejestrację i zamówiły koszulki. Na ten moment zainteresowanie opcją śniadań jest znikome - będzie to miało sens przy minimum 20 osobach.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

11

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

uzupełniłem pierwszy post o kolejne zamówienie i wpłatę.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

12

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

zaktualizowałem pierwszy post.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

13

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

Poszło SV + 2 koszulki: chabrowa i szara :)

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

14

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

chabrowa XXL

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

15

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

Zrobiłem aktualizację osób oficjalnie zarejestrowanych, chętnych na koszulki oraz śniadania. Do skorzystania z opcji śniadań zgłosiły się zaledwie 3 osoby, a żeby miało to jakiś sens musiałoby być minimum 20 osób. Jeśli ktoś jest zainteresowany taką opcją to proszę o kontakt - koszt ok. 15-18 zł w formie "bufetu szwedzkiego" (w tym jajecznica, parówki na ciepło, sery i wędliny).

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2017-11-04 13:17:48)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

16

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

Przypominam też, że pozostały ok. +/- 2 tygodnie na deklaracje odnośnie chęci nabycia koszulek.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2017-11-04 13:13:46)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

17

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

Ja poproszę chabrowe (XL i M) oraz szare (XL i M)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

18

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

Update w pierwszym poście - uzupełniona lista zarejestrowanych uczestników oraz "koszulkowców" (rozliczonych i nierozliczonych) :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

19

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

Pozostało ok. 7 dni na zamawianie koszulek SV2k17 !

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

Cześć,
zrobiłem 2 przelewy za wejściówki i koszulki. Jeden przelew za mnie , drugi za Filque. Każdy z przelewów opisany zgodnie z instrukcją.

I am operator of my pocket calculator

21

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

Proszę o jedną M, niebieską.

22

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

Zrobiłem update list (rejestracja, koszulki + śniadania) w pierwszym poście!

Na zamawianie koszulek pozostało ok. 6 dni !!!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

23

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

Poszlo ;)    Szara L

24

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

3 kolory XXL poproszę :). Przelew, jak tylko się trochę ogarnę :)

Ogarnąłęm się - przelew poszedł.

Ostatnio edytowany przez Pecus (2017-11-16 14:51:45)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

25

Odp: SV2k17 - rejestracja, koszulki i wyżywienie

@Pecus: co prawda przelew jeszcze nie dotarł, ale dopisałem Ciebie do listy :)

(update: DOTARŁ)

Aktualizowałem pierwszy post. Na zamawianie koszulek pozostało ok. 4-5 dni.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2017-11-20 20:33:17)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)