226

Odp: Last Party 2017

Postaram się przyjechać jednak daję 40 % że dojadę.

oldzik (oldpiotr)

227

Odp: Last Party 2017

Kupiłem bilet TAM, z powrotem kupię jutro.

"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Słucham radia z muzyką komputerową http://radio.cvgm.net/demovibes/queue/   http://radio.cvgm.net/static/media/platform/symbol/platform_computer_atarist.gif

228

Odp: Last Party 2017

Na party będzie niespodzianka, zaproszeni się goście specjalni! Szczegóły niebawem :)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

229

Odp: Last Party 2017

edit: zly watek

Ostatnio edytowany przez mkm (2017-12-11 08:39:36)

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

230

Odp: Last Party 2017

Ale tak czy inaczej zapraszamy ;)- z Łodzi daleko nie masz :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

231

Odp: Last Party 2017

Zgadza się i bardzo chętnie bym wpadł. Niestety mam wtedy wyjazd rodzinny w innym kierunku:(

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

232

Odp: Last Party 2017

Kilka spraw tak na szybko:

Niebawem do publicznej wiadomości podany zostanie plan imprezy, czy raczej może szczegółowy TimeTable. Ze spraw przewidzianych w programie:

* konkurs (którego nie prowadzi TDC ;) )
* projekcje dwóch filmów
* goście specjalni (uchylając lekko kurtyny będzie to min. człowiek związany z polskim rynkiem gier na Atari z lat '90)
* koncert "Brothers in ATRs", czyli trzech ludków ze sceny nawet czasem grających na żywo
* na koniec oczywiście KOMPO, które odbędzie się tak, czy inaczej ;)

Kompo poprowadzę przy asyście mojej starszej "pociechy", którą to w czasie sabotażu na Commodorowcach niektórzy mogli podziwiać na Forever 2005 r.. Teraz więcej pomaga, niż szkodzi - spokojnie.

Aha - i jedna prośba do wszystkich, którzy są jeszcze w posiadaniu czegoś więcej niż laptop z jabłkiem. Pozabierajcie też komputery ATARI - sprzęt mile widziany! Poczujmy choć trochę klimatu sprzed 20 lat!

Niebawem też poznacie naszych gości specjalnych, oraz skład grupy Brothers in ATRs

Szczegóły niebawem!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

233

Odp: Last Party 2017

Pilne ogłoszenie odnośnie noclegów. Sleepy będą, ale biorąc pod uwagę liczbę osób, które się zapowiedziały... może być ciasno, a więcej małych salek nie ma. Oczywiście będzie można kimnąć na głównej w razie czego...

ALE! Uda się załatwić noclegi w centrum w www.kamienica-opalenica.pl.  To ok. 15 min. spacerkiem od pp, ale myślę, że da się też załatwić transport autem w rozsądnych godzinach.

Będą w cenie 50 zł/os./noc (bez śniadania) pod warunkiem, że zbierze się jakaś rozsądna grupka. _Pilnie_ proszę o deklarację (bezpośrednio do mnie, najlepiej smsem), jeżeli ktoś chciałby skorzystać. Jeżeli ktoś tam _już_ zarezerwował, to także proszę o informację, będzie taniej.

Pokoi jest tylko 8 (większość jest 2-osobowa, 1 czy 2 3-osobowe), 2 3 są już zajęte.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2017-12-14 18:43:42)

234

Odp: Last Party 2017

Proszę o rezerwacje podłogi idealnie płaskiej izolowanej od gruntu z dachem nad wspomnianym temperaturą pokojową i klimatem .... eee no sam nie wiem, latka już nie te. Kiedyś to była pestka, teraz zakrawa na survival :lol:

235

Odp: Last Party 2017

Będzie dopłata za vintage ;)

236

Odp: Last Party 2017

Proszę zabrać Atari ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

237

Odp: Last Party 2017

Poproszę o zniżkę 60zł a nie 80zł bo party w Grudniu mnie wykończą
przywiozę za to Atari a nie Peceta.

oldzik (oldpiotr)

238

Odp: Last Party 2017

przenegocjuję kwestię z głównym skarbnikiem ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

239

Odp: Last Party 2017

Vasco/Tristesse napisał/a:

To ok. 15 min. spacerkiem od pp, ale myślę, że da się też załatwić transport autem w rozsądnych godzinach.

Rozsądne godziny, czyli między 3 a 5 rano? :) Bo chyba nikt nie skończy imprezy o 22:30 :)

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

240

Odp: Last Party 2017

Rozsądne godziny to te, w których nie śpię ;)

241

Odp: Last Party 2017

Hmm, Vasko, czyli między 10 rano a 18 wieczorem? :P

Sikor umarł...

242

Odp: Last Party 2017

No nie wiem... W pierwszą noc SV wychodziłem ostatni, więc się pozmieniało. Na starość idzie bezsenność ;)

243

Odp: Last Party 2017

... bezsenność .. to nic takiego ... :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

244

Odp: Last Party 2017

Chyba sie namówiłem na Lasta :D
Musze jeszcze w robocie potwierdzic ;)

245

Odp: Last Party 2017

... UWAGA! Informacja z ostatniej chwili ... grupa Brothers in ATR's ponoć ostro gra ostatnio próby, niebawem dzięki uprzejmości agenta wrzucimy fragmenty potajemnie zarejestrowanych nagrań audio.. ;)

Zapowiada się też niezła biba, ogólnie nadciąga stara gwardia! :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2017-12-15 23:03:39)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

246

Odp: Last Party 2017

Kurva, ale żałuję, że nie będę na tym party...

247

Odp: Last Party 2017

Nie żałuj, tylko przybywaj!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

248

Odp: Last Party 2017

troche załuje, ze mnie nie bedzie... wszystko wskazuje na to ze rodzi sie nowa jakosc, party zalozycielskie sceny rapidusa. historyczny moment :-)

MM [dely]: Marny bait. Uprasza się o nie łykanie.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

249

Odp: Last Party 2017

eeetam ja nie żałuje .... co najlepsze to już w tym roku było

.

250

Odp: Last Party 2017

Święta Ci odwołali?