1

Temat: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

W ramach akcji 'zróbże miejsce w piwnicy' stanąłem przed koniecznością 'puszczenia' części stuffu.
W tym poście będą to periodyki ale prawdopodobnie będzie tego więcej (podobnie jak to było w ubiegłym roku przed Silly).
Tak więc przechodząc do sedna pozbędę się chętnie magazynów Bajtek, Atari Magazyn, Computer Studio, Top Secret, Amiga, C&A, Gambler, Moje Atari, PC Kurier, Net World, Świat Atari, Unix Forum, Tajemnice Atari i inne około-komputerowe z tych lat.
Nie są to całe roczniki, jeśli będzie zainteresowanie to podam które numery. Stan jest w większości dobry i bardzo dobry.
Nie podaje ceny - oczekuje propozycji - każda oferta będzie poważnie przeze mnie potraktowana (pigwa Wam podziękuje :)

PS. Czy na SV będzie ktoś z POFO? Padła mi bateria w karcie pamięci (sterownik poszedł...) i nie widzi napędu CF. Potrzebuje pomocy :)

2

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Jestem zainteresowany: Bajtek, Moje Atari, Tajemnice.  Nie mam pojecia ile to moze byc warte.

.

3

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Zaproponuj coś. Z pewnością się dogadamy? Będziesz na SV? To by uprościło ew. przekazanie.

4

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Będę na SV . napisz  jakie numery masz.

Ostatnio edytowany przez pablozp (2017-10-30 20:20:23)

.

5

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Jak dojadę na SV to wezmę PoFo, no problem :) Jak podrzucisz pliki, to wrzucę je na swoją kartę pamięci.
Tajemnice Atari z chęcią bym CI przetrzebił - uzupełnij numery których nie mam, ale chyba się spóźniłem.

grzybson/SSG^NG

6

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

OK, siądę na dniach i określę dokładnie jakie numery mam.
@grzybson: nie, póki co 'negocjujemy'. i dzięki za pofo, pogadamy jeszcze o tym 'w innym wątku' :)

7

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Czy posiadasz nr specjalne Bajtka? Jestem też zainteresowany  światem atari, tajemnicami atari i moje atari...

8

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Czy posiadasz nr specjalne Bajtka? Jestem też zainteresowany  światem atari, tajemnicami atari i moje atari...

9

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Dzis postaram sie to obfocic i opisac. Dam znac.

10

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

hej, gdybyś posiadał TopSecret nr 1 i 2 (tak, dwa pierwsze numery, aalbo chociaż nr 1, one są z roku 90.) to jestem zainteresowany :-]

11

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Z przyczyn 'obiektywnych' foto i opisy zrobic bede mogl dopiero w weekend. Sorry.

12

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Ok, czekamy...

13

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Wiem że mnie zagryziecie za odszczepienie od platformy, ale jak coś brałbym C&A i Amiga :( Podaj numery, cenę, zrób zdjęcie a sie dogadamy :)

Atari Falcon 030 14MB, CF 8GB

14

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Porobilem fotki. Poki co nie mam kiedy spisac numerow. Zainteresowani moga sprawdzic sobie na zdjeciach.
UWAGA: Mam tez do opchniecia ksiazke ATARI BASIC pod redakcja Wieslawa Miguta.
Link do fotek: http://supra.link/stuff/pisma/ (uwaga: balans bieli szwankuje miejscami... sorry)
@Yaspr: cos o C&A tez jest.

Zainteresowanych prosze o kontakt.

15

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Azbest napisałem do Ciebie na PW. Jestem zaintereowwny światem atari, moje atari i tajemnicami atari.

16

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Hej,
Wrzucilem liste tego co mam. Bardzo bym prosil osoby zainteresowane o PW - temat: "PISEMKA" a w tresci co i jakie numery oraz propozycje ceny. Wiem, ze kilka osob to juz zrobil ale chcialbym miec informacje "w kupie".

17

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Odswiezam kotleta. Poprzednim razem z powodow osobisto-zawodowych nie wyszlo. Może tym razem się uda. Preferuje 'pchniecie' calosci. Dajcie znac jeśli ktoś jest zainteresowany.

18

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Ja podtrzymuję zainteresowanie Tajemnicami Atari, mogę odebrać na SV.

grzybson/SSG^NG

19

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

Ja też potwierdzam zainteresowanie.
Do tego dorzucam dyskietki ls120

Weźmiesz na SV że sobą te rzeczy?

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

20

Odp: [Sprzedam] Bajtek, Atari Magazyn, itp...

@willy: ok, zanotowałem :)
Tak, wiekszosc rzeczy będę miał na SV.